Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

Miraryb - Profil | St 13.5.2015 22:29:48

polo >> Když není na rybách oprašuje kávovník.

    polo - Profil | St 13.5.2015 14:57:46

    strom >> Co má společné kávovník s rybami???

      strom - Profil | Út 12.5.2015 20:48:22

      Čenda 513 >>
      čau, rybu jsi viděl a po řízku se salátem se podává káva a zákusek, se@u na Jihlavanku, doma kvete kávovník D:D:D

        Čenda 513 - Profil | Út 12.5.2015 20:20:46

        ahoj - to je krása, pak že ryby neberou

          strom - Profil | Út 12.5.2015 13:10:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Čenda 513 >>
          zdar, dlouho jsme se neviděli a chtěl jsi abych dal nějakou fotku, tak jo, čus

            strom - Profil | Ne 26.4.2015 20:08:23

            polo >>
            to ani nevim co je, nenosím, ja mám velkou kabelu, teď je móda K - 3+, D:D:D

              kluk 11 - Profil | Ne 26.4.2015 18:43:03

              Čenda 513 >> Souhlasím.Krásný sasanky,ale chtělo by to taky nějakou rybu,švagře.

                polo - Profil | Ne 26.4.2015 17:43:15

                strom >> to je pěkné místo,tam nepotřebuješ ani podberák.DDD

                  strom - Profil | Ne 26.4.2015 13:59:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Čenda 513 >>
                  no tak to máš pravdu, D:D:D

                    Čenda 513 - Profil | Ne 26.4.2015 9:30:35

                    u vody je krásně

                      strom - Profil | Čt 16.4.2015 13:06:38

                      CoDu >>
                      ja mam taky občas vyrážku, když tady čtu některé příspěvky, to o těch ( samcích ) jsem opravdu ale opravdu nevěděl, D:D:D

                        CoDu - Profil | Čt 16.4.2015 10:28:09

                        strom >> U cejna mají v průběhu tření výraznou třecí vyrážku jen mlíčňáci (samci), takže zrovna teď cejna konzumovat asi není zrovna in, jak píše polo

                          strom - Profil | St 15.4.2015 22:24:38

                          polo >>
                          Čau Ladíku, voda je studená jak stará zabšklá feministka, cejni byli bez vyrážky, tak si hold svatební obřad odbijí v soli a octu, pak dostanou závoj z majonézy a kobereček za zeleniny a k tomu si dám křupavou kaiserku a zaliju plnotučným Rebelem a až to dědek stráví, tak už se může jen větrat. D:D:D, čus

                            polo - Profil | Út 14.4.2015 21:31:10

                            strom >> Ahoj Václave.No nevím,nevím. Já cejna na salát už by sem nebral, chudáci chystají na milostné radovánky,to masičko není ono.Jediné na podzim+leden,únor max B-)

                              strom - Profil | Út 14.4.2015 20:50:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Čenda 513 >>
                              čau, letos to jde, krásné dny i finálovka k bramborovému salátu, D:D:D,čus

                                strom - Profil | Čt 9.4.2015 21:01:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                dnes bylo pěkně, doufám, že i zítra bude fajně a potom už konečně teplo, na množství nehledim, je na salátek i na řízek, D:D:D

                                  VOMI - Profil | Ne 5.4.2015 10:43:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak svítí slunko je celkem hezky tak hrr na ně a na množství nehledte.

                                    VOMI - Profil | Pá 3.4.2015 12:20:42

                                    Hmm koukam docela rozdíl oproti neděli.Jinak prej začli zase prodávat vánoční stromky a kapry.No abych řekl pravdu tak sníh v dubnu je něco s čím jsem nepočítal ale je to realita.Počasí se zbláznilo.

                                      Čenda 513 - Profil | Čt 2.4.2015 20:36:46

                                      dnešní den na silnici a nedělní při potoku

                                        VOMI - Profil | Čt 2.4.2015 12:32:27

                                        No aspon na ty naše vody v okolí ZR ted na chvilku nebude takovej nápor a třeba potom budou víc zobat.

                                          Červené karty: Drápal