Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

Vodní Sedlák - Profil | Čt 2.4.2015 8:44:58

Jo hoši, co si zima nevybrala na vánoce (bylo tuším 12°C a sluníčko) si vybere teď:))

    Mery - Profil | St 1.4.2015 23:07:33

    Čenda 513 >> Venku to ted moc na jaro nevypadá :D spíš na prosinec :D jdu pro stromek budou druhý Vánoce :D

      Čenda 513 - Profil | St 1.4.2015 21:11:01

      jaro je tady

        polo - Profil | Út 31.3.2015 16:55:19

        Aj kluci chytají//

          polo - Profil | Út 31.3.2015 16:20:48

          Aj kluci chytají//

            polo - Profil | Út 31.3.2015 16:05:10

            Čenda 513 >> čau tady moc teplo,a strašně fouká ale rybky berou

              Čenda 513 - Profil | Út 31.3.2015 15:46:23

              polo >> ahoj, tady je u vody jak v zimě

                polo - Profil | Po 30.3.2015 21:47:16

                strom >> fjj

                  polo - Profil | Po 30.3.2015 21:20:46

                  polo - 30.3.2015 21:04:54 >> dík ff

                    polo - Profil | Po 30.3.2015 21:04:54

                    strom >> aj nieco pod zub

                      polo - Profil | Po 30.3.2015 20:52:49

                      strom >> Aj já te zdravím z Ebra

                        Lutra - Profil | Po 30.3.2015 20:37:27

                        polo >> kdo a co???

                          polo - Profil | Po 30.3.2015 20:34:33

                          -

                            strom - Profil | Ne 29.3.2015 20:57:44

                            nazdar kolegové, začalo jaro, tak to je důvod i jiným radovánkám než jen mrskat vodu, D:D:D:, taky je potřeba trochu maziva aby nevrzalo v kolenou až budem z křesílka lítat ke prutům a tahat . . . .

                              Vodní Sedlák - Profil | St 25.3.2015 20:43:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Neděle na S 18. Za 3 hoďky 11 ryb.

                                Vodní Sedlák - Profil | St 25.3.2015 10:28:46

                                strom >> Ten kapr tu kachnu vyloženě kazí:)))

                                  strom - Profil | Út 24.3.2015 18:58:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  polo >>
                                  ahoj kamaráde, tak s tím pionýrem to ses fakt sekl, tak tam jsem chyběl, DDD, bo už v té době jsem každý volný čas mazal k vodě, a zůstalo to do dnes. I dnes bylo nádherně, teď mám spoustu volného času, tak jsem odpoledne měl flákando na Piláčku, v neděli jsem dělal na oběd kachničku a měl jsem chuť na šupinku, tak jsem jel zkusit opět jestli zobou a zobou, jen ta podložka se jak si nedaří, no zkusím napsat ježíškovi, třeba nepřiletí na perutí.

                                    adamik123 - Profil | Po 23.3.2015 18:40:27

                                    Ahoj, jak to jde na piláku? Už papaj kapříci? :D

                                      Vodní Sedlák - Profil | Čt 19.3.2015 9:54:24

                                      polo >> Tak to já jsem na ně větší ras:)))V únoru ode mě nedostanou víc jak litr krmení. A bez červů:) No v březnu už jim možná přidám. Jinak díky za radu, vyzkouším. O víkendu, jestli se tedy dostanu, přezbrojím na S18 s feedry.

                                        polo - Profil | Čt 19.3.2015 8:17:56

                                        strom >> jsi jak pioníri-vždy připraven DDD

                                          Červené karty: Drápal