Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

Nstrom - Profil | St 18.3.2015 22:03:57

polo >>
dík, doma dostal teflonovou, panečku jak se na ní otáčel

    Npolo - Profil | St 18.3.2015 20:49:13

    strom >> gratuluji,máš peknu podložku

      Nstrom - Profil | St 18.3.2015 20:33:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      polo >>
      Alejku, Morava zdraví jižní sósedy, S-19, už tahají i na silnější forpas, přeci tu strouhanku nenechám zvlhnout, čus D:D:D

        Npolo - Profil | St 18.3.2015 19:40:30

        Vodní Sedlák >> podle aktivity rybiček cca 3h chytání tak 2l krmení/a to je 0.6kgsuchy/ 0.4lčervu.Partykl néé.Ty koule nedelam vetši jak vejce,velikost pomeranče nechám na leto.Na začátku 4-5 vetší základový pak po každem záberu dokrmuju. A NEZAPOMEN RYBKY NA JAŘE JSOU SPÍŠ ZVEDAVY JAKO HLADOVY.Krm přesně a ne moc.

          Npolo - Profil | St 18.3.2015 10:45:59

          Vodní Sedlák >> jak to myslíš S17cca?
          -

            NVodní Sedlák - Profil | St 18.3.2015 9:49:50

            polo >> Měl jsem od Honzy nějakou ploticovku a trochu hlíny. Sůl jsem ještě nezkoušel, vyzkouším! Kolik teď na S17 cca zkrmíš?

              Npolo - Profil | Út 17.3.2015 8:46:48

              Vodní Sedlák >> musíš hodně solit na 3l krmení(samozřejmě tmavší)cca 100g soli.Samozřejmě teplota vody musi bejt míň jak 10'-u.Ostrá a jelci mají rad slaný.
              -

                NVodní Sedlák - Profil | Út 17.3.2015 7:54:57

                polo >> Pěkné to máš! Zkoušel jsem to s troškou krmení ještě v únoru nad přepadem (cca 40 m) a ryb málo a malé...Match byl na toto období asi dost hrubej.

                  NVodní Sedlák - Profil | Út 17.3.2015 7:49:24

                  cizi >> Netuším, bohužel nevychází čas:((

                    Npolo - Profil | Po 16.3.2015 21:56:43

                    Miraryb >> ja ryby neberuuu,putovaly z5

                      NMiraryb - Profil | Po 16.3.2015 21:41:48

                      polo >> a bude salátek:-d

                        NEsox - Profil | Po 16.3.2015 19:10:19

                        zaxxx >> nazdar Peťo, tak už tady klukům prozraď, že ty ryby jsou focený po výlovu na jednom chovným rybníku, netahej je za nos, takového tlouště by jsi přece nevytáhl :-)

                          Npolo - Profil | Po 16.3.2015 19:01:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          cizi >> musíš pořádně zjemnit cajk./forpas 0.08max a háček č.18./pak není problém cejny,ostroretky,plotky beru furt.

                            Ncizi - Profil | Po 16.3.2015 16:12:37

                            Vodní Sedlák >> a na řece kapři/cejni zatím nejdou? loni sem tam chytal začátkem března docela slušně, jen letos mě to nějak časově nevychází..

                              NFishmanAlda - Profil | Po 16.3.2015 11:36:10

                              na Braňáku jsem si letos taky přetrpěl zero, ale naštěstí jen jednou ze tří docházek tam, ale kapra jsem ještě nechytl :)

                                NVodní Sedlák - Profil | Po 16.3.2015 10:02:57

                                Zdravím, v sobotu jsem si odnesl po hodině feedru v polodešti a kose jak sviňa z Braňáku první letošní a snad poslední zero:))) Už jste tam někdo letos chytal?

                                  Nstrom - Profil | So 14.3.2015 12:18:17

                                  cizi >>
                                  Zdar, je,

                                    Ncizi - Profil | Čt 12.3.2015 15:56:36

                                    Ten amur je z řeky?

                                      Nzaxxx - Profil | Čt 12.3.2015 10:31:07

                                      Tloušť rovných 50 z S17, zatím nej kousek. Překvapivě strašná lemra a šel z vody jak kus hadru.

                                        Nstrom - Profil | St 11.3.2015 23:08:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Sázava 17, 18 v r. 2014, jelec tl. 47,48 a jiné, zdar.

                                          Červené karty: Drápal