Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

NLudoO - Profil | St 11.3.2015 11:28:49

Ahoj. Omlouvám se s otázkou o trochu jiném sázavském revíru a to je Sázava 8 MO Soutice. Chtěl bych tam jet na týdenní dovolenou. Revír neznám tak jsem se chtěl zeptat někoho na tento revír ohledně kapra nebo amura, příp. jiné ryby kterou zde zkusit. Bohužel jsem se s některými revíry, třeba na Lužnici, již spálil. Dík.

    NVodní Sedlák - Profil | St 11.3.2015 10:29:00

    Já mám tlouště asi před dvěme lety v Hamrech něco nad 40...43 nebo tak. Musel bych se podívat do záznamů:)) Každý tloušť nad 40 je parádní úlovek. Vůbec největšího jsem chytil před 13 lety na Sázavě na Stalingradě naproti zahrádkám. Je tam potok sotva 3 m široký a před jízkem jsou dvě pomalejší místa s hloubkou kolem 1m. Tloušť měl přes 50.

      NLáňouš - Profil | Út 10.3.2015 17:22:42

      Vodní Sedlák >> Já tam má 2 tlouště 47 cm na chleba

        Ncizi - Profil | Út 10.3.2015 15:19:28

        Vodní Sedlák >> největší 43 ale to už je 2 roky z5 na malou rybku, na vláčku kolem těch 30cm, ale nikdy sem tam snad nechytl okouna..mluvím teda o jezu v hamrech

          NVodní Sedlák - Profil | Út 10.3.2015 9:24:07

          cizi >> Tak to jsou dobré zprávy! Jaký se ti tam podařil největší tloušť? Když byly nad jezem ještě ty keře co sahaly až do vody bylo u nich parádní chytání. Ryby, hlavně tloušti tam měly přirozený úkryt před predátorem. Od vyřezání jsem už v těch místech moc nenachytal. Tloušti si našli jiná stanoviště. Ať se daří..

            Ncizi - Profil | Po 9.3.2015 16:24:11

            Vodní Sedlák >> Loni sem tam byl tak 5x s feedrem a docela slušný hafo plotic občas kapr a překvapil mě slušnej lín a na vláčku bolena 65 pár štíhlat hafo tlouštu tak zas tak zlý to tam snad neni.

              NVodní Sedlák - Profil | Ne 8.3.2015 21:07:47

              Miraryb >> Jak říkáš...Před pár lety se dostaly na jez v Hamrech, to jsem tam v zimě kolikrát viděl ve sněhu rozpáraný kapry kolem 60 cm. Před cca 6-7 lety nebyl v Hamrech problém chytit hodně ryb. Dneska je to tam mizérie, ale i s ostatní bílou. Ale třeba mi to už tak nejde:)))

                NMiraryb - Profil | Ne 8.3.2015 20:27:03

                Vodní Sedlák >> Tam ty vydry řádí už několik let! Rád jsem tam chodíval hlavně o víkendech, když byl na fekálce klid. Ty vydry to tam ale vyčistily důkladně. Nacházel jsem tam i pozůstatky kaprů, štik a jiných ryb.

                  NVodní Sedlák - Profil | Ne 8.3.2015 17:55:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Zdravím, dnes pod čističkou. Na pár místech kolem břehu šupiny. Vydra nebo vydry původně z Hamrů řádí bohužel dál...I tak z toho mála co ve vodě přežívá jeden lepčí tloušť.

                    Nstrom - Profil | Čt 26.2.2015 23:46:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    vážení pánové, proč se tady tak čílíte, to co tu máte je starý provozní řád, nový po otevření Příměstské rekreační oblasti neni, neni stanoveno kolik plavidel, kde a jak se můžou pohybovat, vzdálenost od břehových partií, to je snad úkol někoho jiného a jeho podržtašky.Jinak vše co zmiňujete je asi uplně pořádku neb jak jsem v průběhu minulého roku zaznamenal, toto nikdo nepostihoval a ještě bych přidal nešetrné zacházení s rybou, ne dva kusy ušlechtilé ryby ale tři, hlavně loďkaři z kempu, lov po stanovené době ne jen W &M, ale i sumcaří včetně ůlovků, lov v době kdy je zakázán, neb ve 3, 3:15 má člověk jedoucí k vodě obavy aby lovícím nepřejel nohy a pípaky svítí jak v Praze na hlavasu semafory a o rodinném kempování v CHKO se nemá cenu ani vyjadřovat.

                      Npolo - Profil | Čt 26.2.2015 22:13:18

                      Čenda 513 >> tak že to platí aj na tu hlinikovu lodku co je uvázany pod Hinkovcem celoročne u lípy....?Alebo myslíš kvůli niaké inštalované boji lodku nebudu použit?

                        NMery - Profil | Čt 26.2.2015 21:04:28

                        Čenda 513 >> co bych mlel co sem řekl špatně? napsal sem ze muze jezdit na člunu jak se mu zlíbí a ne "kde se mu zlíbí" to je rozdíl ;-) tak se nevztekej ;-) a stejně tu řešíme kraviny :D každýmu brněnskýmu vejleťákovy z Brna stejně budou nějaký bojky ukradený a budou si jezdit všude.

                          NČenda 513 - Profil | Čt 26.2.2015 20:35:35

                          Mery >> co tady meleš - zákaz vjezdu vodních plavidel všeho druhu za úroveň instalovaných bojí platí i pro rybáře BP- Sázava 19

                            NMery - Profil | St 25.2.2015 22:13:32

                            polo >> mužeš člunu jezdit jak se ti zlíbí a sypat krmení taky ale nesmíš zároven chytat. a stejně, k čemu by ti to bylo???

                              Npolo - Profil | St 25.2.2015 21:32:19

                              Čenda 513 >> čau,to znamená na piláku nemužu projet na člnu,když sem držitelem povolenky/a nerybáři mužu/ kde nejsou bojky,a kdo me bude kontrolovat?

                                NČenda 513 - Profil | St 25.2.2015 21:17:04

                                Koupením povolenky přebíráte nejen práva,ale i povinnosti s tím spojené.Zákon o ochaně přírody 114/1992 - §26/b tábořit a rozdělávat ohně mimo místa vyhrazená se
                                souhlasem orgánu ochrany přírody,
                                vjíždět a setrvávat s motorovými vozidly a obytnými
                                přívěsy mimo silnice a místní komunikace

                                  NČenda 513 - Profil | St 25.2.2015 21:02:03

                                  Pokud platí na rybářském revíru rekreační nebo jiný statut,je lovící povinen se řídit podmínkami platného statutu.Povinností každého držitele povolenky proto zůstává seznámit se před zahájením rybolovu s místními úpravami na rybářském revíru a jimi se řídit

                                    NMery - Profil | St 25.2.2015 20:50:28

                                    Čenda 513 >> já vím to my je jasné, já o tom vím a respektuju to.ale kolega má trochu mylné info :-) a jinak dneska už sem zahájil letošní sezonu čistým zerem :D

                                      NČenda 513 - Profil | St 25.2.2015 20:45:45

                                      Mery >>Jo můžeš krmit,ale nesmíš mít nahozeno a označovat lovná místa na vodní hladině.Na lodi musíš dodržovat plavební řád,jso tam bojky kam můžeš jazdit

                                        NMery - Profil | St 25.2.2015 20:23:39

                                        LLangoss >> kde máš napsáno že nemužeš mít člun?? a nikde není napsáno že nesmím krmit z člunu ;-) co když nechytám a budu si jezdit po vodě a krmit co my kdo udělá?? nic ;-)

                                          Červené karty: Drápal