Chyť a pusť Dolní Benešov

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak to je tenhle rok s úsekem chyť a pust v Dolním Benešově? Přišel jsem teď z rybářství a tam mi bylo řečeno že létos zapoměli požádat o vyjímku, takže se nemůže chytat nonstop....... Děkuji za odpovědi
Autor diskuse: Dumil - Profil , 27.4.2009 kaprařina - revíry, cestování

NRostik - Profil | St 5.10.2016 10:24:38

bart.bm >> Tak to by mě vážně zajimalo,co se v té škole učil.......

    Nbart.bm - Profil | St 5.10.2016 9:08:22

    Fishky >> jenze je tu maly hacek...kolega nofish ma tusim rybarskou skolu pokud se nepletu...tudiz by mel dane veci rozumet.....navic ma i funkci nebo mel v MO Opava...

      NFishky - Profil | St 5.10.2016 8:21:30

      nofish >> A tak já bych ti poradil, jako vážně. I když jsem žádný výlov nikdy neabsolvoval, na férovku bych ti poradil nedělat věci, kterým se nerozumím a neumím je. Navíc věci, kde na mém rozhodnutí závisí osud či dokonce životy zvířat. To za prvé. Za druhé, když už něco poseru, tak urychleně začít danou situaci řešit a pozvat odborníky, co to po mě fofrem napraví a za třetí, neházet pak vinu na jiné. Já vím že je to u nás v banánové republice moderní, ale taky je to parádně nehorázné.

        NPaloš444 - Profil | Út 4.10.2016 21:01:10

        Sice je mi 15 ale tohle není snad ani možný! Jen kokoti tuhle přehradu mohli vypustit ještě o prázdninách jsem tam byl pod stan s otcem a bylo super! Ráno se povedla krásná Štika 55 a můj první Candát a ted mám zlzy v očích jak vidím ty Candáty a Štiky fakt škoda ryb! Jsem zvědav kdy se to vše vrátí do normálu (jestli vůbec) Nemám prostě slov........

          Nbart.bm - Profil | Út 4.10.2016 20:48:36

          Macin1 >> bohuzel papir snese vsechno a neznalec jen odborne pokyve hlavou...chtelo by to predsedu dat do konfrontace proc treba nepozadali o pomoc lovnou skupinu ktera sidli v Benesove...proc musela byt dotszena lod prej z Ova az kdyz se vedelo ze to nepujde a nebyla k dispozici rovnou....proc se pokracovalo ve vypousteni kdyz bylo zrejme ze sloviste se dela tam kde nema...u nas se vzdy rybniky kdyz bylo uz malo vody hlidali...jak to ze zde nikdo nebyl a tudiz nebyla ani zajistena bezpecnost...asi by pan odpovidal jinak nebo by piskal stale stejnou pisen....

            NMacin1 - Profil | Út 4.10.2016 20:20:44

            A takhle to dopadlo ... výmluvy o nečekané situaci a vinu svést na lidi, které tam sami poslali!

              NMiky221 - Profil | Út 4.10.2016 19:10:16

              FRANK71 >> A proč by to dělalí. To se radší zdraží brigády aby se za to mohly koupit ryby,které pak nechají vychcípat. Co si pamatuji tak tato MO funguje pořád stejně. Bohužel.

                Nsliver - Profil | Út 4.10.2016 19:08:45

                bart.bm >> to jistě není,jistě.

                  NFRANK71 - Profil | Út 4.10.2016 18:35:36

                  Možná mohly ryby prodat u vody a ňáká pětka by z toho byla, než to rozdávat.

                    NFishky - Profil | Út 4.10.2016 17:12:25

                    nofish >> kdepak jsi? Proč dostane Viceroy do drzky? Kopes tu kolem sebe a křičís, úplně se mi vybavila ta potrefená husa :-)

                    Kolik těch žalob za pomluvy už jsi dal? Nezávisle to sem napsalo hned několik lidí - všem dáš do drzky? :-)

                      Nbart.bm - Profil | Út 4.10.2016 17:11:18

                      nofish >> ty jsi hospodář MO Opava že?

                        NMrkLa - Profil | Út 4.10.2016 17:05:05

                        viceroy >> jo Kretene a počkej až dostaneš to dělo, že tě budou zvedat dva :-)) Prostě to pos...i a teď kopou kolem a všichni jsme blbci, protože jsme tam nestáli dobrovolně nachystaní. Prostě nedělali výlov kaluže typu Kajlovec, Uhlířov. Tady jich zase bude 20.

                          Nsmike - Profil | Út 4.10.2016 17:05:00

                          viceroy >> twl, vsak jsi mi to sam poradil:-)))

                            Nviceroy - Profil | Út 4.10.2016 16:48:21

                            Fishky >> oni vylov nepodelali to si jen kolega VICEROY nevidi do drzky .....sorry vlastne KRETEN ..... tady asi nema smysl se dohadovat lepsi bude asi konat ......

                              NFishky - Profil | Út 4.10.2016 16:44:22

                              Pvl >> no, já si poslední dobou říkám, že je lepší se do debat tady nezapojovat, jedna parta poděla vylov a ještě ji budeme pomalu nadržovat a fandit, že se jako příště polepší :-D

                                Nbart.bm - Profil | Út 4.10.2016 16:26:06

                                nofish >> a pokud něco chceš řešit řeš to veřejně...SZ nebudu stejně číst ;o)

                                  Nbart.bm - Profil | Út 4.10.2016 16:20:18

                                  nofish >> hele takže mi to nedalo a trochujsem pátral....je jedno co mám s MO Opava jsem členem ČRS kam tato organizace taky spadá takže jsou v tom i mé peníze...a teď k věci

                                  že se Sedklinka bude vypouštět se rozhodlo někdy v dubnu.....http://www.suchelazce.cz/aktuality/odbahneni-a-upra​va-prelivnych-hran-vn-sedlinka ...a rovnou se vědělo i kdy se to stane....

                                  vypouštění začlo dne 15.9.2016....http://www.suchelazce.cz/aktuality/zacalo-vypousten​i-prehrady-sedlinka-na-prerovci

                                  a teď mi ukaž nebo dokaž kde MO Opava napsalo nějakou výzvu svým členům že bude potřeba rukou na výlov??? na vašich stránkách??...http://www.crsopava.cz/rybarskysvazopava kde??poslední zápis je z Ledna....

                                  když se ryby nerozkrádaly jak je možné že na FB vyšel v Opavském bazaru zápis že kdo chce může si na Sedlince nasbírat ryby??

                                  nic ve zlém ale obhajuješ jen špínu nejhrubšího kalibru...MO mělo dost času na to aby podniklo kroky k tomu aby bylo připraveno...navíc když věděli že se loviště tvoří jinde než mělo měla se voda zastavit a připravit se na jinou možnost.....to vše je logické uvažování a jak tak koukám na fotky tak hodnota ryb bude asi větší než na přestupek takže za mě na trestní a podat podmět na životní....víc se o tom bavit nebudu

                                    NPvl - Profil | Út 4.10.2016 15:59:50

                                    Fishky >> Ta eko cházka kterou platíme, se zase jen bude zviditelňovat Když mají někomu "udělat nohy" jako by nebyli . (mám na mysli ne nějakému "troubovi")

                                    EDIT :nebyl jsem tam je to jen moje úvaha .Domnívám se, že nemáš pravdu v tom že by se to mohlo (bude) opakovat . To může být tvoje tvrzení oproti mému . Myslím si ,že se tady nebudeme dohadovat kdo má pravdu :o§)

                                      NMacin1 - Profil | Út 4.10.2016 15:56:05

                                      nofish >> Já nepsal o tom, že mě někdo odmítl, ale že nikdo nevolal o pomoc na to do jakých sr***k se dostali, hrdě a někteří i s úsměvem pokračovali dál. Podívej nemusíš nám tady psát kdo dělal nebo nedělal výlovy, pokud to neumím nebo na to nejsem vybavený tak to nedělám a když jsem viděl lidi ze svazu tak mi připadalo, že oni taky nikdy žádný rybník neslovili ... určitě to bylo něco jiného než dělají každý rok v uhlířově, ...., ale neznalost neomlouvá. Nechci, aby někdo z vyšších úřadů viníkům čistil žaludek za to jak to pos**li, jen doufám, že je za to dosti škrábe svědomí. Určitě by to chtělo do MO Opava mladší a rozumnější osádku, všiml jsem si pouze jednoho šikovného mladého kluka, který chtěl aspoň trošku zachránit situaci. Nebudeme se dohadovat, pokud jsi tam byl tak musíš uznat, že to dopadlo hodně špatně a spousta věcí se mohla udělat jinak a byla na to spousta času.

                                        NFishky - Profil | Út 4.10.2016 15:50:55

                                        Pvl >> ti co byli zodpovědní to udělají znova a znova a znova, protože jim to prošlo hladce. Ba naopak půjdou příkladem jiným exotům co si řeknou, že by jako něco slovili šak kdyby něco, tak vlastně nic... takže jediné co v našich končinách platí jsou tvrdé tresty, pak by se podobné úlety nekonaly.