Chyť a pusť Dolní Benešov

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak to je tenhle rok s úsekem chyť a pust v Dolním Benešově? Přišel jsem teď z rybářství a tam mi bylo řečeno že létos zapoměli požádat o vyjímku, takže se nemůže chytat nonstop....... Děkuji za odpovědi
Autor diskuse: Dumil - Profil , 27.4.2009 kaprařina - revíry, cestování

Nviceroy - Profil | Út 4.10.2016 15:43:03

venca1 >> Smike to nemyje pouziva camping plast servis .....tahle sada lita primo do kose :-)

    Nvenca1 - Profil | Út 4.10.2016 15:35:00

    viceroy >> To bude mít jako záminku pro návštěvu místní restaurace..-)))

      NPvl - Profil | Út 4.10.2016 15:23:38

      B-e-r-y >> 14:04:45 --Ti toho už tolik po.urvili , jen by si na někom sbírali + body Stejně by se s tím "už nic nevyřešilo -" ryby jsou mrtvé -.Ti co byli zodpovědní za výlov si příště dají setsakramenskýho majzla aby to nedopadlo stejně jako teď .

        Nviceroy - Profil | Út 4.10.2016 15:22:56

        venca1 >> a kdo mu bude umyvat nadobi ? :-)

          Nvenca1 - Profil | Út 4.10.2016 15:16:00

          smike >> ten divný zákon o nepůvodních druzích platí od letoška..-) Máš doma mývala? musíš ho utratit..-)

            NDaveX - Profil | Út 4.10.2016 15:11:29

            smike >> Že by to bylo tím, že pojídají řasy a sinice?

              Nsmike - Profil | Út 4.10.2016 15:02:31

              venca1 >> teho skoda taky.jako povez mi, proc se vysazujou ryby, ktere se v pripade vypusteni vody, muzou premistit leda do kafilerky....?

                Nnofish - Profil | Út 4.10.2016 14:58:30

                Panove a ted mi po pravxe rek nete, kdo takove vylovy absolvoval, ze muze radit, jak se to melo udelat.

                  Nnofish - Profil | Út 4.10.2016 14:57:24

                  Macin1 >> jsi rybar, bydlis tam... kdo te odmitnul, kdyz jsi prisel, jestli nechteji lidi co to lovi pomoci?

                    Nnofish - Profil | Út 4.10.2016 14:56:29

                    Grasel >> ocividne bylo lepsi platit kafilerii...

                      Nvenca1 - Profil | Út 4.10.2016 14:53:48

                      smike >> Je, a já myslel , že ti je líto toho kapře..-))

                        Nsmike - Profil | Út 4.10.2016 14:46:09

                        venca1 >> ale povez, ze těch cecek neni skoda:-(

                          Nvenca1 - Profil | Út 4.10.2016 14:23:05

                          Fishky >> Prostě klasický Mrk. Vím o tom howno a budu k tomu pindat..-)

                            NB-e-r-y - Profil | Út 4.10.2016 14:20:43

                            venca1 >> protože jsem hodně, hodně z daleka a v téhle diskuzi jsem jen kvůli tomu že jsme letos s manželkou navštívili úsek chyť a pusť na Dolním Benešově... O té vodě, o které tady teď diskutujete nic nevím..

                              NFishky - Profil | Út 4.10.2016 14:19:17

                              nofish >> ...tak většina asi nebyl tolstolobik :(

                                NFishky - Profil | Út 4.10.2016 14:18:13

                                venca1 >> píše, že tu vodu nezná. tak tam asi nebude nikoho volat na základy diskuze na MRKu. Tohle by si měli asi ošéfovat místní.

                                  Nvenca1 - Profil | Út 4.10.2016 14:15:51

                                  B-e-r-y >> Proč to neuděláš sám? .-))

                                    NB-e-r-y - Profil | Út 4.10.2016 14:04:45

                                    Sice tu vodu neznám a nevím souvislosti proč se slovovala, dá li se to tak nazvat, ale co takhle tam poslat životní prostředí nebo jiné orgány?

                                      NMilankoCR - Profil | Út 4.10.2016 13:26:39

                                      Macin1 >> dnes jsem se tam byl podivat a je to hnus! Troufam si rict ze tam plavou stovky mrtvych ryb.

                                        Nviceroy - Profil | Út 4.10.2016 12:38:39

                                        Macin1 >> dik dalsi komentar to asi ani nepotrebuje ........