Chyť a pusť Dolní Benešov

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak to je tenhle rok s úsekem chyť a pust v Dolním Benešově? Přišel jsem teď z rybářství a tam mi bylo řečeno že létos zapoměli požádat o vyjímku, takže se nemůže chytat nonstop....... Děkuji za odpovědi
Autor diskuse: Dumil - Profil , 27.4.2009 kaprařina - revíry, cestování

NMacin1 - Profil | St 5.10.2016 17:20:46

nofish >> Tak se s námi poděl o souvislosti ... počasí ? co bylo špatného na počasí, z rána mlha později jasno, po celou dobu byl jasný přehled, jak voda ubývá. Co se týče pracovní síly, tak o tom se nebudu ani bavit, máte stránky máte facebook dá se požádat tady, dá se poprosit v jiné organizaci Bruntál, Benešov, Hlučín zas tak daleko to není. Určitě si myslíš, že každý jen chytračí po boji je každý Generál, ale jak jsem už psal slyšel jsem lidi co Vám dávaly rozumy a dobré logické rozumy (hned jedna zásadní věc, která se dělá snad u každého výlovu loďka a nahánění ryb) na nic jste nereagovali vy jste šéfové a tak to bude a taky jste to pěkně zku***
Kdyby jste to udělali pořádně, tak Vám i těch pár lidí co jste měli bohatě stačí, jenže voda tekla a tekla a vy jste si řekli tak to riskneme uvidíme co se stalo a výsledek ... relativně dobře??? Ty potřebuješ už jinou pomoc! Ptát by ses měl hlavně ty kde jsi dělal chybu, my se ptát nemusíme, my v té vaší uzavřené sebrance nejsme, vaše činy mluví za vše.

    Nviceroy - Profil | St 5.10.2016 17:17:16

    nofish >> o tom bonzovani na Benesove jsi uplne mimo jestli tam chodis chytat nebo nechodis nevim ale na bonz tam prislo o papiry par mych dobrych znamych a nekteri jeste meli stesti ....... pokud neveris nebo to nemas podlozeno tak nepis jiste zevto neni pravda .....ti co tam chytaj vi pravdu 100% a nehlede na ti ze zde chodi na Mrk takze za mne asi takhle nebudu psat jen domnenky ale pravdu za kterou co se tyce tehle vody si stojim

      Nnofish - Profil | St 5.10.2016 17:12:05

      viceroy >> Tohle není o záchvatu, tohle je o tom, že pár blbů špiní cokoli co se jiní snažili udělat pro ostatní, kterým je to všechno jedno. Nikdo se na nic neptá, jen všichni rozumí všemu.
      Jeden, nebo dva lidi by nic nezachránili, pokud vím. Taky co vím, tak jsem nikdy neřekl, že něco nedávám. Všichni si pořád myslí, jak by to udělali lépe. Já zas ručím za to, že teorie co tam v den výlovu padaly, byly úplně mimo a jinak to ani udělat nešlo.
      Za mě platí, že největší "poděkování" patří těm co tam dali tolstolobiky. Nikdo nevidí, všechny souvislosti. A tvoje kopání v "Ostrava a okolí" bylo úplně paráda, navazující teorie o rozkrádání a plnění mrazáků ještě lepší, ty tomu daly korunu.
      To cos tu psal o Bonzování na Benešově mě pobavilo ještě víc. Už z principu, kdy kde není co bonzovat, má bonzák smůlu, jako všude.
      Opakuji a naposledy, největší sranda je, že všichni z pár článků, pár fotek, ví všechno a mají jasno...

        Nviceroy - Profil | St 5.10.2016 16:58:43

        nofish >> osobne Te neznam Ty mne zrejme ano ....na Sedline jsi byl kdyz ses do mne takhle pustil ....mohl si prijid a rict ze potrebujes helfnout ze to nedavate ....tohle jsem rekl Jarousovi na Sedline ze timhle stylem to nepujde a ze mam prsacky v aute ale to jsme se bavili dole pod vypusti presne tam kde jak jsi napsal jsem ani nebyl ........ mel jsem te za normalniho chlapa ... po tvem zachvatu zde si to uz nemyslim .......jen pro pripomenuti ..uz nejsem clenem vasi MO proto jsem byl čumil tak jako vetsina ostanich

          Nnofish - Profil | St 5.10.2016 16:57:51

          kakr >> Lidi jenom kecají, na nošení ryb musíš mít nějakou odbornost.
          Krásně jsem si uvědomil, jak jsou texty A. Brichty nadčasové: "O co líp by to sám dělal
          jen kdyby to uměl..."
          Prča je, že lidi z druhé strany republiky a pár čumilů ví všechno lépe, aniž by se na cokoli zeptali.

            Nnofish - Profil | St 5.10.2016 16:55:49

            Miky221 >> Jen tak na okraj. Když tu píšeš tohle. Brigády byly "zdraženy" (můžeš si je odpracovat, po schválení, po vysvětlení stavu včetně toho, že jsou jedny z nejlevnějších v kraji, dokonce pod úrovní průměru a ceny u některých MO, které mají na provoz daleko menší náklady. Viz nějaký zápis na netu kde to bylo vysvětleno, není nálada hledat kde to je.

              Nkakr - Profil | St 5.10.2016 16:52:51

              nofish - 5.10.2016 16:41:21 >>
              Možná to bude tím, že věkový průměr lovících byl jenom 50 let, málo zkušená lovná četa:-))
              Nemá to cenu, nad odborníky MRKu kteří viděli výlov na fotkách nezvítězíš.....

                Nnofish - Profil | St 5.10.2016 16:49:48

                bart.bm >> Út 4.10.2016 20:48:36 Jsi to trefil přesně. Bohužel, neznáš fakta, která znají všichni, kteří přišli a pracovali - těch pár. A na to se vlastně nikdo ani neptal. Všichni vidí, že tam zůstala nějaká ryba, která by tam bohužel, v těch podmínkách, zůstala asi po komkoli. Nikdo se na nic neptal, všichni ví, co je špatně. Právě že tebe jsem měl za rozumného člověka a kdybys chtěl, dostal bys odpovědi. Věci nejsou jen černobílé.
                Jen tak na okraj, když ses ptal na pokus se sehnání pracovní síly. Ten je celoroční a všichni to ví. Co vím, tak existuje seznam lidí, kteří si chtějí odpracovat brigády, můžou se hlásit celoročně a všichni to dobře ví. Bohužel, to není seznam typu telefonního a teď to řeknu obecně, platí to pro celý svaz co vím, alespoň na SM. Jakmile obvoláváš lidi, jakmile se jich zeptáš: "Brigáda? tak jo...počkej, lopata? Já vlastně nemám čas" - tohle je všude. Nedávno jsem mluvil s kolegou z Bruntálska, ten už rovnou říkal, že až umřou jeho ročníky, můžou to tam pomalu zabalit.

                  Nnofish - Profil | St 5.10.2016 16:41:21

                  Macin1 >> Kdybys znal souvislosti a ne jen to co jsi viděl, uznal bys, že to dopadlo ještě relativně dobře, netvrdím že dokonale, ale mohlo být daleko hůře. Začněme počasím a můžeme pokračovat.
                  Nikdo nechce kvalifikované rybáře, ale co jsme slyšel, nechtěl jít nikdo. Nikdo z lidí, kteří se hlásili, že si chtějí odpracovat brigády. Ve svátek, není čas, zajímavé.

                    Nviceroy - Profil | St 5.10.2016 16:35:37

                    sliver - 4.1 ......

                      Nnofish - Profil | St 5.10.2016 16:34:44

                      smike >> Ti candáti to měli za sebou už když šli z vody. Jak má zapláchnuté žábra až do černa, protože se nelovilo ve vodě, ale naředěném blátě, má to za sebou a nepomůže ani svěcená voda.

                        Nbart.bm - Profil | St 5.10.2016 16:17:01

                        nofish >> tak co Kamile...jake budou tve dalsi kroky??mel jsem te za normalniho ale......

                          Nbart.bm - Profil | St 5.10.2016 16:14:11

                          sliver >> ale je ve vyboru MO Opava proto to napadani ostatnich a obhajoba podelane prace....

                            NKrtekzovy - Profil | St 5.10.2016 14:51:11

                            Kdyby byli ryby netřeba by rybniku.

                              NPYTLAKS - Profil | St 5.10.2016 14:17:19

                              Fishky >> myslím,že nofiš to může ovlivnit minimálně,kdyby to fungovalo tak jak za komanča,tak by se ten výlov udělal úplně jináč,od naplánování tak po provedení,kdysi měla každá druhá mo svůj chov a s tím si zarybňovali,dnes každý dostane bobule za brigády,nakůpí se ryby a nikdo k nim už nemá žádný vztah,tak si myslím,že už tak nějak od začátku je to špatně,kdysi se to dělalo srdíčkem,dnes už tak nějak z povinnosti nebo ze zvědavosti,každý chce jen plácnůt něco na háčku do vody a čekat až se mu něco na to přilepí:-((

                                NMaxwell - Profil | St 5.10.2016 14:07:25

                                Fishky >> vzhledem k tomu, že se tu už nevokázal, tak nejspíš asi dostal...

                                  NStarastar - Profil | St 5.10.2016 13:39:31

                                  nofish je zalud co si nevidi do huby

                                    Nmazar - Profil | St 5.10.2016 10:56:24

                                    Fishky >> No všichni se na tu práci hrnou, Nofish je musí odhánět lopatou :-D. Teď jsi tomu nasadil korunu.

                                      NMrkLa - Profil | St 5.10.2016 10:49:23

                                      Rostik >> Asi když zrovna brali výlov, tak kreslil hranaté slunka na lavici a nedával pozor ;-)

                                        NFishky - Profil | St 5.10.2016 10:33:51

                                        bart.bm >> žádný háček bych v tom neviděl, kdo své práci nerozumí neměl by jí dělat. A platit by to mělo od zedníka po ředitele podniků - rybáře nevyjímaje. Máme hromadu vzdělaných zapálených lidí, kteří by po takovém jobu skočili všema deseti...