- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chyť a pusť Dolní Benešov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
50x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NMacin1 - Profil | Út 4.10.2016 12:11:29
Další vložená fota jsou, jak to tam vypadá nyní, spousta mrtvých ryb a smrad zdechliny až ve vesnici. Za těch pár dní mi bylo do breku někdy i zvracení co jsem tam viděl a pokud to někdo obhajuje a zastává se lidí ze svazu tak klobouček dolů pánové ,,rybáři,,.
Ntuzemak - Profil | Út 4.10.2016 8:24:06
Ntuzemak - Profil | Út 4.10.2016 8:21:26
Nmacek1 - Profil | Út 4.10.2016 8:07:06
NGrasel - Profil | Út 4.10.2016 6:28:07
Nviceroy - Profil | Po 3.10.2016 23:57:41
NMilankoCR - Profil | Po 3.10.2016 23:11:41
Pokud si to organizoval ty tak za me velice spatne. Preji ti hezky vecer.
Nnofish - Profil | Po 3.10.2016 22:37:50
PS většina je tolstolobik... jasně daná pravidla.
Prosím ozvi se, mám pro tebe práci v organozaci jiného výlovu, je tp akutní, je třeba odborníky, co se v to vyznaji... JInak co se dívám, jsi členem dané MO, Doufám, že jsi byl jedním z nešťastňíků, které odmítli, když chtěli jít pomoci...
Taky nezapomeň napsat, kolik těch kaprů tam bylo, že rybáři dokázali zanechat nějaké zlomky toho co se tam dvakrát za rok sypalo, protože desítky kil, z desítek metráků, o něčem svědčí...
NMilankoCR - Profil | Po 3.10.2016 22:27:43
Nnofish - Profil | Po 3.10.2016 22:27:24
Na zbytek je mrk plný odborníků, kteří to ikdy nedělali, ale umí to lépe...
https://www.youtube.com/watch?v=_6wO6nK5mOQ
Nnofish - Profil | Po 3.10.2016 22:17:13
Co Máš s MO Opava společného? Ukaž tu antichválu... Zajeď na kafe... vyser se na pomluvy.. přijdi do reality...
Pojď, sepíšem článek, ty z pohledu "z doslechu" já ti dodám fakta...
Hej... pojď ukázat že umíš víc, pak to kritizuj.... Byl jsem jedním z těch blbů co se tam celou dobu motaii, Viceroy si nevidí do držky... ani jakákoli firma mající lepší vybavení by to nezvládna víc... vím to, něco už jsem odlovil, vím co se dá... teď už je to jen o tom jestli se to nechá být, nebo si nenecháme urážet a bude se řešit co dál... za mě je to na žalobu za veřejnou pomluvu....... nikdo nedělal nic, co by nebylo schváleno "vrchností"........
Btw, ta MO, co na ni slyšíš antichválu má jednu z nejnavštěvovanějších pstruhovek, a VIP úsek který "jede" a to těmto věcem fakt nefandím.
PS: A Na rovinu, abych upřesnil lži toho kreténa. Ryby se nerozkrádaly, nerozdávaly. Tolstoloboci byli rozdáni, protože jinak by měli jít jako nepůvodní druh do kafilérie. Ryby, které ten blb ani nefotil, ani neviděl, byly odvezeny do revírů, nějaké ryby byly rozdány (na rovinu) lidem co tam makali, jako kdekoli jinde, byly to kusy ryb, jako když jdeš na výlov a dostaneš za to kapra.. 99% byli tolstolobici, jako nepůvodní druh nesměli být nikam přemístěi... že tam kluk co si vzal dovolenou a v blátě našel pár přidušených candátů a tak je za obětavost dostal, když by stejně nepřežili., je strašný problém...., ale že rybáři z MO stáli na hrázi a padající na hubu ani nepodali ruku už nikdo nevidí... LIdí jsou hovada co si nevidí do huby... rybník lovilo cca 0.02 členů MO a o tom že ta z 50% jezdili členové Ostravských MO se bavit nebudeme, protože proč by naháněli na odře kary 0.73kg, když tam měli 2.5kg.......
Kritizovat umí každé tupé hovado, zeptat se a pak mluvit není moderní.......
Nbart.bm - Profil | Po 3.10.2016 21:58:24
Nnofish - Profil | Po 3.10.2016 21:20:42
Lidi co čuměli jak jiní padají na hubu když se snaží odvést metráky cejnů na řeku aby se něo zachránilo... co sbírali úhoře... to od toho vola co je tu "očernil" neslyšeli ano dík... kde byl... kde jsou fotky z pod hráze... když je to takový odborník... musí vědět, že se lovilo i dole..... Hovado tupé... a to jsem slušný... klidně ať mě odstřihnou z mrku, aby tady blb co stál na hrázi vyprávěl kolik tam bylo bahna bez toho aby ukázal, že v tom umí chodit... Aa přesně takhle to tu funguje... umím hovno, nepomůžu, ale kritizovat budu.....
Nnofish - Profil | Po 3.10.2016 21:07:31
Nbart.bm - Profil | Po 3.10.2016 20:58:56
Nnofish - Profil | Po 3.10.2016 20:49:37
nejvíc mě na tom sere, že jsi byl jeden z mála, kterým člověk věřil.. ale klasika.... sračky, zápisy, aktivita, bez informací..........
Ještě jednou... abys to pochopil... s komentáři jsi to posral a sám jsi z blbů co čuměli, kecali, nepomohli. ani těm padesátníkům co to lovili, protože mladí to mají u prdele... a zbytek jsou jen blbé kecy tulpoané....Musíš znát zákony, ne všímat si toho co chceš...
Ndraveček - Profil | Po 3.10.2016 20:48:02
Nbart.bm - Profil | Po 3.10.2016 20:45:07
Ndraveček - Profil | Po 3.10.2016 20:38:09
Čtenáři této diskuse také sledují
NDolní Benešov1703
NŠtěrkovna Hlučín1013
NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...8060
NTěrlická přehrada - aktuálně !!!!14629
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NFanclub značky Shimano16402
NZlatá kaprařská malina1332
NKarbonová kobra - dlouhé vzdálenosti575
NBohumínská Odra a kapři116
Kde to žije - kaprařina
16:13NKrátkodobá kaprařina x 9953
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....






















