Chyť a pusť Dolní Benešov

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak to je tenhle rok s úsekem chyť a pust v Dolním Benešově? Přišel jsem teď z rybářství a tam mi bylo řečeno že létos zapoměli požádat o vyjímku, takže se nemůže chytat nonstop....... Děkuji za odpovědi
Autor diskuse: Dumil - Profil , 27.4.2009 kaprařina - revíry, cestování

NIMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK - Profil | St 29.7.2009 10:22:16

Michal1 >> a od koho ses to ty dozvěděl??? o te rybě vim akorat ja,ten lovec a ten nahluchly synek.... a navíc po ulovení jeli hned domu!!!

    NMichal1 - Profil | St 29.7.2009 9:53:47

    -stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK >> no jelikož mi to bylo voláno tak jsem tam posílal kámoše porybného a říkal,že to pravda není..ostatně pravda to být může,ale bez fotky je to takové mdlé..

      NTomazzz - Profil | St 29.7.2009 9:50:58

      Gočik >> Včera odpoledne jsem si tam byl zaplavat, totálně plno... A před úsekem chyť a pusť u cedule tak 8 stanů... Na chyť a pusť jsem začínal s kaprařinou, ale poslední 3 roky jsem tam nebyl, šlo to pořád k horšímu, tak jsem tu vodu úplně vypustil... Radši bych si zajel vedle na Hlučín...

        NIMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK - Profil | St 29.7.2009 9:37:57

        Michal1 >> jj a tu sem vyřnul během pul hodky:)) ten chlapek vedle tam vytahl pak to pondělí 107 šupinače,že měl 25kg mi asi neuvěříš....

          NIMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK - Profil | St 29.7.2009 9:36:26

          Gočik >> ale kecy prdy,lidi tam normalně jezdí s rodinkou... Když si vlezeš do vody tak ti nikdo hlavu neutrhne a s podlažkou taky není problém,ja ji sice sundavam,ale kamoš takovy šampon ji tam ma furt! Diehel(zpravce ch a p) nam nikdy nic neřek. Možna tam narazíš na nějakého wocasa,ale v klidu....

            NMichal1 - Profil | St 29.7.2009 9:35:18

            -stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK >> já vím naposledy jsem ti vezl vodku...:)

              NIMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK - Profil | St 29.7.2009 9:31:49

              Michal1 >> ty woe šupa,chyt sem letos největšího carpa na ch a p:))) to potěší dvojnásob....:))) jj,maš tam chycené pěkná kapry,ja se na useku chyt a sežer tak leda dycky ožeru:)))

                Nfishmen17a - Profil | Út 28.7.2009 22:46:00

                Martin... >> tak to jo, ja uz s tim i tak pocitam ze podlazku nema cenu brat.

                  NMartin... - Profil | Út 28.7.2009 22:43:01

                  fishmen17a >> bivak není problém ale nesmí mít podlážku

                    Nfishmen17a - Profil | Út 28.7.2009 22:04:26

                    jak to tady tak ctu , tak bivak nema cenu ani stavet co?

                      NGočik - Profil | Út 28.7.2009 20:57:51

                      Spacir >> jakou máš namysli. To jsi mě moc nepotěšil chtěl jsem si zachytat a vzit sebou rodinu a nevidim proč by to měl být problém ale pokud se to tak tam hlída tak díky za info.

                        NSpacir - Profil | Út 28.7.2009 20:46:58

                        Gočik >> hooligans je RS stejne jako ja, tzn ze informace mame z prvni ruky, a on ti to dokaze treba primo u vody vytisklym zakonikem, par km od tamtud mas sterkovnu kde muzes stanovat bez problemu a koupat take....

                          NGočik - Profil | Út 28.7.2009 20:42:44

                          hooligans >> Odkud jsi čerpal tyhle informace? To Opravdu nemám šanci s rodinkou stanovat?

                            Nthundarr - Profil | Út 28.7.2009 20:12:15

                            Jeste jedna .... boiliesovnik :)

                              Nthundarr - Profil | Út 28.7.2009 20:06:04

                              Jinak nonstop plati do Konce srpna .... v zari muzes zavazet, muzes mit bojku ale nonstop neni ...

                                Nfishmen17a - Profil | Út 28.7.2009 19:56:39

                                velke dik

                                  Nthundarr - Profil | Út 28.7.2009 19:55:31

                                  Vase zprava

                                    Nfishmen17a - Profil | Út 28.7.2009 19:52:48

                                    Spacir >> ja chci jen fotky te vody, nic jineho, prece to jinac vypada nez na mapy.cz ale jestli chces prozradit i misto tak muzes :)

                                      NSpacir - Profil | Út 28.7.2009 19:47:56

                                      fishmen17a >> zadne tam nejsou, a misto bys jeste nechtel?:))

                                        NSpacir - Profil | Út 28.7.2009 19:47:20

                                        jak pise hooligans , zadny ohen, zadne koupani atd.....