Chyť a pusť Dolní Benešov

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak to je tenhle rok s úsekem chyť a pust v Dolním Benešově? Přišel jsem teď z rybářství a tam mi bylo řečeno že létos zapoměli požádat o vyjímku, takže se nemůže chytat nonstop....... Děkuji za odpovědi
Autor diskuse: Dumil - Profil , 27.4.2009 kaprařina - revíry, cestování

NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Čt 30.7.2009 19:08:33

-stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK >> no jo asi ti du kartu dam ty khare..... :) jukni kdo ji tvoril... :) imičař řiká někomu že je šampon...... Nová doba.... :) nic idu s Kišou na ryby....

    NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | St 29.7.2009 23:29:41

    -stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK >> nechlastej tu okenu, meleš kraviny:-))

      NIMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK - Profil | St 29.7.2009 23:28:07

      NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 >> hmmm solidní,trochu tady przdníme neboli zsíráme otázku... Proto prosím červené karty pro dumila aliaz tabletku aliaz snoplíka a pro neberouna aliaz qwertyho:)))))

        NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | St 29.7.2009 23:24:18

        -stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK >> do rytmu samby.. dneska na Jaromíru 60tka z hladiny na kousek rohliku metr od břehu.. tak rychle rotující cívku sem ještě neviděl.. :-))

          NIMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK - Profil | St 29.7.2009 23:21:34

          NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 >> machry machry...... co ty? jak ti dupou kralici??

            NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | St 29.7.2009 23:19:53

            -stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK >> nemachruj

              NIMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK - Profil | St 29.7.2009 23:11:37

              Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> jo a nekopíruj mi pořad toho šaška... nebot seš turbo šašek:))

                NIMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK - Profil | St 29.7.2009 23:10:20

                Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> potrefena husa se vždycky ozve:)) hehech.

                  NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | St 29.7.2009 22:32:22

                  Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> to bys mu měl useknout minimálně malíček pravé ruky:-))

                    NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | St 29.7.2009 22:26:36

                    NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 >> no tak to si sním vyřídím.....

                      NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | St 29.7.2009 22:25:05

                      Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> asi tebe.. :-)) a pořádně mu to nandej

                        NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | St 29.7.2009 22:21:48

                        -stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK >> HEJ TY ŠAŠKU koho jsi myslel tím šamponem ty hovne!

                          NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | St 29.7.2009 21:57:17

                          -stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK >> kterej tvuj kamoš je šampon?? :-))

                            NIMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK - Profil | St 29.7.2009 20:25:06

                            Martin-H >> thundarr >> chytalo se tam non stop aj v květnu atd.... moc lidí to nevědělo,tiše se to tolerovalo. A doufam že to takbude aj v září a dalé.

                              Nhunter 1 - Profil | St 29.7.2009 14:22:58

                              Martin-H >> thundarr >> Máš na to normální vysvětlení na tu non stopku???

                                NIMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK - Profil | St 29.7.2009 10:37:33

                                Michal1 >> muže pravou,bude to jak od cizího:))) hojec

                                  NMichal1 - Profil | St 29.7.2009 10:36:28

                                  -stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK >> už to má dobrý už se mu to v klidkuz hojí ,ale do konce sezony má po rybách,ani si ho nevyhoní:D:D

                                    NIMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK - Profil | St 29.7.2009 10:32:57

                                    Michal1 >> jj od placaly:)) nevíš co ma stou haksnou??

                                      NMichal1 - Profil | St 29.7.2009 10:32:12

                                      -stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK >> i jak si chytil tu 15 tak jsem to věděl hned v ten den:)

                                        NMichal1 - Profil | St 29.7.2009 10:26:21

                                        -stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK >> ke mě se dostane všecko co se týká bbenešova:D:D