Chyť a pusť Dolní Benešov

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak to je tenhle rok s úsekem chyť a pust v Dolním Benešově? Přišel jsem teď z rybářství a tam mi bylo řečeno že létos zapoměli požádat o vyjímku, takže se nemůže chytat nonstop....... Děkuji za odpovědi
Autor diskuse: Dumil - Profil , 27.4.2009 kaprařina - revíry, cestování

Nfishmen17a - Profil | Út 28.7.2009 19:43:33

kdyz tak tu hodte vice fotek z rybou i bez , diky

    NMartin... - Profil | Út 28.7.2009 19:11:52

    hoši je to tester a má to v popisu spolupráce :o))

      Nhooligans - Profil | Út 28.7.2009 19:06:14

      Gočik-zakaz stanovaní,zakaz rozdělavani ohně,zakaz koupani a provozovaní vodnich sportu,zakaz vstupu na vodní plochu(revir je veden stale jako dobyvací prostor),auto minimalně 15m od břehove hrany a musí stat na zpevněne ceste(staní na travě nepřipustné).Bivak bez podlažky a oheň v grilu mit mužeš.....

        Nhunter 1 - Profil | Út 28.7.2009 18:26:55

        Něco na tom bude,když je úsek ch. a p. totál obsazen tak to stojí za vyliž pr.....Sám jsem se o tom přesvědčil vloni kdy vedle nás byli kluci z Třebíče a vyváželi v jednom kuse kde je napadlo.Celý týden jsme byli bez ryby a když v pátek odjeli tak nám to začlo pískat.

          NGočik - Profil | Út 28.7.2009 16:58:53

          Hunter 1 >> hunter 1 >> to máš pravdu s tím s tebob souhlasím mám tenhle zpusob taky rád ale nejedu přímo na ryby ale s rodinou kde chci u toho chytat a proto nechci více investovat.

            NMichal1 - Profil | Út 28.7.2009 16:50:00

            Sla >> proč bych tu vlajku nevyvěsil,když jsem s tou firmou spokojený??

              NMichal1 - Profil | Út 28.7.2009 16:47:54

              -stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK >> ale uvědom si,že to je letos největší ryba na cha p 15kg...a jen já sám mám na normálním useku 16 a 17kg letos...a to nemluvím o ostatních to je k zamyšlení. ..nemyslíš??
              Syny:ještě jedna pro tebe...

                Nsyny - Profil | Út 28.7.2009 16:19:34

                kdyby vám to na Benešově nekousalo,tak pro dlouhou chvíli něco ke čtení,potom možná pochopíte,že to jde i bez vlajek...:o)))
                http://www.ksm.cz/literatura/index.php

                  Nsyny - Profil | Út 28.7.2009 16:09:56

                  kuman & JRT >> kuman >> www adresy netřeba,všude tam,kam přijedu,si mě budou už navždy pamatovat.

                    NIMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK - Profil | Út 28.7.2009 16:07:16

                    Sla >> nejhezčí sou na te vlajce ty žluté vydličky....:))

                      NIMIČAŘ alias PELIKAN alias ALK - Profil | Út 28.7.2009 16:06:04

                      Michal1 >> a tady jeden z chyt a pust... hehech:))

                        NPvl - Profil | Út 28.7.2009 15:33:59

                        syny >> Když jsem se učil -- možná ,že to bylo později, jsme našli v pytli s hadrama co byly na čístění mašin, vlajku . Tam stálo... Úderníci bohatýři práce . Rudá ,napis vyšit žlutou barvou .... ta by " prděla " co ? :o§))

                          NSla - Profil | Út 28.7.2009 15:29:25

                          michal1: ta vlajka ti dava dobry pocit? to musim zkusit az se budu fotit jestli budu mit lepsi pocit:))

                            Nkuman - Profil | Út 28.7.2009 15:29:00

                            syny >> a kde máš na vlajce www.adresu? :))

                              Nhunter 1 - Profil | Út 28.7.2009 15:17:26

                              syny >> tak tu bych chtěl taky!!!!

                                Nsyny - Profil | Út 28.7.2009 15:16:21

                                kuman & JRT >> kuman >> kdo nema dnes za prdeli vlajku,neni IN,ja kuprikladu fotim pred timhle...:o))

                                  Nkuman - Profil | Út 28.7.2009 15:07:21

                                  Sla >> to je upozorňující cedule na nekrmícího rybáře....

                                    Nfishmen17a - Profil | Út 28.7.2009 15:05:07

                                    taky se tam chystam. snad tam jednou dojedu.

                                      NMichal1 - Profil | Út 28.7.2009 14:16:38

                                      Sla >> to tam nikdo nezapoměl..je to výbava pro můj dobrý pocit..neco se ti nelíbí?

                                        NSla - Profil | Út 28.7.2009 13:54:47

                                        Michal1: ta cedule za tebou to je povinna vybava nebo to tam nekdo pred tebou zapomnel