Chyť a pusť Dolní Benešov

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak to je tenhle rok s úsekem chyť a pust v Dolním Benešově? Přišel jsem teď z rybářství a tam mi bylo řečeno že létos zapoměli požádat o vyjímku, takže se nemůže chytat nonstop....... Děkuji za odpovědi
Autor diskuse: Dumil - Profil , 27.4.2009 kaprařina - revíry, cestování

NFishky - Profil | Čt 6.10.2016 13:27:49

tuzemak >> Napsal jsem jen fakta. Nofish se oháněl, že nebyl dostatek brigádníků - kdyby byl dostatek, co by se vyřešilo, brigádník se ve 2m bahně neutopí? Utopil by se tam každý kdo by tam vlezl, ve 2m bahně to nedá nikdo. No a pak se objeví info že místňáci to vybouchali - ve 2m bahně? Asi supermani, spidermani, robokopové, dutohlavové co plavou i v bahně :)))

    NFRANK71 - Profil | Čt 6.10.2016 13:17:40

    Fishky >> hold příště budou chytřejší a objednaji profiky.Hold stalo se a za 30 let to bude už lepší.

      Ntuzemak - Profil | Čt 6.10.2016 13:10:46

      Fishky >> Kdybys lovil na výlovech,tak víš,jak je snadný se v bahně utopit,ten blb-zloděj, český člověk udělá cokoliv,aby něco získal zadarmo....fakt o tom víš howno,už se k tomu nevyjadřuj...musel sem reagovat...

        NFishky - Profil | Čt 6.10.2016 12:54:54

        Z debaty zde by se dalo říci, že za výsledek výlovu může fakt, že Dolní Benešov nebyl k výlovu přizpůsoben a neměl loviště+kádiště, což profi rybáře zaskočilo a nečekali to. Za druhé že v teplém září bylo teplo. Za třetí nebyl dostatek brigádníků ochotných jít přiložit ruku k dílu. Za čtvrté ryba uvízla v prohlubni, odkud jí nedokázali profesionální rybáři vylovit, protože tam byli dva metry bahna a nedalo se udělat víc... OK, všechno by se dalo pobrat...

        Jak je však možné, když se nedalo dělat víc, že ryby nakonec vybírali na vlastní pěst kolemjdoucí lidé a odnášeli je domů - ty stejné ryby, které nedokázali profi rybáři slovit. Profíci se zkušenostmi a vybavením se za nimi nedostali a tak zbytek slovili kolemjdoucí? Ti kolemjdoucí byly kdo, klony Chucka Norrise???

          NŠUKI - Profil | Čt 6.10.2016 10:15:30

          Podívejte se na Ostrava a okolí....??????

            NRyben - Profil | Čt 6.10.2016 10:04:45

            hroch jarda >> všechno slovit agregátem a pak to rovnou poslat na zpracovnu :)

              NRyben - Profil | Čt 6.10.2016 10:03:29

              Hariwake >> Teď jsi trefil hřebík na hlavičku. Tohle je komerční rybník, co se loví každý rok a bágruje poslední roky taky pravidelně. Je tam jasně dané loviště+kádiště (viz.foto) a rybník je vyspádovaný tak,aby se laguny netvořily. I tak se nám loni stalo díky činností kapra,že se laguna vytvořila daleko od loviště. Asi 30m od břehu. My to pak dvě hodiny tahali v loďkách ve třiceti lidech s maximálním nasazením. Nebýt tam asi 50metráků tržního kapra, tak se na to vykašlem... výlov ještě nezačal a my byli ztrhaní jak borůvky. Můžeš se přijít podívat 5.+ 6. listopadu do Benešov na Nezmar. Sám pak ty i ostatní můžete posoudit, jak nestandartní tenhle výlov byl.

                NPYTLAKS - Profil | Čt 6.10.2016 9:37:42

                Hariwake >> nemůžeš srovnávat vodu která se loví každoročně s vodů která se loví po dlůhé době

                  NFishky - Profil | Čt 6.10.2016 9:04:26

                  nofish >> takže za to můžou brigádníci

                    Nhroch jarda - Profil | St 5.10.2016 22:13:40

                    Hariwake >> No vidíš jak jsi krásně našel foto mého bývalého pracoviště. No a to, kde ti borci dělají se tomu říká kádiště a to kde je voda, tak loviště, ty jsi to někde na Sedlince viděl? Teda v prostoru před hrází? To na co jsem u tebe reagoval byl ten skvělý nápad s agregátem????????????.No tak si to užij. Dobrou

                      NHariwake - Profil | St 5.10.2016 21:31:13

                      hroch jarda >> Běž se podívat třeba někdy na výlov myslím, že rybník se jmenuje Nezmar. Jak se klucí otáčí v bahně a kolik jich tam je. Nemusíš těch pár jedinců hledat po celé ČR, ale i tak na tu Sedlinku by jistě pokud by měli rozum doporučili PMO. Jelikož někteří jistě ze zkušeností lovení přehrad si už vzali ponaučení :-) A nemusíš hned nadávat. Prostě se někdo pustil do něčeho na co neměl.

                        Nhroch jarda - Profil | St 5.10.2016 21:25:18

                        feeder006 >> Když tu nádrž můj otec stavěl, oproti současnosti byla minimálně o 3 m hlubší. Ty 2 m jsem udal orientačně.

                          NGTdpcfix - Profil | St 5.10.2016 21:07:06

                          Dimmu >> asi jsi se neosvecil:Dtak ti nikdo nevolal:D

                            Nfeeder006 - Profil | St 5.10.2016 20:50:22

                            hroch jarda:Právě okolo té laguny je více než 2m bahna.A na to jsi přišel kde?

                              Nviceroy - Profil | St 5.10.2016 20:41:04

                              smike >> :-):-) je to dneska psycho ....RŘ je jako bible ten ma jasna pravidla a plati i pro mne

                                Nsmike - Profil | St 5.10.2016 20:39:36

                                viceroy >> hlavne to nezapomen o pulnoci vytahnout :-)))

                                  NHariwake - Profil | St 5.10.2016 20:27:47

                                  hroch jarda >> myslím, že by to lépe udělat šlo. V našem MRS, svazový hospodář varuje před takovým lovením. Věřím, že tihle hošani by to zvládli mnohem líp a někdy se také musejí potýkat s kontrolnimi orgány zda to nešlo udělat lepší. http://www.pmo.cz/cz/cinnost/rybarstvi/

                                    Nnofish - Profil | St 5.10.2016 20:21:57

                                    Macin1 >> Je více způsobů, jak se hlásit na brigády, jako všude, ale termín byl určen pár hodin před výlovem, když máš takový přehled, tak to víš. Nevím, mě třeba učili, od mala, hlavně babička, že když vidíš, že někdo potřebuje pomoc, máš jít. Pokud tvou nabídku někdo odmítl, je to jiné, ale já to určitě nebyl.
                                    Končím, definitivně, vymýšlíš hlouposti, co by, kdyby...

                                      Nhroch jarda - Profil | St 5.10.2016 20:15:33

                                      Hariwake >> Nechtěl jsem reagovat, nofish se umí obhájit sám, ale to co jsi tady teď vypotil, to už hrozí s debilitou. Nic neznáš a blbě kecáš, A všichni ostatní jestli si myslíte, že to šlo udělat jinak, velmi se mýlíte. Právě okolo té laguny je více než 2m bahna a je v republice málo lidí, kteří se v něm umí slušně hýbat. Při větším stavu vody není šance sehnat ryby jako slepice do rohu, Vždy se budou držet na nejhlubším místě. Snad při použití plotu, ale garantuji Vám, že s dále padající vodou se plot položí a ryby sjedou jako vždy. Zbytek zůstane udušený v plotu. Od laguny k výpusti je převýšení skoro metr. Další faktor a to počasí nikdo z Vás chytráků stěžovatelů nebere v potaz. Věřím, že lidé, kteří tento výlov vedli nejsou žádní blbci, jak si někteří myslíte a jak píše nofish, lépe to nešlo. Vím o čem mluvím, mám za sebou 11 let praxe na státním rybářství a výlovy opravdu zabahněných rybníků.