Chyť a pusť Dolní Benešov

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak to je tenhle rok s úsekem chyť a pust v Dolním Benešově? Přišel jsem teď z rybářství a tam mi bylo řečeno že létos zapoměli požádat o vyjímku, takže se nemůže chytat nonstop....... Děkuji za odpovědi
Autor diskuse: Dumil - Profil , 27.4.2009 kaprařina - revíry, cestování

tuzemak - Profil | Čt 6.10.2016 18:08:12

bart.bm >> to mě pošteluje nějakä 25kg÷.D i z rukama..neboj,sékorkám zase kousek špeku dovezu..

    bart.bm - Profil | Čt 6.10.2016 17:56:40

    tuzemak >> copak....zas potrebujes postelovat klikokolotoce?? :-P a nezapomen vzit sikorkam trochu teho masa ;-)

      tuzemak - Profil | Čt 6.10.2016 17:33:48

      viceroy >> klidně i s tebou.D čus..

        račet - Profil | Čt 6.10.2016 17:32:22

        tohle rozhodně není v pořádku !!!!!!

        tohle by měl sakra někdo odsrat !!

          viceroy - Profil | Čt 6.10.2016 17:28:15

          tuzemak >> se mnou ? :-) to bude asi jiny Milda :-):-) a tusim ktery ...cusek

            tuzemak - Profil | Čt 6.10.2016 17:05:30

            bart.bm >> nehodlám tu psat dlouhý fráze co a jak,budu za tyden s Mildou u vody,mužem toto téma probrat tam..

              tuzemak - Profil | Čt 6.10.2016 16:44:05

              bart.bm >> klidně ti to písnu zde...nikdo tu nenapsal jak to bylo s vodou,zásadni problém,ať už z ottokem,či přítokem,pokud ti někdo začne jebat s přitokem,seš kde?lozit do oka plnych tolsťáků,pár kapru a candošů,nebo i jiný ryby je sebevražda,ten tolsťák tu ostatni rybu zadusí,a sebe taky...nikdo nevi co se tam stalo,jak to probíhalo,jak to bylo naplánovaný,ale kritizuješ,ale jo,ano,ryb je velká škoda,ale toho tolsťáka ty nikde nesmiš vysadit do revíru,bohužel taková je skutečtnost...nehodlám tu někoho kritizovat,vim co vylov obnáší,nikdy nikdo neví co se muže vyjebat...a žádná připrava ti nepomuže..kor když neviš jaky dno je za těch 30 let tyto vody..

                RK - Profil | Čt 6.10.2016 16:16:40

                Fishky >> Co je špatného na tom, říci na MRKu svůj názor?

                na tom není nic špatného a diskutuje se. Já to tak dělám taky.
                Ale je rozdíl, když tu meleme o hloupostech, tedy jestli je třeba feeder lepší než plavačka a nebo jestli tady rychlokvašně někoho napadáš. Jistě, můžeš zahájit nějaké oficiální kroky atd., ale je tu presumpce neviny a dobré mravy. Prostě navážet se do někoho v tak citlivé věci veřejně, jenom proto, že nemáš zrovna co dělat a ještě, přiznej si, když nevíš o problému nic, tak to nevěstí nic hezkého o povahových rysech konkrétního člověka. Já jsem taky rejpal a někdy vůl, ale je určitá hranice. Tohle je fakt hodně ošklivé...... Teď Ti to nepíšu ve zlém, protože si myslím, že jsi jinak v pohodě chlap........i když do sebe občas šijem

                  tuzemak - Profil | Čt 6.10.2016 16:11:20

                  Fishky >> tvuj názor ti neberu,víš o vylovu kulový,proto taky máš názor jaky máš,vyzkoušej si ten výlov a pak mě řekni názor na výlov...co tě tak sleduju,jen kritizuješ,ale ruku k dílu nedáš,proč asi?ti hned odpovím,teoretik od stolu super,praxe katastrofální...

                    bart.bm - Profil | Čt 6.10.2016 16:06:45

                    tuzemak >> zdar dedku...hele mam te v ucte ale tohle byl proste podelany vylov....na strankach MO nikdo nikdy nenapsal ze je potreba lidi na vylov...a to ani na FB....o tom ze se bude voda vypoustet se vedelo dost dlouho dopredu navic uz tento problem tam zrejme kdysi byl....pri prvnim zatazeni zrejme nebyla k dispozici ani lod ikdyz bylo zrejme ze sloviste se dela tam kde by nemelo...zeptam se tedy takhle....kdyz bylo zrejme ze se oko dela jinde proc nebyla zastavena okamzite voda a nehledalo se ihned jine reseni moznosti vylovu?...a netvrd mi ze poda padne z hidiny na hodinu...u nas se voda vzdy v zaverecne faci...vetsinou 24hod pred vylovem peclive hlidala...proc nebyla lod uz predem prichystana?mohlo se diky ni i kontrolovav stav vody ve vzdalenem slovisti...proc MO ikdyz vedela pul roku dopredu nadala na stranky nebo FB vyzvu o vypomoc pri odlovu?....proc MO kdyz vedela ze je zle nepozadala o pomoc Ostravu nebo povodi ktere ma vetsi zkusenosti a materialni zazemi?...a takhle se da ptat do nekonecna....ja osobne pockam na prosetreni a popripade se budu zajimat dal....co mi prijde dam zde...kdyz tak mi napis SZ.tady to nechavam jinym :-)

                      kareldj - Profil | Čt 6.10.2016 15:53:25

                      Zajímavé, za mě na výlovu jsem se nikdy aktivně nezúčastnil a asi ani nebudu, byl jsem, viděl jsem, nezávidím, za celou dobu jsem se nesetkal s hospodářem který by nechal zbytečně uhynout byť jen jednu rybu za cenu že to někdo odskáče vlastním zdravím. kovboji kteří tam vlezou a riskují udušení v bahně tam jsou pouze za sebe.

                        Fishky - Profil | Čt 6.10.2016 15:53:11

                        tuzemak >> Co je špatného na tom, říci na MRKu svůj názor? Když neumím zpívat nemohu říci, že se mi zpěv Evy a Vaška nelíbí? Nezpívám ale na názor mám právo, to stejné platí u výlovů, kde je zvláštní a věřím že to vícero lidem nejde do hlavy, že vylovit to podle profiků nebylo možné, ale vesničané to vybouchali... nic víc, nic méně. A ostatně, ať fundovaní rozhodnou co a jak... podnět už padnul.

                        mimochodem díky kolegovi to bude jedna z mála diskuzí, kde rozhodutí padne od fundovaných lidí, co víc si přát, ne?

                          tuzemak - Profil | Čt 6.10.2016 15:44:23

                          Fishky >> čteš tu jen psany fakta,z reálu víš howno,obleč si prsačky,pro začátek ti budou stačit broďáky,kesr a zkus pár výlovů,garantuji ti,že rychle změníš názor co jde a nejde slovit....takže přestaň papouškovat tu některý chytrolíny...

                            Fishky - Profil | Čt 6.10.2016 15:37:46

                            bart.bm >> Paráda, no a včil ať si to ti klucí s praxí a papírama od garzónek a rybiček pořeší a vyříkají, moc pěkná práce. Za mě palec nahoru.

                              bart.bm - Profil | Čt 6.10.2016 15:34:30

                              Dobrý den,

                              Váš podnět k šetření – průběh výlovu vodní nádrže Sedlinka jsme podstoupili Krajské veterinární správě v Ostravě.

                              S přáním hezkého dne

                              Zuzana Skuplíková
                              asistentka vedoucí odboru životního prostředí
                              odbor životního prostředí Magistrátu města Opavy

                              Statutární město Opava
                              Horní náměstí 69

                              ...takže ten úhyn už je v šetření...uvidíme co bude dál...ještě to můžu skrze známého rozetřít víc na veřejnosti ale to až uvidím jak dopadne tohle...pokud by to šlo směrem k zametání tak jej kontaktuji :o)))

                                Pvl - Profil | Čt 6.10.2016 15:20:27

                                RK >> Taky nemůžeš myslet na vše .o§)

                                  RK - Profil | Čt 6.10.2016 15:16:33

                                  Pvl >> Děkuji-:)

                                    Pvl - Profil | Čt 6.10.2016 15:06:00

                                    RK >> Dovolím si vysvětlit (a doplnit) pro neznalé "ryba troubí" --lape po vzduchu .o§)

                                      RK - Profil | Čt 6.10.2016 15:03:11

                                      Víte co je zvláštní mládenci?
                                      Že tu nejvíc kibicují ti, kteří nikdy nic nelovili, ale teorii mají zvládlou na jedničku. A jsou to převážně známé firmy...viď Fishky-:)
                                      Když ale promluví někdo, kdo s lovením rybníků má praxi, tak to nikoho nezajímá.
                                      Já osobně praxi mám i když je to z dávných dob, ještě z Vodňan. Tam jsme každoročně pomáhali jako studenti při výlovech. A že se děly podobné věci, na to vemte jed. ,,Ryba troubí, musí z vody ven" A kolikrát se stalo, že část ryb dotroubila navždy. Že ryby zůstaly kdesi v ,,oku" mimo loviště, to se prostě stávalo. A pak to odsrali mladý ucha, protože zkušení, tedy už ve věku, by se tam ani nedostali, protože by jim exla pumpa. Ale to neznamená, že jsme to zachránili my.
                                      Vemte si, že tam lovili profíci, kteří to měli jako zaměstnání(což dnes už ani není), bylo jich hodně a ještě měli k ruce ZADARMO mladý voli, kteří byli ve formě v počtu 30 kusů. Prostě se trhlo bahno a změnily se poměry v lovišti atd.atd. Těch proměnných bylo mraky. A hlavně-loviště existovalo...,alespoň před začátkem lovení.
                                      Prostě kritizovat má ten, kdo to zažil, lovil, prostě o tom z praxe něco ví....
                                      Stejně jako může vysloužilej pornoherec kritizovat špatnou invenci mladého kolegy, ale neměl by to dělat podpantofláč od vedle z garsonky.....to bez urážky....

                                      Jinak čapíci - tak se říkalo těm, kteří kradli ryby třeba z ,,ok" , kam se nedalo dostat - dokázali i nemožné. Vidina ryb zadarmo jim dávala neuvěřitelnou sílu a vynalézavost. Ale taky tam , si pamatuju, jeden zůstal navždy a nebo pak probíhaly záchranné akce.
                                      Prostě nasaďte lováky, vesty , rukávy a až ,,sjedete" 15-20 rybníků, tak si můžeme pokecat. Takhle jste pro mne akorát - podpantofláč od vedle z garsonky...

                                        Pvl - Profil | Čt 6.10.2016 13:48:52

                                        Že vás to baví stále rozebírat co měla nemělo ... Připadáte mi jak dvě "slepice " které spolu žvaní na chodníku a rozebírají jednu věc stále dokola aby si pokecaly . Stalo se to a moment. to už nikdo nenapraví Tím nechci situaci nijak zlehčovat to v žádném případě