Chyť a pusť Dolní Benešov

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak to je tenhle rok s úsekem chyť a pust v Dolním Benešově? Přišel jsem teď z rybářství a tam mi bylo řečeno že létos zapoměli požádat o vyjímku, takže se nemůže chytat nonstop....... Děkuji za odpovědi
Autor diskuse: Dumil - Profil , 27.4.2009 kaprařina - revíry, cestování

Nviceroy - Profil | St 5.10.2016 19:11:17

sliver >> otazka je jestli jeste ziji pametnici

    Nsliver - Profil | St 5.10.2016 19:09:45

    Jen tak mimochodem, byl jsem u prvního výlovu sedlinky cca 87, a uplne ten samy problém. Kdyby se zeptali starých dedku, byli by připraveni. Tehdy padlo spousta maren.

      Nviceroy - Profil | St 5.10.2016 19:03:22

      nofish >> mne by zajimalo co na to rika pan Trybucek jako rybarsky technik z kraje ..... na Sedline asi byl a navrhl plan vylovu ......vi vubec jak vse dopadlo ted nerypu normalne se ptam dik za odpoved .... tusim ze navrhnul dovezt tu lod ale co dal ? ty ryby co tam zustaly musi i tak do kafilerky nebo nehrozi nejaky unik nejake infekce do reky pod sedlinkou ? vazne se ptam jsem laik tak mne to zajima dik za odpoved pokud muzes

        NFRANK71 - Profil | St 5.10.2016 18:58:16

        MO už věděla asi dlouho, že bude slovovat, takže mohla upravit pravidla lovu tak, aby se toho co nejvíce vylovilo v průběhu sezóny. A nemusela rozdávat ryby kolemjdoucím. Hold s cizího se rozdává nejlíp.

          Nnofish - Profil | St 5.10.2016 18:53:28

          Macin1 >> Nikdo nikde neřekl, že bylo vše perfektní. Já jen trvám na tom, že když chci něco kritizovat, musím o tom vědět úplně všechno a taky to někdy dělat, což ty podle mě teda nesplňuješ. Aź se o tom samém budu bavit s člověkem, který má v rybařině praxi a něco dokázal, bude to o něčem jiném.
          Takže jsem u konce a můžeme to v klidu odpískat.
          Mimochodem, nevím, co tu pořád řešíš to "vy", jako hromadně, pokud vím, nikde jsem nepsal že píšu za "my", ale své názory na tu akci. To, že ty máš jiný názor, je tvoje věc, jen tvrdím, že ani náhodou nemůžeš mít takový přehled jako lidi, co to lovili. Ale fakt to asi utnem, nikam to nevede, stejně víš, že je vše špatně a nikde nic pozitivního.

            Nbart.bm - Profil | St 5.10.2016 18:50:33

            hraji >> stál jsem mnohokrát takže vím že to jde udělat i jinak a mnohem efektivněji.....jen se člověku musí chtít a musí přemýšlet trochu dopředu a ne na poslední chvíli když náhle voda odteče....

              Nkakr - Profil | St 5.10.2016 18:49:48

              bart.bm >>
              Můžeš mi objasnit, co má ŽP společného s výlovem rybníka? Fakt ti asi hráblo....

                Nbart.bm - Profil | St 5.10.2016 18:47:40

                GTdpcfix >> ať se ukáže zda byl výlov adekvátní a byl udělán tak jak měl být...pošlu to s dotazy na životní prostředí v Opavě.

                  NMacin1 - Profil | St 5.10.2016 18:46:46

                  nofish >> Ok, provedli jste to dobře, jste borci, líp by to nikdo nezvládl.

                    Nnofish - Profil | St 5.10.2016 18:43:28

                    hraji >> Vím, bohužel. Ne nadarmo říkám už roky, že vydáním prvního RL se většinou z lidí stávají rybáři na úrovni vysokoškoláka z Mendlovky, ba navíc by ho mohli i učit.

                      Nnofish - Profil | St 5.10.2016 18:41:15

                      Macin1 >> Ty nemyslím, myslím další předávání informací.... Zbytek je mi celkem ukradený. Jen tu někteří ani po aféře "šmudla" nepochopili, jak jde i bez registrace na webu zneužívat informace.
                      Já myslím, že ty máš jasno, není an co se ptát, víš vše, všetně toho, co kdyby, i když jsi to nedělal.

                        Nhraji - Profil | St 5.10.2016 18:39:39

                        nofish >> že se na to nevykašleš, naprostá většina zdejších diskutujících nikdy nestála v prsačkách po pás v bahnovodě a netahala síť, nikdy nebrakovali, ale naprosto přesně ví, že by to udělali lépe, rychleji a pečlivěji než ti, co v tom bahně stáli a dřeli. To je přece normální. Oni jsou ti chytří a správní, oni nic nepokazili, a to co dělali jsou ti hloupí a nešikovní.
                        Typické.

                          NMacin1 - Profil | St 5.10.2016 18:37:51

                          nofish >> Tamtamy nefungují není vás na svazu tak hodně, abych nevěděl. Na co konkrétně bych se měl zeptat?

                            NGTdpcfix - Profil | St 5.10.2016 18:30:34

                            viceroy >> k jakmu podnetu?nechci procitat celou diskuzi...dik

                              Nnofish - Profil | St 5.10.2016 18:27:20

                              Macin1 >> Tamtamy po SZ fungují, což je ale jedno. Myslím, že vím o čem píši, ale jak jsem už psal, každý má jasno bez toho, aby se zeptal, což je velice zajímavé.

                                Nkakr - Profil | St 5.10.2016 18:24:50

                                Macin1 >>
                                Můžu se zeptat kolika výlovů jsi se aktivně zúčastnil?

                                  Nnofish - Profil | St 5.10.2016 18:23:56

                                  viceroy >> Nevím, je to už asi trošku ubohé. Na druhou stranu, když vidím, jak se chovají lidi u vody, není to možná od věci. Nevím, co si může najít. Osobně jsem snad slyšel jen o jednom případu co takhle "ulovil" a to nezapsané ryby.
                                  Pořád žiju v tom, že pokud se nechovám jak nemám, nic si nenajde. To dřív přijde o papíry blb díky normální kontrole, když si tam zapíše kapra 75 a k tomu dopíše "uloven v...hod a po vyfocení v...hod puštěn", což je realita.

                                    NMacin1 - Profil | St 5.10.2016 18:21:48

                                    nofish >> :D od práce kterou jsi tam odvedl Kamile šlo vidět, že ty jsi to taky nikdy nedělal - neumím, nedělám pustím k tomu zkušenější! O 20 cm můžeš vyprávět leda tak u vás na svazu, jen mluvíš jak nic nešlo udělat a ani jste to nezkusili, ryby jste začali nesmyslně nahánět až tam bylo těch 20 cm o kterých píšeš. Nesmyslná debata, stále budeš kopat kolem sebe a nepřipustíš, že jste to zbabrali ...

                                      Nviceroy - Profil | St 5.10.2016 18:17:00

                                      nofish >> je u profi ....a ty body sbira a ceka jako panter i 4 hodky jako na korist jeho posledni exemplar byl tusim z vasi MO za zanaseni nebo se mylim ? Netusim .....vim to :-)....

                                        Nnofish - Profil | St 5.10.2016 18:13:32

                                        viceroy >> Ano. Myslím, že už je snad i u profi, ale nejsem si jistý. Na druhou stranu, pokud se chovám jak mám, ani on si nic nenajde. Slyšel jsem zrovna o něm šílené historky, ale kdykoli jsme ho potkal, nepřipadal mi jako člověk, co by musel za každou cenu sbírat "plusové body".