Chyť a pusť Dolní Benešov

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak to je tenhle rok s úsekem chyť a pust v Dolním Benešově? Přišel jsem teď z rybářství a tam mi bylo řečeno že létos zapoměli požádat o vyjímku, takže se nemůže chytat nonstop....... Děkuji za odpovědi
Autor diskuse: Dumil - Profil , 27.4.2009 kaprařina - revíry, cestování

Nviceroy - Profil | St 5.10.2016 18:09:53

GTdpcfix >> Bart napsal jasne ....si to precti znovu

    Nviceroy - Profil | St 5.10.2016 18:07:58

    nofish >> myslis Husera z MO Krnov ? :-) .....jeden z nekolika

      NGTdpcfix - Profil | St 5.10.2016 18:05:38

      bart.bm >> k ponetu na co?

        Nnofish - Profil | St 5.10.2016 18:05:36

        viceroy >> Bezdůvodně ti bude zadržena povolenka, i když máš vše v pořádku a neporušil jsi žádný zákaz? Tomu neuvěří nikdo. Ostatní věci co tu zazněly jsou jasné a dokonce všude stejné. Auta všude, všude nas... (však víme) atd atd... Ale fakt nevěřím, že ti kdekoli seberou povolenku "za nic". Že něco vyvedeš a seberou ti ji "na bonz" je možné, všude. Dokonce jsou experti od RS, co sedí s dalekohledem ve kříví a "loví" provinilce ( a vím o případech kdy úspěšně).

          Nviceroy - Profil | St 5.10.2016 18:01:58

          nofish >> porad nemam pravdu ? nebo si myslis ze si vymyslim ?

            NFreefish - Profil | St 5.10.2016 17:59:22

            Ryben >> Vždycky ti to může znechutit,ale větší zábava je,že ho tam pošlou lidi co porušují pravidla sami.

              Nnofish - Profil | St 5.10.2016 17:58:37

              Freefish >> Vím, jak to tam je se "zasedáváním míst", ví to snad všichni. Ale pořád trvám na tom, že pokud nic neprovedu, můžou mě kontrolovat třeba desetkrát. Ono s těmi "fleky" to není jen na DB.

                Nnofish - Profil | St 5.10.2016 17:56:26

                Macin1 >> Takové ryby z takové díry, do 20cm vody prostě nevyženeš. Kde je nějaká díra a drží se tam ryby zjistíš, až když ti mizí voda... Ano, necháme toho, vždycky všemu rozumí nejvíc ten, co to nikdy nedělal.

                  NRyben - Profil | St 5.10.2016 17:55:00

                  Freefish >> zkus mi odpovědět na moji otázku

                    NFreefish - Profil | St 5.10.2016 17:54:01

                    Ryben >> Tohle se netýká odvážení ryb ani podobných prasáren.

                      NRyben - Profil | St 5.10.2016 17:52:58

                      Freefish >> Když si sedneš na "něčí" místo a máš všechno OK,tak co ti porybný může?

                        NFreefish - Profil | St 5.10.2016 17:50:21

                        nofish >> Podle tvých příspěvků to spíš vypadá,že všemu rozumíš ty.Škoda,že nejsi schopný si ani vyplnit kartu asi ti anonymita vyhovuje.Co se týká Benešova a práskačů si taky mimo funguje to ve stylu sedl sis na "moje" místo,tak šup a je tam jejich kámoš s odznakem a debilním úsměvem.Ti o kterých mluvím moc dobře ví a tímto jím vzkazuju na každé prase se vaří voda.

                          NRyben - Profil | St 5.10.2016 17:49:42

                          Když jsme v té diskuzi o DB, tak k bonzování - proč se vztekáte,že někdo někoho nabonzoval? Pravidla jsou pro všechny stejné a dokud se budou porušovat, je jen dobře, že to někdo hlásí. Dokud si u té vody bude dělat každý co chce, bude to jen a jen horší! Konkrétně narážím na odvážení ryb K70+, parkování na nezpevněných plochách hned u vody, chytání po povolené době lovu, zavážení tam, kde se to nesmí... a to nemluvím o tom,že kolem celé štěrkovny je nasráno za každým stromem! Může to přijít na každého, to je jasné,ale takhle? Chyťte se za nos, hlavně bivakáři. Když už to máte daleko na ToiToiku (na jakém jiném revíru je tenhle "luxus"?), tak si pořiďte chemický záchod, který dneska stojí vzhledem k ceně celé výbavy minimum. A když už ani to ne, tak lopatku. I ten pes si to po sobě zakope! Amen

                            NMacin1 - Profil | St 5.10.2016 17:48:55

                            nofish >> Tak samozřejmě nemůžeš vyhánět ryby z bahna když jim vypustíte všechnu vodu to jste měli děla hned od úterního rána, kdy bylo vody dost a ryby se mohly pohybovat. Horní mříže byly vytažené už v úterý ráno. Necháme toho, zřejmě jsi přesvědčen o své relativně dobře odvedené práci, ale výsledek je jasný většina ryb chcípla tečka.

                              Nbart.bm - Profil | St 5.10.2016 17:35:05

                              Timto zadam vsechny co maji jakykoliv fotograficky podklad k vylovu V.N.Sedlinka at mi jej prosim zaslou na bart.bm@seznam.cz at jej mohu prilozit k podnetu na zivotni v Opave.nikoho nebudu jmenovat.dekuji

                                Nnofish - Profil | St 5.10.2016 17:33:33

                                Macin1 >> Tak nevím, jaké uzavřené sebrance mluvíš, klidně napiš konkrétně, kdo a jak ti ubližuje. Krásné počasí na výlov, skoro 25st, to rozhodně. Voda ubývala, ale i bagr měl problémy, aby ubyla. Ve vodě jsi nebyl, na torzdíl od řekneme dvaceti lidí, kteří ví, jaké to tam bylo.
                                Facebook nevedu, tak nevím, nějak nemám potřebu. Mimochodem, nikdo nic neriskoval. V takovémhle případě nemáš jinou možnost, než ryby posbírat v díře a konec.
                                Dobrých logických rozumů bylo dost, nejlepší jsem zaslechnul s "vyhnáním ryb z díry" což je utopie, ryba na bláto dobrovolně nevyleze a zátahy pomocí traktorů byly taky fajn. Jinak jsem to pouštěl mimo, on když má člověk starostí dost, nemá čas poslouchat. A ano, jak píšeš, po boji....
                                Také, pokud nevíš, rybník má i loviště dole a dobře vymyšlené - klasika, kdysi se to běžně dělalo, na plůdkových rybnících je to úplně super. A abys tam pustil rybu, potřebuješ vyndat mříže. Mříže, které byly za desítky let zavalené kameny a blátem a dokud je nenajdeš, tak je prostě nevyndáš - pokud nejsi Chuck Norris.

                                  Nbart.bm - Profil | St 5.10.2016 17:31:25

                                  nofish >> ok ty si stojis za svim a ja za svim....uvidime....

                                    Nviceroy - Profil | St 5.10.2016 17:27:06

                                    nofish >>

                                      Nnofish - Profil | St 5.10.2016 17:23:44

                                      viceroy >> O papíry tam přišlo více lidí, ale nebylo to bezdůvodně. Už loni to byla sranda a ještě jednou a to jsem se skoro až smál (s nadsázkou) to bylo zrovna chvilku po tom, co jsem se díval, kde MZE povolilo vyjímku z denní doby lovu a za co přišli o papíry?
                                      Pokud člověk nic neprovede, nemůže mu být povolenka zadržena. Nad tím by to chtělo se zamyslet.

                                        Nviceroy - Profil | St 5.10.2016 17:21:29

                                        nofish >> mas pravdu v jednom ..kde neni co bonzovat ma bonzak smulu ....na Benesove tohle pravidlo neplati a nefunguje .....vic nemam