Kulturní památky u vašich revíru?

Píšte a posílejte fota vašich kulturních pamatek v blízkosti vaších revíru, když nebudou brát pujdem na výlet. Nepohrdnu ani pivovary:-)
Autor diskuse: VYDROUŠ - Profil , 26.3.2009 všeobecné - revíry, cestování

NMarfi - Profil | St 24.6.2009 10:19:18

milous >> To je tvrdej byznys... Zaplatíš ranes, oni tě vypustí balónem na špagátu do výšky a ty tam několik minut třepeš nožičkama nad střechama stověžaté Prahy:-) Už jsem přemýšlel kam by asi tak doletěli kdyby jim ten špagát prasknul...:-)

    Nmilous - Profil | St 24.6.2009 7:40:20

    Marfi >> Pěkné, ale co ti to tam kazí ten parapučista?

      NMarfi - Profil | Út 23.6.2009 20:34:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ...a když se kouknu proti proudu, koukám na Karlův most a za zády mám Pražský hrad :-)

        NMarfi - Profil | Út 23.6.2009 20:31:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dům umělců - Rudolfínum

          NVaša - Profil | Út 23.6.2009 20:10:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Kroměříž.Nádherný zámek.Pohled z Podzámecké zahrady.

            Ntomku - Profil | Pá 12.6.2009 20:45:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Fotka Hradu Devín a pamätníku.

              Nvláčkař 92 - Profil | Čt 11.6.2009 21:17:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              kaplička u řeky Husebian ve Švédsku

                NDejF - Profil | Čt 11.6.2009 21:14:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Znojmo

                  Ntomku - Profil | Čt 11.6.2009 21:11:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Bunker od rieky Moravy

                    NRegress - Profil | Čt 11.6.2009 21:04:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Konopiště

                      NDejF - Profil | Čt 11.6.2009 21:02:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Vase zprava

                        Ntomku - Profil | Čt 11.6.2009 20:47:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Pekná fotka Hradu Devín.
                        Niesom autorom tejto fotografie....:(

                          NRegress - Profil | Čt 11.6.2009 20:44:41

                          Část bývalého hradu..

                            NKoki - Profil | Čt 11.6.2009 20:38:08

                            Omlouvam se, nevsiml jsem si ze uz ji sem nekdo napsal.

                              NKoki - Profil | Čt 11.6.2009 20:36:13

                              Červená Lhota

                                NMatesPB - Profil | Čt 11.6.2009 20:31:39

                                Zvíkov

                                  NVYDROUŠ - Profil | Čt 11.6.2009 20:25:17

                                  Blažík >> Tak ted jedině na to pivo,.-))

                                    NBlažík - Profil | Čt 11.6.2009 20:20:43

                                    VYDROUŠ >> Dřív se tam chytat mohlo, teď je to už chovný :o(

                                      Npavel68 - Profil | Čt 11.6.2009 20:08:45

                                      Sven >> sven >> to je nesmírná krása...........

                                        NVYDROUŠ - Profil | Čt 11.6.2009 19:54:20

                                        Blažík >> Tak tam bych rybařil dost často:-))