Kulturní památky u vašich revíru?

Píšte a posílejte fota vašich kulturních pamatek v blízkosti vaších revíru, když nebudou brát pujdem na výlet. Nepohrdnu ani pivovary:-)
Autor diskuse: VYDROUŠ - Profil , 26.3.2009 všeobecné - revíry, cestování

NMaaatesss - Profil | Po 19.10.2009 10:15:09

VYDROUŠ >> To víš, při chytání nástržnejch rybek vyprahne :o)

    NVYDROUŠ - Profil | Pá 16.10.2009 21:14:02

    xmac >> To je supr stavba, pěkné.(komory)

      NVYDROUŠ - Profil | Pá 16.10.2009 21:12:34

      Maaatesss >> Zajimavé foto:-)))

        NKnapík - Profil | Po 5.10.2009 13:47:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        taky jeden ...

          NLSD - Profil | Po 5.10.2009 13:34:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Třetí největší jízdárna v Evropě
          Tachov - Světce
          Mže

            Nxmac - Profil | Po 5.10.2009 13:13:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Hořínské komory

              Nxmac - Profil | Po 5.10.2009 13:13:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Mělník od Vltavy:) a Labe

                NMaaatesss - Profil | Po 5.10.2009 13:00:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                hrad HAZMBURK....výhled od vody :o)

                  NVaša - Profil | Pá 28.8.2009 19:01:47

                  VYDROUŠ >> Jj.Bylo tam krásně.Ale nejvíc se mi líbilo v Českým Krumlově.Je to snad krásnější město jako Praha.Alespoň to historické centrum.Fakt stojí za to tam zajet.

                    NVYDROUŠ - Profil | Čt 27.8.2009 22:39:42

                    Vaša >> Krasné fotky a místečka

                      NVaša - Profil | Čt 27.8.2009 22:12:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      A Hluboká

                        NVaša - Profil | Čt 27.8.2009 22:11:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Český Krumlov

                          NVaša - Profil | Čt 27.8.2009 22:09:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Horažďovice

                            NVaša - Profil | Čt 27.8.2009 22:07:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Zřícenina hradu Helfštýn.

                              Nsplavek - Profil | Út 25.8.2009 19:19:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Litovel a její náměstí,pod kterým teče Radniční Morava.A secesní budova gymnázia,které stojí u rybníka.

                                NNitram. - Profil | Ne 26.7.2009 19:09:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                trochu jiná památka

                                  NKachna - Profil | Ne 26.7.2009 19:03:31

                                  Desemberg nad Diemelem

                                    NJKL - Profil | Ne 28.6.2009 18:51:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Schwarzenberská hrobka - Třeboň.

                                      Ntomku - Profil | Ne 28.6.2009 18:44:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Neviem či sa to dá nazývať kultúrnou pamiatkou, ale je to naša história.
                                      Historická fotka môjho terajšieho obľúbeného miesta na rieke Morave.
                                      Nie som autorom tejto fotografie, vtedy som ešte nežil......:)

                                        Nmilous - Profil | St 24.6.2009 10:26:24

                                        Marfi >> Záleželo by na větru, kdyby foukal k jihovýchodu, mohl bych po něm zkusit prásknout flobertkou z balkonu :-)