Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

NBejmák - Profil | Pá 7.8.2015 22:42:18

alda2211 >> ne na dvě , na jednu -3 malí na hřídel a 1 velký na kličku.

    Nalda2211 - Profil | Pá 7.8.2015 22:39:31

    Bejmák >> vsechny ty loziska jsi dal na jednu ultegru?

      NZdenal77 - Profil | Pá 7.8.2015 22:38:47

      Bejmák >> levou zadní 😉

        NBejmák - Profil | Pá 7.8.2015 22:38:09

        Zdenal77 >> vím ,skf jsou nejlepší mad in japan,ty navyjáky přežijou.

          NBejmák - Profil | Pá 7.8.2015 22:36:21

          alda2211 >> bereš to z druhý strany :)) chod o něco lepší i zvuk je jinej ,pekně si šeptaj .

            NZdenal77 - Profil | Pá 7.8.2015 22:36:03

            Bejmák >> tyhle ložiska jsou opravdu v pohodě, mám výborné zkušenosti z údržeb strojů v práci. Opravdu hodně vydrží.

              Nalda2211 - Profil | Pá 7.8.2015 22:29:27

              Bejmák >> hezky:-) ja cekam ale uz se take zasobuji v tydnu mi dorazili nerez. krytky na rolnicky loziska ted v tydnu mam na to cas a potom ty ultegry :-))))))

                NBejmák - Profil | Pá 7.8.2015 22:00:35

                alda2211 >> Tak já už mám vytuněno s ulegry XSC super XSC přidány 4 ložiska.

                  NMatesJ - Profil | Po 3.8.2015 12:02:09

                  Zdenal77 >> .

                    NMatesJ - Profil | Po 3.8.2015 12:02:09

                    Zdenal77 >> tak to udelam, kdyz nesezenu ty podlozky.k ci4kam se dodavaji ty podlozky 3ks a ty maji civky stejne.chtel jem to zkusit sehnat,zavolam kanclerovi,treba poradi

                      NZdenal77 - Profil | Ne 2.8.2015 15:27:33

                      MatesJ >> A co to podmotat nějakým levným vlascem ?

                        NMatesJ - Profil | So 1.8.2015 14:14:22

                        Nazdar,dají se nekde koupit vložky na redukci kapacity cívky na ultegru xtc 14000 a nebo 10000,abych z nich udělal 6000 ? Dík

                          Nprdec - Profil | Čt 30.7.2015 12:48:16

                          Něco z historie :-)

                            NTino1991 - Profil | So 25.7.2015 19:30:52

                            este raz to napisem, matica z brzdy s xtb pasuje na navijak xsb, samozreme musi byt zhodna velksot cievky ako napriklad 10 000 a 14000, velkost 5500 ma inu velkost cievky...
                            urcite bude pasovat aj matica s xtc na xsc ked sa da prehodit aj cievka musi pasovat aj matica

                              NDušan_hp - Profil | Čt 23.7.2015 20:33:27

                              murphyy >> ještě okouknu v nějakém obchodě, jak to vůbec funguje. Může to být zajímavé zpestření :)

                                Nmurphyy - Profil | Čt 23.7.2015 17:26:04

                                Dušan_hp >> jo ale matku z 5500 XTC :)

                                  NDušan_hp - Profil | Čt 23.7.2015 11:24:37

                                  to jako můžu sehnat matku brzdy s XTC a vrazit jí na svojí 5500 XSC? To je zajímavý :)

                                    Nkendy.dom - Profil | Čt 23.7.2015 10:17:55

                                    Tino1991 >> diky zavolam tam

                                      Nmurphyy - Profil | St 22.7.2015 23:34:02

                                      Tino1991 >> hej ale bairunner spooly z ultegry XTB asi ne

                                        NTino1991 - Profil | St 22.7.2015 22:42:31

                                        murphyy >> treba to vyskusal ale videl som ultegry xsb na ktorych boli baitrunner spooly tak sa to asi kupit zvlast dalo

                                          Červené karty: Portos, Dave≻