Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

Nmurphyy - Profil | St 22.7.2015 18:33:06

Tino1991 >> ok, to su nove typy navjijakov teraz, ultegra xsc-ci4 xsa.
ale napr medzi ultegra xsa a xsb tie matice uz zamenit asi nepojdu

    NTino1991 - Profil | St 22.7.2015 12:53:29

    kendy.dom >> ano daju sa tie matice vymenit, mozes ich kupit v servise shimano

      NTino1991 - Profil | St 22.7.2015 12:52:50

      murphyy >> veci ako cievky su zamenitelne vseobecne medzi ultegrami, aj ja mam napriklad kupene cievky pre ultegru xsc a mam ich na ultegre ci4 xsa, az na najstarsiu modelovu radu ako bola ultegra XT tam je rovnaka matica a aj cievka ako na starom LC

        Ndukin - Profil | So 18.7.2015 16:00:19

        Tuning :o)

          Nkendy.dom - Profil | Pá 17.7.2015 11:54:44

          murphyy >> zkusim zavolat do shimana servisu a uvidim. jinak dekuju

            Nmurphyy - Profil | Čt 16.7.2015 22:19:04

            kendy.dom >> inak na tych cievkach nemas tam napisane typ navijaku?

              Nmurphyy - Profil | Čt 16.7.2015 22:14:56

              kendy.dom >> su zamenitelene ale len z rovnakej rady. cize pre ultegru XTB budu zamentelne veci z ultegry XSB (lisia sa len farbou a maticou). ty mas tam cievky z nejakeho ineho navijaku takze tazko povedat ci matica z ultegry XSB ti tam bude bez problemov pasovat, ale asi hej. treba vyskusat (aj ked v shimane-servis, distributori to uz asi tazsie zozenies pretoze sa tie ultegry uz nevyrabaju, ale typujem ze niekde ked pohladas/sa popytas este by si pochodil)

                Nkendy.dom - Profil | Čt 16.7.2015 22:07:27

                murphyy >> no ja to takto koupil a pan rikal ze by tam na to mely jit veci ze vsech ulteger

                  Nmurphyy - Profil | Čt 16.7.2015 20:46:02

                  kendy.dom >> odkial tam mas cievky? na ultegre XTB tie cievky by mali byt cierne, ty mas strieborne

                    Nkendy.dom - Profil | Čt 16.7.2015 19:53:30

                    murphyy >> 10000 xtb

                      Nmurphyy - Profil | Čt 16.7.2015 19:29:02

                      kendy.dom >> cus, to mas ultegra 10000 xtb?

                        Nkendy.dom - Profil | Čt 16.7.2015 19:05:35

                        tak jsem poridil xtb a chtel jsem se optat jestli bait na matici civky jde vymeni za obycejnou matku s nejaky ultegry . diky za rady a po pripadne kde je sehnat

                          Nkendy.dom - Profil | Čt 16.7.2015 18:28:07

                          tak sem puridil xtb a nevite jestli se da ten baitna matici vymeni za normalni matici s jiny ultegry , diky za rady

                            NSławomirJ - Profil | Ne 12.7.2015 15:23:25

                            Shimano Ultegra XTB 14000

                              NBejmák - Profil | So 11.7.2015 7:03:54

                              alda2211 >> není zač.

                                Nalda2211 - Profil | Pá 10.7.2015 22:21:51

                                Bejmák >> diky

                                  NBejmák - Profil | Pá 10.7.2015 22:12:34

                                  alda2211 >> jj přesně tyhle to jsou.Velikost je na tobě já mám 10000 není to zas taková kráva .

                                    Nalda2211 - Profil | Pá 10.7.2015 22:02:49

                                    Bejmák >> ty to mas zmakle to je presne ten rozmer? pokut ano neni co resit ted uz jen zda 5500 nebo 10000 mam to na 11ft pruty ale zavazim a to mi dela problem co zvolit metraz a velikost to je to oc tu ted bezi..................o)

                                      Nalda2211 - Profil | Pá 10.7.2015 21:32:52

                                      Bejmák >> dik za nazor uz jsem myslel ze nikdo nenapise :-) ja po shlednuti tuninngu zacal trochu po XSC koukat s tim ze bych to o loziska obohatil jeste zalezi co budou stat

                                        Červené karty: Portos, Dave≻