Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

NBejmák - Profil | Pá 10.7.2015 20:26:25

alda2211 >> jo držel stoupani jako XSC.Prostě rozhodla cena ,klasika XSC mne vyšla na 3700 kusXSB C 14 stála 7000:( to ložisko navíc je v boku deklu u kličky ,klasika tam má silonové pouzdro ,pokud odejde dám ložisko ,zatím neodešlo a pochybuju že odejde . Vůle C 14 menší to je pravda ,ale na XSC jsou po dvou letech pořád stejné ,nezvětšují se .Asi takle pokud bych nekoukal na cenu a nebo byla třeba o litr vyžší vzal bych C14.

    Nalda2211 - Profil | Pá 10.7.2015 18:21:19

      Nalda2211 - Profil | Pá 10.7.2015 14:03:27

      Bejmák >> tak jsem hledal a dalsi rozdil mezi XSB a XSC chybi lozisko nema sroubovaci klicku tim padem vetsi vule vim XSB je drazsi ale nabizi vic .................

      https://www.youtube.com/watch?v=lJAe5JXDSXQ

        Nclarence - Profil | Čt 9.7.2015 22:09:22

        prdec >> Asi bazárek co? Taky jsem o nich chvíli přemýšlel ale bylo by mi líto Pennů LTD .J

          Nalda2211 - Profil | Čt 9.7.2015 22:07:33

          Bejmák >> a drzel jsi XSB C14 v ruce ............pokut ano stoupani a vse ostatni stejne jako XSC?

            NBejmák - Profil | Čt 9.7.2015 21:32:47

            alda2211 >> Míval jsem XSB klasické právě jsem se rozhodoval mezi C14 a klasikou ,nakonec jsem vzal klasiku, přišly mne stejné krom té váhy a ceny. ted mám druhý rok XSC.

              Nprdec - Profil | Čt 9.7.2015 17:52:14

              Zdenal77 >> ale já je chcu :-D

                Nalda2211 - Profil | Čt 9.7.2015 17:13:23

                Dušan_hp >> no pockam zda se nekdo z majitelu ozve...........

                  NDušan_hp - Profil | Čt 9.7.2015 16:59:56

                  alda2211 >> nechci ti do toho kecat, ale buď bych sáhl po normální XSC nebo dotlačil pár kaček alespoň na Aero Technium. Dost jsem tady četl, že se lidi XSB CI4 zbavujou.
                  Nebejt tý blbý brzdy tak jsem s XSC naprosto spokojenej.

                    Nalda2211 - Profil | Čt 9.7.2015 15:45:43

                    Dušan_hp >> sleduju jen videa tak se mi to tak zdalo .............potrebuju ho vzit do ruky :-)

                      NDušan_hp - Profil | Čt 9.7.2015 15:12:08

                      alda2211 >> myslíš, že má jinou oscilaci než klasické XSC? To se mi nezdá.

                        Nalda2211 - Profil | Čt 9.7.2015 14:45:01

                        Bejmák >> me se zda ze ma pomalejsi stoupani a jednonacne 3 civky ale prijde mi ze to je dost malo za tu cenu ale je fakt ze ji mam v hledacku ale uvitam poznatky nekoho kdo ji ma...........

                          NBejmák - Profil | Čt 9.7.2015 14:39:57

                          alda2211 >> protože je lehčí .čím lehčí tím dražší :)))

                            Nalda2211 - Profil | Čt 9.7.2015 13:09:27

                            ma nekdo zkusenost s ultegrou XSB C14 nejak nevim proc je drazsi nec jina ultegra ........................?

                              NZdenal77 - Profil | Čt 9.7.2015 10:57:40

                              prdec >> tyhle ultegry bych bral kdybys je nechtěl :-)

                                Nprdec - Profil | Čt 9.7.2015 10:16:59

                                Něco na oživení ..

                                  Nprdec - Profil | So 27.6.2015 20:49:22

                                  Zdenal77 >> ;-)

                                    NZdenal77 - Profil | So 27.6.2015 20:46:25

                                    prdec >> tohle není jen tak nahromadit , šikula -:))

                                      Nprdec - Profil | So 27.6.2015 19:51:10

                                      Zdenal77 >> Banku nééé,poštu :-))))))

                                        Červené karty: Portos, Dave≻