Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

NZdenal77 - Profil | So 27.6.2015 11:46:36

prdec >> Tys musel udělat banku ne?

    Nprdec - Profil | Pá 26.6.2015 10:08:26

    Sbírka ;-)

      NDušan_hp - Profil | Ne 7.6.2015 13:42:49

      5500 XSC první test u vody, bohužel bezrybka

        Ndukin - Profil | Ne 7.6.2015 10:15:04

        kámošovy upravené Ultegry

          NcarpkillerDan - Profil | Ne 31.5.2015 12:23:18

          5500 xsb spokojenost maximální :-)

            Nprdec - Profil | Ne 31.5.2015 11:48:28

            Generační souboj :-)

              NPivex - Profil | Út 26.5.2015 19:22:13

              Mitchell >> Díky za odpověď, zkusím napsat do Normarku zda nemají přímo náhradní 10 000 XSB ... snad bude ještě někde k mání.

                NMitchell - Profil | Út 26.5.2015 19:11:50

                Pivex >> myslím si že ne

                  NPivex - Profil | Út 26.5.2015 19:06:49

                  Ahoj, nevíte zda cívka XSA 12 000 bude pasovat na ultegru 14 000 XSB ? Díky

                    NRajsi - Profil | Út 10.3.2015 15:55:06

                    Krejča88 >> Pokud ti jde pouze o cívku, tak mám za to, že na cívku 5500 dostaneš podobné, ne-li stejné množství šňůry jako na cívku 10000. Takže si ničím nepomůžeš. A jak píše clarenc, nejdou tam. Cívky 10000 a 6000 jsou pouze na větší modely. (větší tělo navijáku.)

                      Nclarence - Profil | Út 10.3.2015 14:09:09

                      Krejča88 >> Vetší civky na to dát nejdou.J

                        Nprdec - Profil | Út 10.3.2015 10:25:24

                        Pedro17 >> taky sem chtěl buď Emblem nebo Affinity,ale nakonec sem vzal Ultegry,jako chod mají supr,ale ten plast mě tam vadí. Uvidíme po sezóně.

                          NKrejča88 - Profil | So 7.3.2015 20:39:46

                          zdravím,mám dotaz mám ultegru 5500 xsb,jdou na ní nějáké větší cívky třeba 10 000..Děkuji za odpoveď

                            NPedro17 - Profil | Pá 6.3.2015 21:33:18

                            Dnes som sa stal majiteľom Ultegry 5500 xtc, prišla mi z Nordfishingu , naživo som ju videl až dnes a prekvapili ma na nej plastové súčiastky, ked že som sa rozhodoval na základe referencíí z netu a z MRK. Dúfam že to nebol krok vedľa a nemal som ísť predsa do Pennu Affinity, či Emblému.

                              Nkucous - Profil | Út 3.3.2015 0:54:02

                              Zdravim,nevíte někdo kde by se nechal sehnat ještě jeden kus Ultegry 5500 XSB starší model.Díky

                                Nking76 - Profil | Ne 1.3.2015 22:00:57

                                Koci66 >> určitě si udělal dobře s tím promazáním.

                                  NKoci66 - Profil | Ne 1.3.2015 21:35:53

                                  smike >> Diky
                                  Snad to pomuze kolegum, kteři si chteji koupit CI4+.
                                  Po sezone napisu recenze jak slapou a jaky maji nedostatky.

                                    Nsmike - Profil | Ne 1.3.2015 21:29:41

                                    Koci66 >> pekne. Jde videt, ze sis s tim dal praci. Tak at ti dobre slouzi.

                                      NKoci66 - Profil | Ne 1.3.2015 21:28:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ahoj vsem Ultegristum.
                                      Po zakoupeni CI4+ 14000 XSB a CI4+ 5500 XSB mne to nedalo a podival jsem se jim na streva a zda se mi, ze Shimano setri s mazacim tukem. Velke kolo bylo skoro suchy. Mozna to tak asi ma byt, ale u starych Ulteger ten tuk byl vsude dost. Nevim kam ta kvalita speje, ale cas ukaze jestli jsem udelal spravne rozhodnuti.
                                      Jinak jsou to krasny motadla.

                                        Nprdec - Profil | Ne 1.3.2015 14:59:29

                                        Neprodává z vás někdo Ultegru XT? za rozumnou cenu ;-)

                                          Červené karty: Portos, Dave≻