Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

Tino1991 - Profil | Pá 27.2.2015 12:02:52

ČapaCarp >> kamarad ti dobre radi, tie penny su lepsie

    karloson - Profil | Pá 27.2.2015 9:07:04

    ČapaCarp >> Měl jsem v ruce oboje, zvolil jsem xtc kvůli brzdě. Nevím jak ten bait kdo používá, ale já si ho jednou nastavím a už na něj nesahám. Mám nastaveno tak že mě 3/4 otáčky udělá že z úplně volné brzdy brzdu úplně uváženou. Ani jednou jsem nezalitoval mé volby.

      sidneyv - Profil | Pá 27.2.2015 8:58:31

      Suli20 >> aha,,takže málo vychádzok :) 80 je nič..

        Bejmák - Profil | Pá 27.2.2015 6:45:59

        ČapaCarp >> Ahoj já měl taky XSB a vzal XSC hlavně kvuli brzdě xtc má Baitrunner Spoo to bych si asi nezvykl.

          smike - Profil | Pá 27.2.2015 6:41:40

          ČapaCarp >> nic mi do toho neni, kup si, co chces, ale ja bych volil ty affinity. Mel jsem je. Sice sly z domu kvuli power aerum, ale jevily se o hodne lip, nez kolegovy xsc. Vsak taky jeho xsc sly do sveta a pouziva moje byvale penny.

            ČapaCarp - Profil | Pá 27.2.2015 6:39:07

            Zdravím mám takové dilema. Rozhoduji se mezi ultegrou XSC a XTC. Když by jste volili mezi těmito dvěma pro jakou by jste se rozhodli a proč? Jestli je někdo máte budu rád za vaše zkušenosti.Kamarád co dělá v rybářském obchodě mě z toho zrazuje a radí mi, abych si koupil navijáky Penn Afinity, že jsou lepší, ale takovým značkám já moc nevěřím. Měl jsem ultegru XSB děkuji

              Suli20 - Profil | Čt 26.2.2015 21:25:43

              Best Carp >> Ja to mám na jednej z tých hrubších podložiek čo boli k navijakom. ale záleží od priemeru vlasca. ak ti navíja takto hore ako si dal foto tak pridaj podložky. ak dolu treba uberať

                Suli20 - Profil | Čt 26.2.2015 21:24:13

                sidneyv >> vychadzok malo nemám ( 80 dni tento rok teda ten posledný 2014) a ryby neaké som si tiež už pochytal a stále všetko ako má byť

                  neutral - Profil | Čt 26.2.2015 20:58:55

                  Zdenal77 >> Hm,tak nezbývá než se těšit alespoň z toho,že už jsem za půlkou čekací lhůty :)Asi by měl na zimní období posílit pracovní tým...

                    Best Carp - Profil | Čt 26.2.2015 20:27:35

                    Bejmák >> jo a to už je fotka kde jsem dvě přidal nezbývá nic jiného než přidávat dokud to nebude ok

                      Bejmák - Profil | Čt 26.2.2015 20:14:12

                      Best Carp >> koukam na tu fotku a nevím jestli budou 2 stačit měl jsem to podobně ale o dost menší konus a dával jsem 2.

                        murphyy - Profil | Čt 26.2.2015 19:56:50

                        Best Carp >> tazko povedat kolko, ono mam pocit ze niektore su tensie a niektore hrubsie tie podlozky

                          Best Carp - Profil | Čt 26.2.2015 19:40:52

                          murphyy >> čau , další dvě a mohlo by to být ok ?!

                            murphyy - Profil | Čt 26.2.2015 18:55:14

                            Best Carp >> jo ak to este stale nemas pekne zarovnane tak skus pridat este dalsie podlozky

                              Best Carp - Profil | Čt 26.2.2015 12:38:42

                              Suli20 >> sorry chtěl sem napsat že jsem ty podložky přidal cívka je tím víš a mělo by to tak vyřešit nedovíjení v dolní úvrati

                                Best Carp - Profil | Čt 26.2.2015 11:39:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Suli20 >> Čau dával jsi tam ty vemezovací podložky nebo ubíral ? mě to tak pěkně netočí :-) navijí mi to spíš trošičku víc nahoru tak jsem ubral dvě podložky a je to plus mínus stejné asi jich uberu ještě víc. jinak je mám asi čtvrty rok a měnit nebudu

                                  sidneyv - Profil | Čt 26.2.2015 8:04:52

                                  Suli20 >> po tých rokoch čo slúži vyzerá akosi moc dobre :) asi jej nedávaš zabrať, alebo máš málo vychádzok :)

                                    Zdenal77 - Profil | St 25.2.2015 20:58:05

                                    neutral >> já na navi čekal osm týdnů taky...uznávám i z nervama ale vše O.K.

                                      neutral - Profil | Út 24.2.2015 20:29:13

                                      Petr.B >> Ja saně!Osm týdnů?Já mu předem taky volal a pravil,ať to klidně pošlu.Nabil jsem z toho dojmu,že nemá do čeho píchnout,ale už pátý týden se ujištuji,že mentalista mnou asi nikdy nebude.Když jsem tam minulý týden volal,řekl mi,že nemá přehled a ať brnknu,až bude na dílně...

                                        Petr.B - Profil | Út 24.2.2015 11:29:16

                                        neutral >> Do Brna posílám svoje XT již několik let a bylo to vždy bez problémů. Stejný nápad jako ty mělo asi bohužel dalších několik desítek lidí a tak se servis o něco protáhne. Sám jsem je tam posílal koncem listopadu a domu se mi vrátily až po osmi týdnech a to jsem si ještě telefonicky ověřoval jestli je můžu poslat. Jinak to samozřejmě posílám na dobírku a pojišťuji na co největší částku.Letos jsem tam posílal šest kousků a takže nic levného to nebylo. Když si k tomu připočteš cenu za servis tak je to docela rána. Ale co bych pro svoje "JAPONCE" neudělal....

                                          Červené karty: Portos, Dave≻