Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

NSuli20 - Profil | Po 16.2.2015 18:33:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

pomaličky sa chystám na sezónu... tak sa tu len pochválim ako pekne tá moja ultegrička ukladá 450m silonu po tých rokoch čo už slúži

    NErva - Profil | Čt 12.2.2015 21:18:21

    neutral - Tak je důležité aby jsi měl podací lístek .

      Nneutral - Profil | Čt 12.2.2015 21:01:22

      Erva >> OK,dík.Pojištený to mám určitě,no stím "doporučeně" si teď nejsem tak úplně jist,protože jsem zároveň posílal na opravu flajzary a mám vtom už hokej...

        NTino1991 - Profil | Čt 12.2.2015 21:00:15

        piffák >> pozri sa nato v som konkretne je vola, vyber klucku a pozri sa, ci je vola iba v samotnej klucke, alebo v lozisku alebo prevodovom kolese, od toho zalezi co sa s tym da sparvit

          Npiffák - Profil | Čt 12.2.2015 20:45:33

          Zdarec chlapi.Zakoupil jsem jeté ultegry XSB 10000, a na jedné je volná klička-háže. Dá se to nějakým klíčem dotáhnout ? nebo máte jiné rady. Dík.

            NErva - Profil | Čt 12.2.2015 19:02:18

            neutral - Taky záleží jak jsi naviják poslal , pokud doporučeně a pojištěn , ničeho bych se nebál , další věcí je, že občas se stane že u pana Kanclera se naviják zdrží i více než 2 měsíce , pokud má hodně práce .

              Nsmike - Profil | Čt 12.2.2015 3:16:10

              neutral >> asi bude dobre mu zavolat

                Nneutral - Profil | St 11.2.2015 22:04:25

                Zdar chlapi.Před víc jak třemi týdny jsem posílal do Brna Kanclerovi Ultegru na běžný servis a pořád nic.Máte s ním v poslední době nějakou zkušenost?Já to tam měl cca před 3 roky a do 14dní to bylo doma.Vím,že to záleží na množství dalších zakázek,ale jde mi spíš o to,jestli má na opravu nějakou lhůtu,případně komunikuje telefonicky.Poté,co jsem si tu přečetl diskusi o České Poště,nemám zrovna dvakrát důvěru ani v to,že naviják vůbec obdržel...:)

                  NSuli20 - Profil | St 11.2.2015 19:11:56

                  nahodou niekto neskusal ci na Ultegru XTA 5500 Tribal ( XTB 5500 ) nepasuje cievka z Shimano Medium baitrunner ? neviem zohnat original cievky ale viem o jednych na ten medium bait... Dakujem

                    Nchujar - Profil | Út 10.2.2015 23:42:23

                    Zdravím pánové ... Mám moje lásky XSA 12000 cca 7-8 let ... Nesáhl jsem na ně, co se týká promazání, protože pořád šlapou jako hodiny, krom mokrýho hadříku jsem na ně nic jinýho nepoužil ... nemáte zkušenosti ohledně servisu atd? je to zapotřebí to dát seřídit? já sám se do nich nechci hrabat ...

                      NDida - Profil | Út 10.2.2015 10:00:39

                      Vladosvk >> jedině výměna celého ramena, ale nechal jsem to tak jak to je..pletenka je prevít...kdo jí používá často tak těm postupným zářezům nezabrání...

                        NBejmák - Profil | Po 9.2.2015 15:47:54

                        Vladosvk >> Ničemu to nevadí je to jen odřené od vlasce či pletenky pokud to budeš chtít opravovat stačí zatřít štětečkem a stříbrnou barvou je to jen estetická vada.

                          NVladosvk - Profil | Po 9.2.2015 15:00:54

                          Dida >> a jak si to riesil? vadi to nejak navijaku? alebo da sa to neako opravit ?

                            NDida - Profil | Po 9.2.2015 7:58:15

                            Vladosvk >> to je řez jak fík, od pletenky..měl jsem to taky

                              NTino1991 - Profil | Po 9.2.2015 1:53:22

                              Vladosvk >> to hrdza nemoze byt

                                Nfishryhan - Profil | Ne 8.2.2015 20:07:41

                                Vladosvk >> odřené

                                  Nsmike - Profil | Ne 8.2.2015 20:05:05

                                  Vladosvk >> rez to nebude.spíše odřené a zbytky maziva

                                    NVladosvk - Profil | Ne 8.2.2015 20:03:35

                                    Nazdar. Mal by som otazku .Mam zaujem o ultregru XSB 14000 a nasiel som jeden inzerat. Majitel mi poslal fotku a mam otazku ze co to moze byt ... Je to len spina alebo to moze byt hrdza?? Aj ked neviem i moze ultregra chytit hrdzu.. Dik za nazory

                                      Nmladej candat - Profil | St 28.1.2015 17:37:55

                                      KMK >> Ahoj
                                      Zkus tam zavolat a uvidíš...
                                      http://www.normark.cz/Servis

                                        Červené karty: Portos, Dave≻