Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

Forest 1 - Profil | So 14.3.2009 11:27:32

Pvl >> uz jsem prijel ,a jsem zklaman, hodne zklaman :-(((

    všeta - Profil | So 14.3.2009 10:58:11

    Pvl >> no uvidíme s čím přijede

      Forest 1 - Profil | So 14.3.2009 9:17:47

      Pvl >> neboj fotak beru sebou :-)) ,kdyz bude chuchvalec tak za 280kc koupim novejch 600m :-))

        Pvl - Profil | So 14.3.2009 9:13:23

        všeta >> možná se ani nemýlíš , bude to asi dost napínavý

          Forest 1 - Profil | So 14.3.2009 9:10:47

          všeta >> jj no snad bude :-))

            všeta - Profil | So 14.3.2009 9:09:34

            Forest 1 >> pak napiš třeba se mílim a at to lítá

              Forest 1 - Profil | So 14.3.2009 9:05:42

              všeta >> no to uvidime dnes,jdu testovat proutky :-))

                všeta - Profil | Pá 13.3.2009 22:31:15

                Forest 1 >> podle mě tam toho máš moc první nához a máš tam cumel jak prase

                  MichalM(štikař)™ - Profil | Pá 13.3.2009 21:40:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  stevolc >> No já mám xtb 5500 takže si myslím že naprosto ideální velikost navijáku ;o) Svého času sem standartně používal kdekoliv XT 10000 a taky sem neměl jedinej problém.

                    stevolc - Profil | Pá 13.3.2009 21:38:17

                    MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> teraz som si ich kupil a mam este male Mitchell Turbocast, tak neviem, ale asi ide o kvalitu navijaku, brzdy...a nie o rozlohu vody, aj ked Turbocasty su tiez v pohode.

                      MichalM(štikař)™ - Profil | Pá 13.3.2009 21:34:11

                      stevolc >> Bez rozdílu.

                        stevolc - Profil | Pá 13.3.2009 21:33:08

                        Sorry, ze na otazku otazka, ale na akych najmensich vodach (rozlohou), chytate na Ultegry?

                          MichalM(štikař)™ - Profil | Pá 13.3.2009 21:17:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          MatesJ >> XTB sou velmi příjemný navijáky, určitě chybu neuděláš. Mě se s něma pracuje se mi snima líp než z "legendárníma" XT...

                            MatesJ - Profil | Pá 13.3.2009 21:08:20

                            Super Ultegra je pekna, dokonce i pekna barva, ne jak ta hnusna modra jako u normalnich, ale podle me dost predrazena.Ta zelena XTB je paradni.Nejradeji bych bral to nove power aero ,ale to uz je ranec.Myslim ze ale ta nova xtb poslouzi stejne.

                              MatesJ - Profil | Pá 13.3.2009 21:06:18

                              Drahoš - diky,ja ale myslim zelenou XTB ale ne 14 ale 10000

                                Pvl - Profil | Pá 13.3.2009 21:01:05

                                Forest 1 >> Tak já, že bych jel pro něco jiného a přivezl pelety :o§))

                                  Forest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 20:57:32

                                  Pvl >> vzdycky se neco najde :-)) Ja tam jedu pro csl pelety a privezu uplne neco jineho :-)))

                                    Pvl - Profil | Pá 13.3.2009 20:56:11

                                    Forest 1 >> Třeba by se ještě něco našlo :o§)))

                                      Forest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 20:53:55

                                      Pvl >> ty uz mas vsechno nakoupene :-))))

                                        Forest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 20:53:06

                                        Drahoš >> nene nic se menit nebude :-))

                                          Červené karty: Portos, Dave≻