Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

NDrahoš - Profil | So 14.3.2009 12:47:23

Forest 1 >> Co máš za hůlky... Hůlko....o))

    NDrahoš - Profil | So 14.3.2009 12:46:47

    Carlosman >> Ano Jak jinak by jsme to změřily

      Nkapriiiik - Profil | So 14.3.2009 12:44:11

      Mate nekdo skusenost s vlascem sufix xcelon???

        NCarlosman - Profil | So 14.3.2009 12:43:22

        Drahoš >> Já měl za to, že to bylo někde na hřišti, či poli..Ale jinak na rybách by to bylo určitě zajímavé.Už vidím ty důchodce, jak padají ze židliček strachem:-))

          NForest 1 - Profil | So 14.3.2009 12:41:10

          Drahoš >> tak kolik???Za chvilku jedu hazet tak at mam nejakou motivaci :-))

            NDrahoš - Profil | So 14.3.2009 12:40:04

            Petak >> proč se ptáš? Nemám Taky kupuji...o))

              NDrahoš - Profil | So 14.3.2009 12:39:08

              Carlosman >> Klasikou.. Přes hlavu nebo z rozhupem bokem.. už tě vidím jak na rybách hážeš z otočky a při tom vedle tebe rybáři padají k zemi:.o))

                NPetak - Profil | So 14.3.2009 12:38:29

                Drahoš >> máš té slivovičky hodně?

                  NForest 1 - Profil | So 14.3.2009 12:37:19

                  Drahoš >> jestli bez sokovky tak jsi se nad 110m nedostal,si teda myslim :-))

                    NDrahoš - Profil | So 14.3.2009 12:36:51

                    Forest 1 >> Psal jsem odhoz memory fre 9.1kg

                      NCarlosman - Profil | So 14.3.2009 12:36:01

                      Drahoš >> Záleží jestli z místa, nebo z otočky.Pokud klasicky, tipoval bych tak 125-135m.

                        NForest 1 - Profil | So 14.3.2009 12:34:35

                        Drahoš >>no Vlasec 0.25mm bez sokovky???

                          NPetak - Profil | So 14.3.2009 12:33:22

                          Drahoš >> 130?

                            ND.O.K. - Profil | So 14.3.2009 12:32:43

                            Drahoš >> myslím tak ke 100-110m

                              NPetak - Profil | So 14.3.2009 12:32:11

                              Drahoš >> Co za to když to uhodnem?? :)

                                NDrahoš - Profil | So 14.3.2009 12:30:58

                                Forest 1 >> Buď te v klidu.. Tak jak jsem již někde psal nebyl jsem sám Byly jsme tam tři. Vzaly jsme si málo olova:o)) Po každém hodu jsme to dolovali ze země :o)) Tak kolik si myslíte že to bylo? měřeno na poli ...Poctivě!

                                  NForest 1 - Profil | So 14.3.2009 12:24:08

                                  Drahoš >> A???? Ale neprahanej ,pouze pravdu!! :-)))

                                    NPetak - Profil | So 14.3.2009 12:22:01

                                    Drahoš >> a jak to lítá?

                                      NDrahoš - Profil | So 14.3.2009 12:19:23

                                      Forest 1 >> Tak pak dej vědět jak jste házely.:o)) My byly taky házet..Ultergra14000 Vlasec 0.25mm Odhoz sufix memory fre 9.1kg Prut zapujčen Greys X flite 50+ 3lb 12ft Sestava olovo 95gr závěs Návazec 15cm s boilim 18mm ....

                                        NForest 1 - Profil | So 14.3.2009 11:30:46

                                        Luděk Černý(Lc1) >> ne:-))) byl jsem na zahrade stavet bivak a je malej,asi ho prodam :-)) Hazet jdu po obede

                                          Červené karty: Portos, Dave≻