Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

NCT Timata - Profil | Pá 13.3.2009 20:50:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

super ultegra

    NDrahoš - Profil | Pá 13.3.2009 20:30:08

    Forest 1 >> Tak to je nejvyšší čas změnit...o))

      NPvl - Profil | Pá 13.3.2009 20:26:20

      Forest 1 >> Tak že bych nakonec jel taky ?:o§))))))

        NForest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 20:25:22

        MatesJ >> nedela

          NForest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 20:25:05

          Drahoš >> ani nahodou, tu si moooc hlidam :-))) Uz 8roku :-))

            NMatesJ - Profil | Pá 13.3.2009 20:24:48

            a vyrabi se aj ta zelena v 10000? vsude je jen tak stribrna ,nemuzu nikde najit zelenou 10000 ,vsude bud 5500 nebo 14000,dik

              NDrahoš - Profil | Pá 13.3.2009 20:24:23

              Forest 1 >> A necháš nám ji na úschovu...? .o))Mi ti pohlídáme..Neboj..:o))Když má ty peníze..

                NForest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 20:22:56

                Drahoš >> jede se mnou pritelkyne,jsem bez panez tak ji beru sebou pac ona penize ma :-)))

                  NDrahoš - Profil | Pá 13.3.2009 20:21:04

                  Forest 1 >> Vem si bílou hůl Aby jsi pak trefil..On tě pak někdo dovede...:o)) Stačí si dát cedulku na krk.s adresou a jménem....:oo))

                    NMatesJ - Profil | Pá 13.3.2009 20:19:42

                    Dik

                      NForest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 20:17:13

                      Drahoš >> neboj ve ctvrtek v 9:00 jsem u stanku :-)) Pak MaxCarp,Mikbaits a budu nalitej :-))

                        NDrahoš - Profil | Pá 13.3.2009 20:16:05

                        Forest 1 >> Toš to musíš dojít ráno Aby to bylo na ledu Kuwa nemám kapesní ledničku..:o))Dobrá kořalka sa dá pit aj teplá...:o))

                          NForest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 20:14:11

                          Drahoš >> jj dame panacka, doufam ze bude na ledu !!!! Me to pak hrozne kope :-))

                            NDrahoš - Profil | Pá 13.3.2009 20:13:51

                            Forest 1 >> Však víš.....o)))

                              NPvl - Profil | Pá 13.3.2009 20:13:17

                              Forest 1 >> To jsem nečekal

                                NDrahoš - Profil | Pá 13.3.2009 20:13:12

                                Forest 1 >> Já ti dám Wokurky až ti bude kozlík malej počkej v Brně tě ožeru..:o))

                                  NPvl - Profil | Pá 13.3.2009 20:13:08

                                  Forest 1 >> No vidíš .Dik za tip .

                                    NBuba - Profil | Pá 13.3.2009 20:12:02

                                    Drahoš >> byl jsi rychlejší,ahoj

                                      NForest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 20:11:35

                                      Pvl >> no mel jsem mit 14000xsb ale to me slibovala jedna wokurka a nedopadlo to ,tak jsem musel obednat u braunstaru :-))))

                                        Červené karty: Portos, Dave≻