Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

NBuba - Profil | Pá 13.3.2009 20:11:24

MatesJ >> koupíš 14000 nahradní 10000

    NDrahoš - Profil | Pá 13.3.2009 20:10:25

    MatesJ >> Na 14kách je náhradní 10tka..

      Nclarence - Profil | Pá 13.3.2009 20:10:16

      Forest 1 >> To bylo z legrace ale co je horší když si někdo nevyskouší a nechá si to namotat v obchodě pak jde k vodě zaveze třeba 250m a když to smotává tak je najednou v hajzlu to je můj názor.

        NForest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 20:09:33

        Drahoš >>

          NDrahoš - Profil | Pá 13.3.2009 20:09:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Forest 1 >> Celkem na 4 cívky 3200m kuwa Na dvě 0.25 a na dvě 0.30 ještě dvě přikoupím a dám tam šnůru nebo 0.36 ...

            NForest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 20:09:04

            Drahoš >>

              NCerebro - Profil | Pá 13.3.2009 20:07:21

              MatesJ >> 10 000, když koupíš 10000 tak náhradní je 6000

                NPvl - Profil | Pá 13.3.2009 20:07:06

                Forest 1 >> Od koho vlastně máš ty navijáky ?

                  NMatesJ - Profil | Pá 13.3.2009 20:06:50

                  Kdyz koupim XTB14000 tak ta nahradni civka je taky 14000 nebo mensi ?

                    NForest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 20:06:04

                    Drahoš >> neco se ti nezda wokurko? :-)))

                      NDrahoš - Profil | Pá 13.3.2009 20:06:02

                      Forest 1 >> Krasavci Mě totiž zarazila ta délka vlasce Já tam dal na 14 trochu více::o))Kolikátku máš tu druhou cívku...o)

                        NForest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 20:04:54

                        Drahoš >> je to v celku,600m

                          NForest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 20:04:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Drahoš >>

                            NForest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 20:03:26

                            clarence >> Ano

                              NPvl - Profil | Pá 13.3.2009 20:01:20

                              Forest 1 >> Nic s tím nedělej . Silon se ještě dotáhne . Zas tak velká vada to není. Když Ti to nebude vyhovovat Až budeš dělat příští výměnu tak to doladíš . Takhle bych to vyřešil já .

                                NDrahoš - Profil | Pá 13.3.2009 20:00:05

                                Forest 1 >> Kolikátky že to jsou?...Dal jsi tam podmotávku nebo je to v celku...:o?

                                  Nclarence - Profil | Pá 13.3.2009 19:59:47

                                  Forest 1 >> To asi nebude žádnej šlágr když k tomu musejí dávat podložky to je jako dodělej doma.Ten vlasec je opravdu Reflektor?

                                    NCerebro - Profil | Pá 13.3.2009 19:57:59

                                    Forest 1 >> Možná jen klame naklonění foťáku ale vypadáto, jako kdyby nahoře jsi měl méně vlasce jak dole. jak kdyby ten vlasec směrem k tělu navijáku šel po cívce do kopce :-)

                                      NForest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 19:52:01

                                      Pvl >> jo vid,diky :-)))

                                        NPvl - Profil | Pá 13.3.2009 19:51:34

                                        Forest 1 >> Řekl bych že je to dobrý . Klame ta sražená hrana .

                                          Červené karty: Portos, Dave≻