Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

Forest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 19:48:39

Cerebro >> jako ze me to hodne namotava u tela navijaku??

    Cerebro - Profil | Pá 13.3.2009 19:40:03

    Forest 1 >> tak to je dost no, a narval jsi tam o 60m víc. takže jako já :-D jenže mě už bohužel nezbylo moc na ten druhej :-) no nejsem si jistej ale možná bych jednu tu tenkou vyndal

      Pvl - Profil | Pá 13.3.2009 19:39:39

      Forest 1 >> Jen jsem se dovolil připomenout :O§)))))))))))) Řízeček -y to spraví :o§))

        Forest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 19:39:16

        Pvl >> jj :-))

          Forest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 19:38:40

          Pvl >> kdyz nevim, rad si necham poradit na tom snad nic nejni :-)) Jasne ze podle rady,timto dekuji vsem,

            Pvl - Profil | Pá 13.3.2009 19:38:36

            Forest 1 >> Řákal jsem Ti že 600 m nebo ne ?

              Forest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 19:37:02

              Cerebro >> no melo se tam vejit cca 540m ale myslim ze to bude ok,prinejhorsim odmotam u vody. Dal jsem tam na zacatku 2 podlozky a furt to nebylo ono tak jsem tam dal vsechy 4 a asi to je ok, co ???

                Pvl - Profil | Pá 13.3.2009 19:36:28

                Forest 1 >> Podložkoval jsi podle sebe, nebo podle rady ? :o§))

                  Cerebro - Profil | Pá 13.3.2009 19:34:21

                  Forest 1 >> řekl bych, že ho tam máš toho vlasce moc. No a líp to vypodložkovat asi nešlo.

                    Forest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 19:06:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Narval jsem tam 600m/0,30 Awa-shiam reflector

                      Forest 1 - Profil | Pá 13.3.2009 19:05:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Taky jsem ted domotal jeden kolovratek a musel jsem dat podlozky, vypodlozkoval jsem to dobre??

                        všeta - Profil | Pá 13.3.2009 18:46:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        namotáno jest mužem vyrazit ultegra 12000 xsa

                          zubacik - Profil | Čt 12.3.2009 21:38:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vase zprava

                            zubacik - Profil | Čt 12.3.2009 21:37:17

                            tak uz ich mam aj ja

                              Mitchell - Profil | Čt 12.3.2009 21:04:13

                              XI XAO >> tak figl jsem jeste neresil tak to nevim

                                RebelYell - Profil | Čt 12.3.2009 21:02:05

                                Akula2 >> jo tak pod stromeckem, jo? Ze jsem tam nic nevidel :)))) Nebylo to pozdeji? :)

                                  Akula2 - Profil | Čt 12.3.2009 20:57:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Fotku od vody zatím nemám, měl jsem je jako překvapení pod stromečkem (XSB 14000).

                                    Cerebro - Profil | Čt 12.3.2009 20:24:57

                                    XI XAO >> nejdřív zkusit vyvyklat a pak jsem tam narval nůžky na nehty a vydloubnul. Neboj ty podložkou jsou kovový, ale trochu opatrnosti není na škodu. Dělal jsem to asi před týdnem

                                      XI XAO - Profil | Čt 12.3.2009 20:21:36

                                      Mitchell >> jestě jeden dotaz je nějakej figla na to jak ty podložky vindat ?
                                      :) díky

                                        Cerebro - Profil | Čt 12.3.2009 20:17:47

                                        XI XAO >> Přidat zkus malou a velkou

                                          Červené karty: Portos, Dave≻