Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

NXI XAO - Profil | Čt 12.3.2009 20:15:19

Mitchell >> no mam XTA a nedovíjej mi dole zůstáva tam volno tak 3-4mm a nahoře už je cívka uplně plná - přidat podložky nebo ubrat ? kolik ? Díky

    NMitchell - Profil | Čt 12.3.2009 20:14:03

    XI XAO >> sory nebyl jsem tu co konkretne potreboval ?

      Nlindik - Profil | Čt 12.3.2009 20:13:03

      ještě je mám XT pořad supr

        Npepeee - Profil | Čt 12.3.2009 20:10:58

        V pondělí snad budou na poště ultegry XTB 14000, tak sem dám nějaké foto.

          Nstevolc - Profil | Čt 12.3.2009 20:06:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Zdravim vas, tiez jednu posielam. Moji "vianocny" milacikovia.

            NCerebro - Profil | Čt 12.3.2009 19:53:38

            Když mi nahoře u brzdy nedovijí tak potřebuji snížit cívku. Naopak když se hromadí nahoře tak potřebuji přidat aby šla ještě výšše. Btv. na tom obrázku je to špatně! už jsem na to taky koukal.

              NPetrasek - Profil | Čt 12.3.2009 19:07:40

              Sherner >> já tam mám spíš mechanickej problém... kouknu po mrku a uvidím co najdu

                Npepeee - Profil | Čt 12.3.2009 18:46:49

                Petrasek >> už se to tu řešilo mnohokrát stačí jen hledat (pružinky necvrkaj)

                  Nčapák - Profil | Čt 12.3.2009 18:40:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  zdarec taky jednu posílam

                    Ndosec - Profil | Čt 12.3.2009 18:37:01

                    Petrasek >> pak že bezporuchový stroje nemaj muchy :))))

                      NSherner - Profil | Čt 12.3.2009 18:35:30

                      Petrasek - ® Kámošovi se to u XSA stávalo taky, když víc povolil a pak utáhl brzdu, přestal cvrkat. Stačilo setřít tu vazelínu, co je pod cívkou a byl klid

                        NPvl - Profil | Čt 12.3.2009 18:34:25

                        Sherner >> Asi budu končit, už bych je nevyužil :o§((

                          NPvl - Profil | Čt 12.3.2009 18:33:37

                          Petrasek >> Jsou asi moc tvrdý . Chtělo by to nějakýho odborníka na popouštění aby trochu změkly

                            NSherner - Profil | Čt 12.3.2009 18:33:24

                            Forest 1 - ® JJ, přesně tak, jako když střelí

                              NSherner - Profil | Čt 12.3.2009 18:32:23

                              Pvl - ® Héééč, už jsem taky Ultegrista, ale trošku nedonošenej, jenom 5500:D Kdyby jsi chtěl pořádný mašiny, tak Biomastery jsou volný :)

                                NForest 1 - Profil | Čt 12.3.2009 18:31:11

                                Petrasek >> vic premejslej!!!!! a prijdes na to co s perkama!!

                                  NForest 1 - Profil | Čt 12.3.2009 18:30:17

                                  ok takze vlasec ma byt spravne navinut stejne jak v predu u matky tak v zadu u tela navijaku??(rovne)

                                    NSherner - Profil | Čt 12.3.2009 18:30:06

                                    Forest 1 - ® No právě že ne, jestli nedovíjí u matky, musíš ubrat, aby se při navíjení dostala hrana s matkou ve spodní úvrati níž = blíž k rolničce překlapěče. Zkus tam nakydat všechny podložky a navinout trochu vlasce, u těla bude kopec a u matky nic:)

                                      NPvl - Profil | Čt 12.3.2009 18:29:32

                                      Petrasek >> Jsou to mlaďáci :o§)) Moc brzdíš -nebrzdi a hotovo :o§))

                                        NPvl - Profil | Čt 12.3.2009 18:28:43

                                        Forest 1 >> žádný hm ! :o§)) dolů :o§))

                                          Červené karty: Portos, Dave≻