Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

NPetrasek - Profil | Čt 12.3.2009 18:28:39

Pvl >> kdyby lidi víc přemýšleli, tak tam nemusí být ani návod:-))

víc mě štve, že mi odchází pérka u brzdy a necvrká to:( Má někdo nápad jak to vyřešit, alespoň na několik let?

    NForest 1 - Profil | Čt 12.3.2009 18:28:05

    Pvl >> hm :-((

      NPvl - Profil | Čt 12.3.2009 18:26:50

      Forest 1 >> Cívka musí jít dolů !!

        NForest 1 - Profil | Čt 12.3.2009 18:25:27

        Sherner >> kdyz me nedoviji u matky tak pridam podlozku tim zvednu civku a dovine se me to ne???, :-))

          NPvl - Profil | Čt 12.3.2009 18:23:27

          Sherner >> Vždyť to říkáááááááám :o§)) Samá teorie praxe v řiti :o§))

            NSherner - Profil | Čt 12.3.2009 18:21:23

            Forest 1 - ® Právě že naopak, když nedovíjí u matky a podložku přidáš, tak se hrana cívky v dolní úvrati vzdálí od rolničky a tím pádem nedomotá ještě víc

              NPvl - Profil | Čt 12.3.2009 18:20:53

              Forest 1 >> All Když mi ultegra TXA nedovíjí úplně dolu tak mam přidat nebo ubrat podložky ?

                NForest 1 - Profil | Čt 12.3.2009 18:19:30

                Buba >> hm tak to neres :-)))))

                  NForest 1 - Profil | Čt 12.3.2009 18:19:09

                  Buba >> poznas ne?? Podivas se na slon navijeni vlasce.

                    NBuba - Profil | Čt 12.3.2009 18:19:03

                    když nemám vlasec

                      NBuba - Profil | Čt 12.3.2009 18:18:06

                      Forest 1 >> já to budu řešit až u vody až podle toho jak mi to bude navíjet.Teď přece prd poznám

                        NForest 1 - Profil | Čt 12.3.2009 18:17:36

                        XI XAO >> podle me kdyz ti nedoviji u hrany civky(tela navijaku) tak uberu a civka sjede nize a domota to ne?? A opacne kdyz nedoviji u matky civky tak pridam podlozku a civka vyjede viš a dovine to . Ufff nebo ne??

                          NXI XAO - Profil | Čt 12.3.2009 18:15:23

                          Asi sem kokot ale já teda fakt nevim :D

                            NXI XAO - Profil | Čt 12.3.2009 18:14:45

                            Forest 1 >> no už sem tam šoupnul 2 :)

                              NForest 1 - Profil | Čt 12.3.2009 18:13:43

                              XI XAO >> ne pridat ale ubrat :-)) nebo ne???

                                NXI XAO - Profil | Čt 12.3.2009 18:09:33

                                bába >> jj už mi to došlo a kolik jich tam mam přidat když nahoře mam cívku plnou a dole mi chybí tak 3-4mm ?

                                  NPvl - Profil | Čt 12.3.2009 18:08:31

                                  Forest 1 >> Na obrázku já vidím prd :o§)) Nechce se mi hledat brýle :o§)

                                    NForest 1 - Profil | Čt 12.3.2009 18:07:25

                                    Pvl >> jj podklada se civka,ale nejde o nedovijeni jde o sklon navijeni vlasce ,jak je na obrazku

                                      Nbába - Profil | Čt 12.3.2009 18:06:24

                                      XI XAO >> máš tam šipky .-)

                                        NXI XAO - Profil | Čt 12.3.2009 18:05:18

                                        Mitchell >> Nevíš co stim ?

                                          Červené karty: Portos, Dave≻