Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

NXI XAO - Profil | Čt 12.3.2009 18:05:03

Pvl >>no taky si myslim že přidat ........

    NPvl - Profil | Čt 12.3.2009 18:02:20

    XI XAO >> přidat ne ? nedovíjí dolů tak přizvednout cívku Jestli se podkládá cíka .i

      NXI XAO - Profil | Čt 12.3.2009 17:56:55

      bába >> no já to ted skoumám ale moc rozumu z toho nemám :)

        Nbába - Profil | Čt 12.3.2009 17:54:31

        XI XAO >> na tom papíru je že asi ubrat

          NMitchell - Profil | Čt 12.3.2009 17:54:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Buba >> vubec neni zac dava se to kvice navijakum jak k vlacecim treba Spro red arc tak i treba k Mitchellum Alu tam diky podlozkam zel udelat i obraceny konus navijeni vlasce jinak nevim jak je to ted u tech novych ulteger ale u XSA byla spodni hrana visi nez predni tak aby jstesi nekdo nemysle ze vam to spatne naviji :-))

            NXI XAO - Profil | Čt 12.3.2009 17:53:24

            All Když mi ultegra TXA nedovíjí úplně dolu tak mam přidat nebo ubrat podložky ?

              NBuba - Profil | Čt 12.3.2009 17:43:03

              Forest 1 >> všiml jsem si jich :-) ,ale jak jsem to dovezl,tak to leží v garáži.Nevěnoval jsem tomu pozornost,ale Mitchell už nám to vysvětlil k čemu to tam je,děkuji Mitchelli

                NForest 1 - Profil | Čt 12.3.2009 17:42:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak jak to ma byt????

                  NForest 1 - Profil | Čt 12.3.2009 17:41:53

                  Mitchell >> no to nevim,psal me typek z MRK ze na jeden navijak musel dat vsechny 4 a na druhej jen 2,docela z toho mam hruzu :-))

                    NForest 1 - Profil | Čt 12.3.2009 17:40:40

                    Buba >> jj jsou tam 2x silnejsi a 2 slabši

                      NMitchell - Profil | Čt 12.3.2009 17:38:29

                      Forest 1 >> to nebud vetsinou navijak silon naviji rovnomerne tak podlozky davat nemusis ale kdyby si pouzival treba pletenku tak t uz se sklada hur tak tam by jsi treba podlozku uz musel pridat nebo ubrat

                        NBuba - Profil | Čt 12.3.2009 17:37:45

                        Forest 1 >> tajky jsem si je dovezl,myslíš podložky co byly v krabici?

                          NForest 1 - Profil | Čt 12.3.2009 17:34:33

                          Buba >> ahoj,no jo no :-))Jen jsem zmaten z tech ,,podlozek"

                            NBuba - Profil | Čt 12.3.2009 17:32:49

                            Forest 1 >> tady někdo nakupoval :-)

                              NForest 1 - Profil | Čt 12.3.2009 17:19:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Muzu sem taky???

                                NJTr - Profil | Čt 12.3.2009 16:46:59

                                DAVISS >> Stím sklepem si zahrávej,vykradou Ti ho a budeš mít ho... o))). Jako se to stalo mě.

                                  Nkuman - Profil | Čt 12.3.2009 16:45:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Unca >> však oni rozmrznou:)

                                    NUnca - Profil | Čt 12.3.2009 16:39:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    kuman & JRT >> kuman >> Taky mi kapku zamrzly. :-)

                                      Nkuman - Profil | Čt 12.3.2009 16:01:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Už brzo rozmrznou:))

                                        NDAVISS - Profil | Čt 12.3.2009 14:28:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        mám od ledna 2x Ultegra XT-B. Zatím jsou schovaný ve sklepě neboť doma taky nemusí vědět všechno že jo. Akorát je musím nějak nenápadně vyměnit za starý kolovrátky a kapánek zašpinit ... :-)

                                          Červené karty: Portos, Dave≻