Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

NPetak - Profil | Čt 12.3.2009 14:20:08

Unca >> A kde seženeš Ultegru XSA v 10.000??

Jak se Vám líbí XSA od XSB?

    Npadre - Profil | Čt 12.3.2009 14:04:07

    nějak se mi to povedlo zdablovat a smazat mi to nešlo,tak aspoň takto.

      Npadre - Profil | Čt 12.3.2009 14:03:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Mám tyto staré japončíky a nedám na ně dopustit.

        NRio - Profil | St 11.3.2009 22:47:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vase zprava

          NXI XAO - Profil | St 11.3.2009 22:37:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak jsem tu :) berete mě do klubu ? :)

            Npelikan_one - Profil | St 11.3.2009 22:08:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            luxusní spojení:)

              NJape - Profil | St 11.3.2009 21:47:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Taky přihodim jednu starší, je to dobrej naviják na řadu let. Mam třetí sadu prutů co jsem Ultegry kupoval, ale ULTEGRA XT je stále jedna!

                NToony - Profil | St 11.3.2009 21:33:09

                Ultegra byla legenda, neustale je a neustale bude!

                  N1kolda1 - Profil | St 11.3.2009 21:31:52

                  no ja nevim podle me -u ultreg je leda to ze tomu dotycnymu je kazdej zavidi

                    ND.O.K. - Profil | St 11.3.2009 19:27:07

                    a ještě jedna:-)

                      Nsyny - Profil | St 11.3.2009 19:24:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Vase zprava

                        ND.O.K. - Profil | St 11.3.2009 19:20:50

                        jůůů:-)

                          Nescorrt - Profil | St 11.3.2009 18:47:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          moje mašinky

                            Nanthrax - Profil | St 11.3.2009 18:44:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            este fofo

                              NBoule - Profil | St 11.3.2009 18:37:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              .....

                                NBoule - Profil | St 11.3.2009 18:36:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Co dodat,super kolovraty.

                                  Nrománek - Profil | St 11.3.2009 18:34:40

                                  Kejml >> kolik dáš když ti prodám ty samý rok starý u vody tak maximálně 20x???

                                    NToMy508 - Profil | St 11.3.2009 18:31:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    taky přihodím moje roláky :)

                                      Nanthrax - Profil | St 11.3.2009 18:30:01

                                      Ultegra XT-B,zatial po jednej sezone max. spokojenost nemam im co vytknut

                                        NKejml - Profil | St 11.3.2009 18:24:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        dnes jsem objednal u Páryse :-)

                                          Červené karty: Portos, Dave≻