Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

NPetr Koch - Profil | Ne 15.3.2009 17:04:37

CT Timata >> 3 x 360 stupňů? Tak to je pěkná blbost. Max 1x a ani to ne. Kdo má v dnešní době úplně povolenou brzdu, aby musel 3x motat? To nemyslíš vážně, že ne? :o)))

    NDrahoš - Profil | Ne 15.3.2009 16:57:14

    MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> Jseš nějakej divnej Byla to odpověď k ultegram že je to dobrá volba.Dobře motají a jsou dobré k dalekým hodům.Takové dohady a bludy k něčemu co si ani nezkusíš tak otom přesně se tady píše A jestli to tu někdo zasírá, tak jseš to akorát ty ..Už to nehul to svinstvo .. Více k tomu nemám co dodat...

      Nvšeta - Profil | Ne 15.3.2009 14:32:06

      CT Timata >> a super ultegry ten drag mají

        Nvšeta - Profil | So 14.3.2009 22:03:13

        CT Timata >> jo díky zhruba jsem věděl jen jsem to chtěl mít upřesněné už se těším na praxi dík

          NCT Timata - Profil | So 14.3.2009 21:59:53

          všeta >> ved sa uz nevyrabaju tie navijaky, inak dobra masinka, mal som ju dva roky a co ta vytiahla kaprov a isla stale ako nova, ale zlakala ma super ultegra. :-)

            NCT Timata - Profil | So 14.3.2009 21:58:48

            všeta >> paradne. to mas to, ze na pol otacky maticou brzdy vies z povolenej zatiahnut brzdu. Mne to uplne vyhovuje ako otacat maticu 3x360 stupnou aby som pritiahol brzdu.

              Nvšeta - Profil | So 14.3.2009 21:55:30

              jo a chlapi jak se zachází s tím drag systémem díky za odpovědi

                Nvšeta - Profil | So 14.3.2009 21:53:15

                CT Timata >> ultegra12000xsa plus náhradní cívka 10000

                  NCT Timata - Profil | So 14.3.2009 21:48:23

                  carpdu >> vsetky 3 cievky, co mas k navijaku su 10000. A odkial chces 12000? To som este nevidel, aspon nie pri super ultegre,

                    Ncarpdu - Profil | So 14.3.2009 21:46:55

                    CT Timata >> A v jakých velikostech máš náhradní cívky? Taky 10000? Já bych kdyžtak chctěl tu 12titisícovku kvůli kapacitě

                      Nvšeta - Profil | So 14.3.2009 21:45:13

                      Mangan >> omluvu přijímám nic se neděje

                        NCT Timata - Profil | So 14.3.2009 21:42:06

                        carpdu >> no ja som ich kupil dost lacno, este lacnejsie ako stoji ultegra XS-B, tak ked som mal taku moznost, tak som bral superultegri. Ano oni maju dve nahradne cievky a mam ich 10000 - velkost. Taktiez je k nim dodavany original olej na udrzbu, co som aspon ja k ultegram XSA nemal.

                          NMangan - Profil | So 14.3.2009 21:40:42

                          všeta >> omlouvam se tve prispevky jsem vratil zpet, byly smazany omylem.

                            Ncarpdu - Profil | So 14.3.2009 21:36:53

                            CT Timata >> TO dávají běžně dvě náhradní cívky? V jaké velikosti je máš? Mě jen nějak nesedí ta cena, zadjí se mi celkem drahý na to že je to pořád jen ultegra v asi jen trošku jiným "disajnu"

                              NCT Timata - Profil | So 14.3.2009 21:31:34

                              carpdu >> ja ich mam, predtym som mal tie 12000XSA, tato mi lepsie navija silon a ma dve nahradne cievky, inak tam rozdiel nevidim, mozno trosku v navijani, ale mozno preto, ze su nove.

                                Ncarpdu - Profil | So 14.3.2009 21:27:29

                                MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> Byl bych rád kdyby se někdo ozval kdo má Super Ultegru, zajímalo by mě v čem je lepší a jaká je. Pokud budu brát ultegru tak nejspíš XSB ( víc se mi líbí ) a nebo super ultegru. Ano o LC je toho všude dost

                                  Nvšeta - Profil | So 14.3.2009 21:25:47

                                  Mangan >> jestli jsem se tady bavil o prutech tak to dokaž bavil jsem se na téma a odpovídal na otázky a nebyli o prutech

                                    NMichalM(štikař)™ - Profil | So 14.3.2009 21:15:06

                                    carpdu >> Ja bych ti doporučil XSB, podle mě elegantnější než XSA (ale to nechám na každém zvlášť). XSB se dělá i v 14000 což je teda dost brutální kapacita :o) No a o LC tu bylo napsáno už dost..

                                      Ncarpdu - Profil | So 14.3.2009 20:56:02

                                      Vase zpravaAll : Kterej naviják by jste mi doporučili a proč? Chci klasickou brzdu ne BaitrunerSpol. XSA, XSB nebo Super Ulterga XSB. Rozhoduji se mezi Ultegrou a LCčkama. Chci držáky s velkou kapacitou cívky.

                                        Nmládě - Profil | So 14.3.2009 20:53:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ...

                                          Červené karty: Portos, Dave≻