Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

Nmládě - Profil | So 14.3.2009 20:53:07

...

    NMichalM(štikař)™ - Profil | So 14.3.2009 20:49:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    bývalé navijáky - XT
    nynější leadři - XTB

      NMangan - Profil | So 14.3.2009 20:28:46

      Ja jsem rikal, at se drzite tematu, muselo to bejt? Nebavi me, kdyz si na mrku otevru otazku a porad se tam probira vsechno mozne jen ne dane tema. Tohle se v me otazce dit nebude, chci aby byla pro lidi, co je dana otazka zajima a aby jim dala to, co chteji znát.

        NForest 1 - Profil | So 14.3.2009 18:55:42

        MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> o Drahose nejde, jde o to ze jsem vcera namotal na Ultegry vlasec a nekdo tu psal ze tam toho mam asi moc ze pri prvnim nahozu se me to zacucha, a tak jsem dnes jel a zkusil to!!!

          NForest 1 - Profil | So 14.3.2009 18:53:46

          Pvl >> no ale promazat to muze jen zadavatel otazky a to je Mangan - ®, a ne nejakej MichalM(štikař)™ - ® co tu upozornuje kterej nevi o co tu jde!!

            NMichalM(štikař)™ - Profil | So 14.3.2009 18:51:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Forest 1 >> rozuměl bych kdybys to napsal v jednom příspěvku, ale takovej drahoš si tu udělal svoji super show a zas to tu zaprasil, co když mě zajímají Ultegry a ne to že někdo háže 3x přez 120 metrů na 3 stránkách příspěvků? Od čeho je diskuze kaprařina?

              NPvl - Profil | So 14.3.2009 18:49:49

              Forest 1 >> Ne ! Mluvím pravdu :o§)))))))))))))))))

                NForest 1 - Profil | So 14.3.2009 18:48:36

                Pvl >> ty srabe!!!! Ty tu snad nekecas???

                  NPvl - Profil | So 14.3.2009 18:47:00

                  MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> konečně jim to někdo řekl :o§)

                    NForest 1 - Profil | So 14.3.2009 18:45:30

                    MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> ale je to sestava s ultegrama

                      NMichalM(štikař)™ - Profil | So 14.3.2009 18:43:25

                      hoši tohle je diskuze o ultegrách a ne o tom jaký máte pruty...pro hodnotu diskuze bych Vám doporučil se odebrat do kaprařiny :o))

                        Nvšeta - Profil | So 14.3.2009 16:06:51

                        Forest 1 >> tím líp že drží zdálo se mi to moc nadupany jsem rád že jsem se mílil

                          Nvšeta - Profil | So 14.3.2009 16:01:24

                          Forest 1 >> a co vlasec držel žádny cumle nebyli

                            NForest 1 - Profil | So 14.3.2009 14:59:28

                            Tak jsem zde :-)) Litalo to paradne,Shimano Tribal LC 3,60/3LB+ Shimano Ultegra XSB 10000+Awa-shima reflector 0,30. Kolik jsem hazel vam nepovim pac merak nemam :-) Ale malo :-)

                              NForest 1 - Profil | So 14.3.2009 14:47:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Mangan >> jj v pohode,omlouvam se ja to zacal :-))

                                NDrahoš - Profil | So 14.3.2009 12:50:25

                                Tak už Vás nebudu napínat házel jsem hody 127,129 a 132m Měřeno poctivě !!! Kluci se za 120 nedostaly.

                                  NForest 1 - Profil | So 14.3.2009 12:50:19

                                  Drahoš >> Nevim,mela je mati u rajcat,tak jsem ji je sebral :-))))

                                    NForest 1 - Profil | So 14.3.2009 12:49:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Drahoš >>

                                      NForest 1 - Profil | So 14.3.2009 12:49:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Drahoš >>

                                        NForest 1 - Profil | So 14.3.2009 12:47:36

                                        Drahoš >> ????????????????

                                          Červené karty: Portos, Dave≻