Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

cerrtik - Profil | Út 17.3.2009 9:13:50

bodie >> jj, dá...jestli jsi třeba viděl video michala kučery "po stopách velkých kaprů", tak tam zaváželi na 850m...bylo to jediné zajímavé místo na revíru...ale asi to neni nic moc takhle daleko jezdit zdolávat a vyvážet...

    bodie - Profil | Út 17.3.2009 9:09:27

    moje 5500...
    Dá se vůbec využít 700m silonu??? Zaváží někdo tak daleko??? :o)

      Forest 1 - Profil | Út 17.3.2009 8:59:23

      hynekL >> Ultegra XSB, jestli se nepletu tak nejakych cca 730m/0,30mm

        M!ld@ - Profil | Po 16.3.2009 17:41:03

        hynekL >> myslím že XSB 14 000.

          hynekL - Profil | Po 16.3.2009 17:16:39

          chlapi ktera ultegra ma nejvetdi kapacitu? mam na mysli ty ultegry bez te male brzdy v brzde, nebo co to je. dik

            M1St - Profil | Po 16.3.2009 16:04:53

            MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> vemu ty XT-B 5500

              MichalM(štikař)™ - Profil | Po 16.3.2009 15:56:36

              M1St >> Pro který ses nakonec rozhodl?

                M1St - Profil | Po 16.3.2009 15:29:47

                MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> ok dik za info. a mam rohhodnuto :-)

                  MichalM(štikař)™ - Profil | Po 16.3.2009 11:24:49

                  M1St >> vím, mám je :o))

                    M1St - Profil | Po 16.3.2009 11:01:53

                    proto cekam jestli se ozve nekdo fundovany kdo s tim ma zkusenost nebo muze vyzkouset a ne se jen domnivat ....

                      MichalM(štikař)™ - Profil | Po 16.3.2009 10:58:04

                      M1St >> Ne nebude pasovat ;o)

                        M1St - Profil | Po 16.3.2009 10:54:45

                        MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> no z tohohle to na prvni pohled nepoznas .

                          MichalM(štikař)™ - Profil | Po 16.3.2009 9:42:00

                          M1St >> Určitě ne, na první pohled je zřejmá různá velikost těla navijáku

                            M1St - Profil | Po 16.3.2009 9:17:44

                            Zajimalo by me, jest-li je civka z Ultegra 14000 XT-B kompatibilni s Ultegra 5500 XT-B a naopak?? dekuji

                              pelikan_one - Profil | Po 16.3.2009 8:43:00

                              chlapi mate nějake pouzdra na ultegry? mam xtb 14000 a chci nějake pouzdra,ale nevím do ktereho dobře padnou. Díky za zpravy.

                                Petr Koch - Profil | Po 16.3.2009 8:31:29

                                CT Timata >> neznám brzdu Daiwy a pokud se nepletu, je řeč o Ultegrách. Spoolsytem nenapadám a komu vyhovuje, ať si ho pořídí, jen jsem měl na mysli to, že není potřeba ani u obyč brzdy motat jak jsi psal 3krát dokola, abych ji měl utaženou. neumím si představit, že někdo chytá s takhle povolenou brzdou, proč?

                                  všeta - Profil | Ne 15.3.2009 20:09:43

                                  CT Timata >> jo díky jen mě to zajímalo

                                    CT Timata - Profil | Ne 15.3.2009 20:09:10

                                    Petr Koch >> no tak som mal daiwi Emcast Evo a tam ked som chcel povolit brzdu, aby sa mi volne otacala pri zabere, tak som musel min. 2,5 otacky utahovat brzdu, aby som mohol zdolavat.

                                      CT Timata - Profil | Ne 15.3.2009 20:07:27

                                      všeta >> maju

                                        MichalM(štikař)™ - Profil | Ne 15.3.2009 19:55:00

                                        Drahoš >> Ano, ty taky hlavně nic nedodávej! Poznatky na mou osobu od morálně degradovaného člověka mě nezajímají, sbohem.

                                          Červené karty: Portos, Dave≻