Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

NMachino - Profil | Út 20.10.2009 21:08:22

antislavista >> To nevím ale taky by mě to zajímalo...Zná někdo toho blázna???

    Nantislavista - Profil | Po 19.10.2009 17:20:02

    Co to je za magora jak tam ma ty tolstolobiky?????????

      NMachino - Profil | Po 19.10.2009 16:50:28

      loj007 >> Nj si borec se fotit s karbanátkem vid.Nechápu proč se s tímhle chlubíš si to dej za rámeček...

        Nplacew - Profil | Ne 18.10.2009 22:46:30

        Pani, veci bohuzial (chvalabohu) nie su len cierne a biele. Prinajmensom sive, ak uz nie farebne. Tak je to aj s masiarinou a CaR. Extremy nikdy neboli dobre, to nam uz par krat historia ukazala...

          NMoravadream - Profil | Ne 18.10.2009 22:34:36

          ham ham ham,máte boule za ušima co? :o)

            NRadža - Profil | Ne 18.10.2009 22:26:49

            loj007 >> Tak tohle je opravdu masakr. Nechápu jaký má význam tohle fotit. Asi možná na památku do alba....

              NSlaughter Maniak - Profil | Ne 18.10.2009 21:50:23

              rybolov vznikl jako způsob obživy......celý jejich catch and relase je jenom tejrání zvířat.....já nevim jak vám ale mě to příde absolutně očividný.....

                Nasitožeru - Profil | So 26.9.2009 19:08:01

                salamkapr >> Máš recht,když poznáš rybáře který chodí často k vodě tak si veme rybu když se mu chce,a pak jsou rybáři na týdení výpravě jednou za rok a vědí že se na místo nevrátí tak to tam taky vypadá.Píšu jen ze své zkušenosti co u vody zažiji.

                  Nsalamkapr - Profil | Čt 24.9.2009 22:28:15

                  Nevím proč se dohadujete.Kdo chce pustit,pustí.Kdo si chce pochutnat na rybě,tak si ji veme.Já beru všechno. No a co ?? Pořád stejné žabomyší války.Ještě že nemám čas chodit sem a číst ty žumpózní kecy.

                    NMrKos - Profil | Po 31.8.2009 7:30:36

                    Kanistr >> když už jsi kolego založil tuto diskuzi tak ji pokud možno i moderuj což evidentně nezvládáš... některé výlevy tady ( na mrku obecně ) nemají co dělat

                      Nmirmen - Profil | Po 31.8.2009 7:20:56

                      asitožeru >> zajdi si na psychiatrii, evidentně potřebuješ odbornou pomoc

                        NVydra revírní - Profil | Ne 30.8.2009 21:38:08

                        Tady to ale vypadá.

                          Nmalamut - Profil | Ne 30.8.2009 21:05:49

                          xxl >> tak to je dost smutnej důvod.

                            Nxxl - Profil | Ne 30.8.2009 20:47:11

                            Jestli mohu trochu vstoupit do diskuse.Já znám pár ortodoxních CH a P a aspoň o dvouch vím že stará jim rybu neudělá protože jí to smrdí a von to neumí tak se z něho stal ortodoxní CH a P.

                              Nmalamut - Profil | Ne 30.8.2009 20:40:40

                              Kocháč >> já to tu trochu sleduju a nějaký extrémy až na pár vyjímek jsem neregistroval. Máš recht že olizování ryb je divný. Jo to některý žáby prý maj alespoň halucinogenní účinky :-)))

                                NKocháč - Profil | Ne 30.8.2009 20:33:33

                                malamut >> Ale já nemám nic proti klepnutí násaďáka a upečení :o) Je mi to bližší a asi to bude i čistší než rybu olizovat a polejvat klin-ikem. Sice všechno co chytím pouštím, ale nic proti tomu nemám. S chutí se vždycky opřu do všech zástupců extrému. A podle mě smrdí tahle otázka jedním z nich.

                                  Nxxl - Profil | Ne 30.8.2009 20:27:22

                                  Já nevim jak kdo ale já mám radši rybí řízek než vepřovej.

                                    Nmalamut - Profil | Ne 30.8.2009 20:22:27

                                    Kocháč >> no jo, ale my co si občas rybu vezmem to nikomu nevnucujem ale ortodoxní ChaP se o to snaží a ve své zblblosti si připadají jaksi nadřazenější nad námi, obyčejnými smrtelníky a pojídači ryb :-))

                                      NKocháč - Profil | Ne 30.8.2009 20:02:04

                                      malamut >> Vždyť to říkám, autor otázky je stejnej ubožák jako ortodoxní chyť a pusťák a stačí se podívat jen na zadání ankety :o)

                                        Nmalamut - Profil | Ne 30.8.2009 19:51:49

                                        Kocháč >> nemám dojem že se tu prosazuje zabíjení všeho co vleze na háček. Nicméně pokud každý kdo si vezme občas rybu je některými ortodoxními Ch a P nazýván masařem, jako reakce vzniklo masařské jádro.

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue