Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

Nmetal - Profil | Út 14.12.2010 17:55:52

Vitali >> Sakra chtěl sem podpálit kostel, tak podpálíme poštu :-))))

    NVitali - Profil | Út 14.12.2010 17:53:27

    metal >> V Praze to nepomůže, Jirka mi psal, že z redakce to vychází o hodně dřív, prý je problém v poště :-)

      Nmetal - Profil | Út 14.12.2010 17:51:32

      Vitali >> No nic jinýho nám nezbyde , jedině demostrace v prahe :-)))

        NVitali - Profil | Út 14.12.2010 17:49:55

        metal >> Tak tedy čekejme :-)

          NVitali - Profil | Út 14.12.2010 17:49:32

          Tomajo >> Ty jsi nějakej nedočkavej, ne? :-) Nebo ti už skončilo předplatný?

            Nmetal - Profil | Út 14.12.2010 16:40:06

            Vitali >> Čéče ještě ne .... stále čakám , asi je hodně sněhu :-))

              NTomajo - Profil | Út 14.12.2010 15:37:13

              Vitali >> mě nepřišlo, tak jsem si ho koupil ve stánku :-)

                NVitali - Profil | Út 14.12.2010 11:26:48

                Už někomu přišlo lednové číslo?

                  Nhooligans - Profil | Pá 12.11.2010 18:22:13

                  Vitali >> Ne ,nemam to celé předčtené

                    NVitali - Profil | Pá 12.11.2010 17:57:36

                    hooligans >> Už ho máš přečtěný celý?Mě to dorazilo teprve dnes, tak mám zatím přelouskný dva články....a víc toho asi dneska nestihnu, páč razím na pivko :-)

                      Nhooligans - Profil | Pá 12.11.2010 17:48:37

                      Vitali >> Já bych za sebe řekl,že prosincové čislo magazínu je povedene...

                        NVitali - Profil | Pá 12.11.2010 15:45:58

                        hooligans >> Zrovna jsem z něj sundal obal, takže ještě nevím :-)

                          Nmetal - Profil | Pá 12.11.2010 10:25:05

                          hooligans >> ještě nic, po neděli snad budu chytřejší.

                            Nhooligans - Profil | Pá 12.11.2010 10:24:08

                            Co řikate na nove čislo,ktere dnes vyšlo?

                              NVitali - Profil | Ne 10.10.2010 14:51:32

                              Tomajo >> Kudla a já ho zase ještě nemám....zdálo se mi,ýe jsem ho viděl ve stánku, tak snad ho budu mít doma v pondělí...

                                NTomajo - Profil | Ne 10.10.2010 13:50:11

                                Vitali >> už jo , ale zatím nebyl čas to prostudovat

                                  NVitali - Profil | Ne 10.10.2010 11:24:53

                                  Už někdo máte nové číslo?

                                    Nhooligans - Profil | Pá 13.8.2010 22:03:47

                                    Komentaře k novemu čislu ,přida nekdo?

                                      Nhooligans - Profil | Pá 25.6.2010 21:03:44

                                      Dida >> Taky dobry... :-)

                                        Npaulis - Profil | Pá 25.6.2010 15:27:30

                                        Mohl by někdo aktualizovat vebové stránky.Rád bych si přečetl obsah časopisu jestli si ho mám koupit.

                                          Červené karty: Pvl, judas.d