Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

Nmládě - Profil | Út 12.5.2009 11:41:33

Ten časopis je opravdu strašně zkažený, býval to víborný časák, ale z toho reklamní letáček....
Poslal jsem jim tam zprávu od vody, ale asi už další posílat nebudu.....:-(((((

    NMafi - Profil | Út 12.5.2009 11:06:24

    jjjjjjjjjjj - zlatej Kubajz . W ?!

      NCucák - Profil | Út 12.5.2009 11:00:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Kdysi jsem díky Kapřímu světu zanevřel na rybářský periodika. Nově vycházející časopis Kapr se mi ale líbil a začal jsem ho kupovat a číst, když jsem se ale v minulým čísle dočetl o tom spojení a časák následně prolistoval, bylo mi jasný že je konec dobrýmu časopisu. Je z něj opět, v mých očích už směšnej, marketingovej nástroj firmy Jetfish a jimi zastupovaných firem. Nebaví mě číst o tom, jak je majitel této firmy skvělej rybář, nchci číst články od lidí odvážejících kapry, nejsem zvědavej na tisíckrát různě podaný moudra Kena Townleyho nebo na Timovy vytahaný tepláky a už vůbec ne na pár ozkoušených receptů z prodávaných směsí. Minulý číslo bylo poslední který jsem si koupil.

        Nsoulfly - Profil | Út 12.5.2009 10:33:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Rozhodně došlo k velkému zhoršení. Neměli se spojovat. Před tím mi kapr připadal o mnoho serioznější.

          NBernardo - Profil | Út 12.5.2009 10:06:56

          Koupil jsem minulé číslo a to co má vyjít už nekoupím. Ta vlezlá reklama na Jardy se mi už protiví. Okatá reklama v článku bratrů K."jak se prohýbá Specialist,háčky Hayabusa používáme mnoho let,TNT,Biokrab,logo Jetfish i na swingeru" toho jsme si užili v Kapřím světě dost. Je to škoda, Kapr magazín se mi líbil a kupoval bych ho dál, kdyby nedošlo k tomuto"zázračnému spojení".

            Nplacido - Profil | Út 12.5.2009 9:22:40

            opravdu to stojí za prd.Kdysy jsem kupoval kapří svět, potom kapr magazín, který byl nejlepší no a ted po sloučení budu opět čekat na nějaký nový.Je to samá reklama no prostě přeJetfishováno!!!

              NCarpkiller - Profil | Út 12.5.2009 9:20:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Původně sem se do toho nechtěl zaplétat,už jen proto že sem pro Kapra pracoval,a celej team znám,ale stejně mi to nedá...díky tomu že sem byl dlouho na rybách,sem měl dostatek času si kompletně přečíst dvě poslední čísla a hlavně to poslední....je to tragedie,nevěřil bych že dokážou tak rychle zkazit to o co se snažili...kapr magazín začínal být lepší a lepší a teď,návrat z5 na stromy....podle mě je to hrůza,vůbec nechápu jak můžou pustit do oběhu-v takovymhle časopisu některý články,to by se neotisklo ani v kaprománii...myslim si že tohle spojení je velikej krok vzad,a měli by ste si 3 Jirkové,Honzo,Jardo a Jano uvědomit,že časopis nejde dělat jen pro peníze z inzerce,ale musí se dělat hlavně pro lidi...což vám očividně uniklo a je mi to líto jak tento pro mě dříve velice dobrý časopis upadá....otevřete oči a začněte makat...

                NBobajz - Profil | Út 12.5.2009 9:10:17

                Po prolistování toho minulého čísla jsem usoudil,že bude smysluplnější,když oněch 78 Kč odložím a až toho bude víc,koupím něco dobrého pro kapříky a nahážu jim to do vody.Ale někomu se třeba teď ten časák líbí,proč ne.U mne ale prohrál na K.O!

                  Nkuman - Profil | Út 12.5.2009 7:01:53

                  k-70 >> woe přečti si znova anketu:))))

                    Nk-70 - Profil | Po 11.5.2009 20:23:29

                    Koupil jsem si číslo tohoto spojeného časopisu a řeknu jen tohle......bída,svrab a neštovice v jednom. Samostatnej kapr se mi zdál prostě lepší.......proto hlasuji pro NE .-(

                      NMichalM(štikař)™ - Profil | Po 11.5.2009 20:20:08

                      Nejlepší věc jak zničit konkurenci je ji koupit...časopis sem si prolistoval v trafice, ale nekoupil. Na netu se dá sehnat mnohem více informací (např. carpweb aj.) a podporovat pana Těšínského nebudu.

                      PS: a to jsem uvažoval před pro mě nepochopitelným sloučením o předplatném...

                        NBandog - Profil | Po 11.5.2009 20:19:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ahoj kluci,můj nazor je že p.Kroužek si pustil veš do kožicha/p.Těšinak/odebiram Kapra od samiho začatku,mněl jsem rad članky od kluku tady v čr a svk,ale jak se spojili sama cizina a reklamy,doufam že to někdo sleduje ze staryho-dobryho Kapra a něco s tim udělaj a nenechaj ho pohřbit :-((.myslim,že jsem nezaujatej a za sebe řikam kvalita šla hodně dolu!!!!

                          NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Po 11.5.2009 20:14:02

                          A co carpweb a kaprománie? Není tu jen jeden časopis...

                            Nw4s3k - Profil | Po 11.5.2009 20:09:57

                            do nejlepsiho kaprarskeho casopisu se zacal vmesovat tesinsky (kteryho nemam v lasce) a tohle z toho vzniklo.splacanina v ktere sou hlavne reklamy.fuj.mrzi me to.byl to super casak a uvazoval sem o predplatnym ted uz mam jasno.radsi ty prachy vrazim do vlastnich boiliesu.

                              Nhooligans - Profil | Po 11.5.2009 20:07:15

                              Cerebro-Sam jsem zvědav........

                                NCerebro - Profil | Po 11.5.2009 19:57:02

                                hooligans >> tohle jsem psal do pokecu

                                Tak mi přišlo nové číslo Kapra, zběžně jsem ho prolistoval a řekl bych, že po přečtení budu spokojen. Hned na úvodní straně je odpovězeno na otázku retušování loga a zahráno do autu aférami z 2. TSCC ŠTÍT 2009 to jest na okraj. Velice mě potěšil článek o kaprařských začítcích tentokrát portrét Alijna Danaua a doufám, že tento "seriál" bude i nadále pokračovat. Avšak řekl bych, že reklamy nepatrně přibylo. Co mě překvapilo nejvíce tak zadní strana obálky a reklama na pivo :-) Jelikož Kapra čtu vždy postupně a nic nepřeskakuji tak už se nemůžu dočkat otištěného článku o montážích od Michala Kučery. Tak uvidíme jaký bude dojem po celém přečtení, zatím ho hodnotím spíše kladně.

                                  Nhooligans - Profil | Po 11.5.2009 19:52:14

                                  Tak,co jak vypada dalši čislo spojeneho Kapra?

                                    Nhunter 1 - Profil | Pá 24.4.2009 19:44:59

                                    hooligans >> Ten už nemůže překvapit ničím.....

                                      NSampus - Profil | Pá 24.4.2009 19:37:42

                                      Stary Kapr bol nepochybne blizsie obycajnym kaprarom, viac clankov z ceskych a slovenskych vod menej reklamy atd.Dufam ze po viacerych negativnych ohlasoch sa casak vrati aspon ciastocne do starych kolaji ved anglani maju dost vlastnych casakov.Nemam nic proti zahranicnym prispevkom,alepodla mna by mali tvorit akusi ceresnicku a nie podstatnu cast casopisu.Nemam nic proti p.Tesinskemu ktoreho osobne poznam a vazim si ho, co samozrejme neznamena ze suhlasim s tym akou cestou kapr kraca.

                                        Nhooligans - Profil | Pá 24.4.2009 19:13:59

                                        hunter 1-no jsem zvědavy čim nas ješte překvapi...

                                          Červené karty: Pvl, judas.d