Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

hunter 1 - Profil | Pá 24.4.2009 18:39:16

Nevím jestli nenažranost mistra Těšinského potopí tenhle dosud vydařený plátek anebo to bude samotná redakce????

    I.M.O.T.H.E.P. - Profil | Pá 24.4.2009 9:27:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    po tom spojeni casak kapr uz neni co byl prvni pulka dobry a pulka od tesaka sama reklama atd......vubec se nedivim ze se chtel spojit kdyby to neudelal tak do dvou let by nikdo nevedel ze kapri svet existoval casopis kapr by ho vymazal ze sveta...... vypravy do francie a maroka neco stoji vid jardo a kapri svet nejakou tu kacku hodi ne

      carpous - Profil | Pá 24.4.2009 9:27:30

      Je to celá jenom Těšínského komedie....

        kobr.d - Profil | Pá 24.4.2009 9:07:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        hooligans >> Co na to říct?Přijde mi to ubohé.
        Teď aby si případní dopisovatelé(z důvodu sloučení dvou časopisů), kteří mají na tričku nebo čapce jiné firemní logo než Jetfish,koupili oblečení nové (bez loga)aby nepřidělávali redakci práci.Když si prolistuješ časopis tak tam najdeš pouze Jetfish trika a kulichy.Na str.51 zapomněli na logo Sportcarp.Chybička se vloudila.

          RS - Profil | Čt 23.4.2009 22:13:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Nečetl jsem předešlé příspěvky , ale můj názor je jasný stává se z toho jet fisch časopis , to co měl kapr doposud se vytratilo a to že byl ,,nezavyslej" je to samá reklama od Těšínskýho a to je to co mi vadí !!!! Bohužel peníze vládnou světem je škoda že si kapr nezachoval to renomé z jakým se tu prezentoval BYL TO SUPER ČASOPIS to je můj názor !

            fishmen17a - Profil | Čt 23.4.2009 22:13:00

            te reklamy by mohlo ubyt, jinak je to dobry casopis.

              Venca.MO - Profil | Čt 23.4.2009 22:06:20

              Milda >> Přesně tak, já věděl že jsem ten článek někde četl, ale pořád jsem nevěděl kde :-)

                pjarmil - Profil | Čt 23.4.2009 21:44:26

                ell duffus- ja si pockam.. mam trpelivosti dost.. nemusim prijit k vode a tahat hned dvacitky

                  hooligans - Profil | Čt 23.4.2009 21:35:12

                  Co řikate na retušovani loga firmy Mikbaits v članku Vltavska kaskada?

                    Milda - Profil | So 18.4.2009 10:24:04

                    hooligans >> On i článek "Zapomenutá voda" vyšel kdysi tuším v časopise Sportovní rybář,ale to už je nějaký pátek nazpět.To,že vyšel stejný článek ve dvou různých periodikách není chybou ani jedné redakce.Spíše je to na dopisovateli,měl by se rozhodnout pro jeden časopis(potažmo web) a ne to posílat všude možně.

                      hooligans - Profil | Čt 16.4.2009 19:40:14

                      kurnik koukam ,že těch otazek tu je nějak moc................. :-)))

                        hooligans - Profil | Čt 16.4.2009 14:08:31

                        el duffus -a možna taky přibudou članky co vyšli o měsic dřiv v Kapromanii :-))) viz članek Krmna kampaň :-)))

                          El Duffus - Profil | Čt 16.4.2009 13:32:24

                          pjarmil-třeba kdybys chytal něco jiného, tak bys "stále nečekal"...
                          Venca- místo Merenye budeš mít Hejlov, Mystic, Enduro a TNT...

                            Venca.MO - Profil | Čt 16.4.2009 13:17:08

                            Konečně!!! Mereney snad lezlo na mozek každýmu ...

                              hooligans - Profil | Čt 16.4.2009 13:11:14

                              ???

                                hooligans - Profil | St 15.4.2009 21:06:29

                                Tak už nam vyšel novy kapr a hned prvni članek byl zklamanim,protože už vyšel v březnove Kaprmanii...jinak vic reklamy,ale to se dalo čekat.Jinak obstojne,ale to byl Kapr magazin na začatku taky a pak.........

                                  pjarmil - Profil | St 15.4.2009 21:06:14

                                  tak jsem si ho dneska koupil a libi se mi.. jelikoz chytam na jetfish tak mi inzerce nevadi az na ten hejlov teda.. ale myslim ze se to polepsi..davam 1-

                                    Beendak - Profil | St 15.4.2009 20:49:12

                                    no jo už je tam hejlov a inzerce jetfish:-(:-(:-(

                                      kuman - Profil | Pá 10.4.2009 17:58:08

                                      Cerebro >> grafika vnitřku se změnila ..obsah taky - není tam jedinej článek z Merenye:)))

                                        Cerebro - Profil | Pá 10.4.2009 17:48:47

                                        kuman & JRT >> kuman >> ještě jsem se k tomu nedostal ale mě zas přišlo, že se trochu změnil vzhled vnitřku. Tak snad to bude ok po obsahové stránce.

                                          Červené karty: Pvl, judas.d