Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

kuman - Profil | Pá 10.4.2009 17:47:02

Cerebro > dodání je bezva..uvidím co obsah..zdálo se mi jakoby přibylo izerce:)))

    Cerebro - Profil | Pá 10.4.2009 17:43:56

    kuman & JRT >> kuman >> taky mi to došlo, je to paráda poprvé mi časopis došel dřív jak na stánky, předtím mi chodil tak s 5 denním spožděním.

      supercarp - Profil | Pá 10.4.2009 17:05:13

      kuman & JRT >> kuman >> no tj jedno řtak kdy vyrazime na kapry ?jedes zitra na zavody na stary kolin?

        kuman - Profil | Pá 10.4.2009 17:03:05

        supercarp >> co je to u mě? furt mokrý..

          supercarp - Profil | Pá 10.4.2009 17:01:41

          kuman & JRT >> kuman >> no umě.......nevis jak vypada labe?

            kuman - Profil | Pá 10.4.2009 17:01:04

            supercarp >> kde bych se měl zastavit ? zdarec:))

              supercarp - Profil | Pá 10.4.2009 17:00:11

              kuman & JRT >> kuman >> zdar jak se mas:-Dtak ze si se nezastavil na limču :-D

                kuman - Profil | Pá 10.4.2009 16:56:55

                Tak spojené číslo už je doma a to mělo být venku až 15.4. - je vidět,že redakce zapracovala na distribuční firmě:))

                  hooligans - Profil | Út 17.3.2009 16:39:46

                  ???

                    Kubánec - Profil | Čt 5.3.2009 13:02:26

                    Fery >> Tak bacha, abych ti do ty tvý neudělal zářezy a pak tam vtlačil tu pastu!!!

                      Kubánec - Profil | Čt 5.3.2009 13:01:35

                      JKh >> Já žádnou nemám! Snad jestli jí dávaj k tý pastě... :-)

                        Fery - Profil | Čt 5.3.2009 13:01:35

                        Vy ještě jednou budete škemrat o kuličku..

                          JKh - Profil | Čt 5.3.2009 12:59:37

                          Kubánec >> přestaň vyhrožovat :-) a nezapomeň správnou Max šiltovku:-)

                            Kubánec - Profil | Čt 5.3.2009 12:54:16

                            Fery >> JKh >> No vidim, že si cestou do HU koupim tu pastu a v pozdních nočních hodinách vám ukážu co všechno se s ní dá udělat! A hoši! Dobře vám z toho nebude... :-D :-D

                              JKh - Profil | Čt 5.3.2009 12:50:30

                              Fery >> ano, někteří si prostě ne a ne tem MAXcarp koupit:-)

                                Fery - Profil | Čt 5.3.2009 12:49:15

                                ..jinak musím uznat,že nekonečný seriál o Dry pastě je tak trchu"nudný"..někomu je ovšem potřeba to vysvětlit polopaticky.-)

                                  JKh - Profil | Čt 5.3.2009 12:49:14

                                  Kubánec >> Tak to předpokládám, že nám v pátek vše o ni povíš, ale to už budete dva (druhý bude Mrkvazj):-)
                                  K otázce>> po přečtení posledního čísla věnovanému Merenye 3x jinak si myslím, že už to může být jen a jen lepší.....

                                    Fery - Profil | Čt 5.3.2009 12:48:21

                                    Kubánec >> tobě ten Max taky nedá pořád spát:-)..počkej zejtra!!!

                                      Dulf - Profil | Čt 5.3.2009 12:39:15

                                      Tak mně by se líbilo zase nějaké to DVD.Jinak ,když budu soudnej ,tak uznám ,že v podstatě není možné stále psát o nových věcech.Myslím tedy v podstatě věci.Líbil by se mi taky test vybraného výrobku jako na Carpwebu.Jinak Dry paste je dobrý přiblížení výrobku a navíc opravdu funguje.Jinak mne těší ,že už na mně snad nebude koukat z magazínu božský Jakub.

                                        Kubánec - Profil | Čt 5.3.2009 12:10:26

                                        El Duffus >> A jsou to podložené informace? Kupuju si Kapra už prakticky jenom kvůli Dry Paste na tisíc způsobů!

                                          Červené karty: Pvl, judas.d