ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO32%

B) NE66%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 47 čtenářů.

NMichallos - Profil | Ne 14.9.2014 22:19:43

Vojtio >> jn je to problém taky mám letos "jen" 3 candoše,ale to chodím vláčet docela pravidelně.je to bída.M.

    NVojtio - Profil | Ne 14.9.2014 21:49:46

    Michallos >> No letos to je bída s těma candátama,radši jsem nezvykle rychle letos přezbrojil zpět na karpy,protože škoda ty cándátky vůbec mít na háčku,mnoho jich pak hyne,letos mám asi 15 kusů,jediný měl 50......už jsem to odpískal.Bohužel letos to na žermance asi jiné nebude,kolegové maj stejný problém...uvidíme,jak okouni v lisotpadu a prosinci,minulý rok to šlo.

      NDavid Fuzia - Profil | Ne 14.9.2014 18:55:03

      Michallos >>Tož pěkně, tolik kousku :-) Já sem včera utíkal od vody, v té bouřce

        NMichallos - Profil | Ne 14.9.2014 17:54:35

        Tak dneska trochu bahenní vláčka,povedlo se cca 10 pidi candátů a jeden okoun zhruba 35cm a u vody téměř nikdo,kdyby nepršelo bylo by líp.M.

          NMichallos - Profil | St 10.9.2014 9:35:58

          osud >> to by mohla být taky příčina,díky za normální odpověď.

            Nosud - Profil | St 10.9.2014 9:07:26

            Michallos >> vím že u nás Jez ve Výšních Lhotech má zastaven přítok do Žermanek na kanále se údajně něco opravuje.

              NHunter 1 - Profil | St 10.9.2014 7:29:14

              Michallos >> že by vytáhli špunt??

                NMichallos - Profil | Út 9.9.2014 20:53:59

                Zdar kolegové,mám jen dotaz jestli někdo nevíte proč od pátku tak rychle ubývá voda (cca 15cm na výšku),jestli je to opatření kvůli té předpovědi počasí nebo jak...dík M.

                  Nkowy - Profil | Ne 7.9.2014 12:05:48

                  Hunter 1 >> no vydra to je asi slabé slovo, myslím si že všichni kapři i nemíroví skončili v tom jeho rybníku, ale to už teď nemá cenu řešit, tak ať to kouše.

                    NKkubek - Profil | Ne 7.9.2014 11:56:23

                    Včera pod kostelem strašný propadák. Od 14 do 19 - na káču ani ťuk, na kapra ani ťuk a od 19 - 22 - ani ťuk na candáta. Kámoš to samé, takže na 4 pruty nic. Jen jsme si pohráli v mezičase s bolenama na rohlík z hladiny. Chyceno dost, všechny do 40 cm. Jinak nástražní rybky ještě nachytat docela jdou.

                      NOkuník - Profil | Pá 5.9.2014 21:09:14

                      Michallos >> No tak to je pěkné, hlavně že zabral, paráda.

                        NHunter 1 - Profil | Pá 5.9.2014 12:21:42

                        kowy >> JoJo já se ho ptal jestli u něj můžu parkovat a on že není problém jen že zato chce kapra od 60 do 80.Takoví mu chutnali nejvíc.:-))Taková vydra.....

                          Nkowy - Profil | Pá 5.9.2014 8:47:21

                          Hunter 1 >> aha jsem si to myslel když jsem viděl ten barák na prodej, si ještě pamatuju jak mi říkal, že jednou jak ho bude prodávat, že za něj dostane 4mega, pak jsem to viděl myslím za 2,3mega, ale to místo jsem fakt záviděl hned u vody paráda, moc jsem ho neznal, párkrát jsme tam za ním byli s tchánem a moc sympatický mi nebyl

                            NHunter 1 - Profil | Pá 5.9.2014 6:41:42

                            raďula >> to nejsou boží mlýny ale stáří :-))))

                              NFild@ - Profil | Čt 4.9.2014 22:55:37

                              raďula >> Já nevím, proč je český národ tak vykrákaný, hned někomu nějak uškodit apod. Závist je sviňa...

                                Nraďula - Profil | Čt 4.9.2014 22:46:27

                                Tak boží mlýny melou Šimone! Pár let zpátky jsi mi pěkně propích gumy na autě.

                                  NMichallos - Profil | Čt 4.9.2014 22:39:07

                                  Okuník >> Nazdar pane,tak chvilku po tom co jsi odjel se povedl mírovej candátek a dva malí se ještě nechali přelstít.Doufám že se potkáme na rybách.Měj se

                                    NOkuník - Profil | Čt 4.9.2014 21:18:49

                                    Máte to tam pěkné

                                      Nosud - Profil | Čt 4.9.2014 15:10:53

                                      neplánuje někdo výpravu na žermanice v týdnu od 21 do 26.9.

                                        NHunter 1 - Profil | Čt 4.9.2014 14:41:17

                                        kowy >> ne ne Šimon už není.