ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO32%

B) NE66%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 47 čtenářů.

Nskoty - Profil | Čt 2.10.2014 15:36:38

osud >> :-)) Jj, dobrá práce.

    Nosud - Profil | Čt 2.10.2014 15:35:00

    skoty >> já ho mám v paži, nebudu se někde dohadovat vysvětlovat.však pán bůh mu to vrátí na dětech

      Nosud - Profil | Čt 2.10.2014 15:29:11

      skoty >> no nebudu říkat že mi nezvednul tlak pěkně jsem byl vytočený asi 2 hoďku dal jsem cígo, pulku prošel se vydýchal se a přešlo mě to

        Nskoty - Profil | Čt 2.10.2014 15:15:20

        osud >> Takový už má být bez odznaku a pravomocí dávno. Asi ti rybačku dost pokazil :-(( Na stížnost to určitě bylo a on to moc dobře věděl, proto ti je rychle vrátil a mazal. Ostuda jak sviňa :-(( Navzdory všem příštím negativům, ať to bere!

          Nosud - Profil | Čt 2.10.2014 14:57:10

          vrátil jsem se dnes, krom malých candátu nic.Ale zajímá mě váš názor : ve středu asi 11 hod v poledne sedím v bivi vařím si kávu, sedím na křesílku v tom bivi 5,5 m od rukojeti prutů (měřeno kvůli RS pro argumentaci) Vzal mi papíry, že nejsem schopen bleskurychle manipulovat s pruty jak je to v RŘ. Byl nekompromisní.Poté jsem mu změřil tu vzdálenost( 5,5m) že chci napsat do papíru (povolenka byla odebrána pro vzdálenost od prutů 5,5m a jeho podpis datum a můj podpis, že si to ještě pro jistotu vyfotím a volám předsedovi místní MO a nadřízenému RS a že papíry budu mít v cukuletu zpět).Pak jsem ukázal na rybáře sedící okolo, někteří seděli 10m i více od prutu pod stromy aby neseděli na slunci a pobídl ho aby vzal papíry i ostatním.Na to mi vrátil papíry a šel do prdele. Hold jediný jsem měl loďku, bivak a bojku. Taková moje úterní zkušenost s členem RS v MO Lučina.

            Nkowy - Profil | Čt 2.10.2014 11:54:09

            osud >> v pondělí dopoledne jsem to po pár letech zkusil na vláčku a ani ťukec, rybářů jak much a nikdo ani šupinu

              NKkubek - Profil | St 1.10.2014 20:03:27

              Vojtio >> Koupil jsem nové obratlíky a praskly mi hned dva za jednu chytačku. Hned jsem zbytek vyřadil. Asi nějaká špatná várka.

                NBnick - Profil | St 1.10.2014 7:04:05

                osud >> Chytl jsi neco ? :-)

                  Nosud - Profil | St 1.10.2014 6:18:26

                  Tu to teda zije.to sedite doma na riti

                    NDavid Fuzia - Profil | So 27.9.2014 13:31:07

                    osud >> dvakrát kousek ode mě štička zalovila. Jinak voda jak volej, ani nefoukal vítr, nikde se ryba ani nemrskla

                      Nosud - Profil | So 27.9.2014 13:20:28

                      David Fuzia >> dravci nějací lovili.

                        NDavid Fuzia - Profil | So 27.9.2014 13:10:56

                        osud >> ve čtvrtek sem tam byl na kapra, od 15h do 21 a ani tuk:-( ani dva rybáři vedle nic akorát jednoho cejna

                          Nosud - Profil | So 27.9.2014 11:34:27

                          chodíte někdo pod psí boudu?Jak to tam jde?

                            NVojtio - Profil | Pá 26.9.2014 15:44:10

                            Souhlasím,taky jsem byl na vláčku,vše malé a když přišla mírová štika,tak poprvé co se projevila vada matroše,praskla mi karabinka na lanku :((.Jinak kapři vůbec nejdou,jak na lučině,tak pod kostelem....

                              Nosud - Profil | Pá 26.9.2014 10:32:52

                              to jsem zvědav každý říka že neberou a mám v plánu jet na 5 dnů

                                NDavid Fuzia - Profil | Pá 26.9.2014 10:06:17

                                macki1 >> je to bída candáti samí malí prcci a kapři neberou vůbec:-(

                                  NMichallos - Profil | Čt 25.9.2014 19:49:31

                                  macki1 >>Dneska na vláčku pár malých rytířů,4 malé štiky a jedna co mi to po cca 3minutách ukousla:-( ale musíš hodně házet. Zdar M.

                                    Nmacki1 - Profil | Čt 25.9.2014 16:52:18

                                    Zdravím . Tak co hoši, daří se vám na Žermandě? Nějak to tady utichá. Zítra se tam chystám na víkend ,tak nějaké novinky by byly vhod. Dík.

                                      NTomazzz - Profil | Po 22.9.2014 16:32:53

                                      osud >> borec, respekt ...

                                        Neeeeddddiiii - Profil | St 17.9.2014 17:28:10

                                        zdarec hosi nevide nahodou jak to letos vypada s vypustenim kapru a jejich hajenim?bude to jako loni?nebo se letos meni situace?a hajeno bude?