ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO32%

B) NE66%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 47 čtenářů.

Nkowy - Profil | Čt 4.9.2014 8:10:45

chlapi nevíte jestli ještě žije pan Šimon, bydlel z té strany od Lučiny barák hned u vody s rybníkem, byl to takový důchodce non-stop u vody, ptám se bo před časem jsem viděl ten barák na prodej na netu

    NMiša 70 - Profil | St 3.9.2014 23:20:43

    strašný de....l !!!!!!!

      NDart Ness - Profil | St 3.9.2014 22:47:32

      skoty >> Šéf porybných SHMO F-M (jestli mě paměť neklame).

        Nskoty - Profil | St 3.9.2014 20:37:24

        Kajman60 >> Ahoj, prosím tě kdo je ten Urbiš?

          NDart Ness - Profil | St 3.9.2014 14:41:37

          Kajman60 >> Jo takhle s těma hektarama....Jasně,napsali jsme svoje.Stačí.

            NKajman60 - Profil | St 3.9.2014 10:45:13

            Dart Ness >> Ahoj. Tak jsem to asi špatně v rychlosti napsal...jednalo se
            o -"225,5ha obhospodařovaného revíru roztroušeného po celém okrese" naší mo FM JAKO PŘÍKLAD...kdy Ol2a a Ba1a mají spolu 106ha...zbytek většina pstruhová voda. Není účelem hned přiletět a napsat červeně kontrolu...ale pozorovat a vidět. Pak přiletět. A věř, že dost na to již doplatilo...
            Urbiš je kapitola sama o sobě...z jara byl výbor , jednalo se i o jeho odvolání..ale stejně prošel o jeden hlas...hold, těch "starších ročníků" je ve vedení stále více,,i když se to částečně obměnilo...
            ....Ale to je na delší -diškus...a ne tady...

              NDart Ness - Profil | St 3.9.2014 8:07:36

              Kajman60 >> Mateš mě - V Žermanické diskuzi zmiňuješ Urbiše,ale přihodíš k němu 225 ha.......Takže buď jsi myslel Michala (MO Lučina) nebo se ti popletly hektary Olešná-Žermanky......No to je jedno.Takže to shrnu - Urbiš je debil a debily se snaží dělat kolem vody i z ostatních a pak se na schůzi SH MO F-M rozčiluje,jací nejsou rybáři debilové. A co se týče RS MO Lučina - tak na ty mám od jisté doby svůj názor a už nemám zájem se někomu vnucovat,že mám zájem dělat RS...Takže asi tak.

              A jako co,že mají Žermanky 248 ha? Však na to mají 10 RS,ne? (pokud se změnil počet,tak mě oprav).Chtěli to dělat,tak ať šlapou.Pokud mají kontroly rozdělené každý na svůj úsek-tak jako co-ušlapu si svoje a mám splněno? Všichni kolegové nejsou zrovna k dispozici,tak je problém při pochůzce svého úseku přibrat i ten vedlejší kolegův?

              Já už to můžu (víš co) ,ani mě nehne,abych někomu volal z RS,jestli si milostivě přijedou zkontrolovat pytláka-zpráskám ho sám,pokud mě nasere a pak si může jít stěžovat třeba na lampárnu....

              S "kingem76" se tu hádáte zbytečně,je to diskuze....

                Nking76 - Profil | Út 2.9.2014 23:30:29

                Kajman60 >> tak dík za líbi, no wolu je nás tu více....

                  NKajman60 - Profil | Út 2.9.2014 23:28:01

                  king76 >> ...Jsem ti dal -libi,,,bo na takeho vola se neda jinak reagovat..:-))))
                  Kdo to pochopil, vi že se jedna o problem kontrol nejen na žerkach...lofče...:-)

                    Nking76 - Profil | Út 2.9.2014 23:24:39

                    Kajman60 >> tak to tu nepiš na této diskusi,ty si fakf nejchytřejší nejlepší rybář pod sluncem :-) To je diskuse o Žermanické přehradě nespletl sis diskusi chytrolínku :-)

                      NKajman60 - Profil | Út 2.9.2014 23:19:57

                      king76 >> Tak ty jsi fakt de*bil...a korunovaný...DartNes jistě pochopí, že se jedná o SH MO FM...a ne o žer. př...:-))) a o problematiku to uhlídat v pár schopných lidech....takže zalez.

                        Nking76 - Profil | Út 2.9.2014 23:15:44

                        Kajman60 >> žerky mají 248 ha woe.

                          NKajman60 - Profil | Út 2.9.2014 23:14:08

                          Dart Ness >> ...to nebylo myšleno ve zlym...:-)). 225,5ha obhospodařovaného revíru roztroušeného po celém okrese... máš možnost se přidat a požádat Urbiše výbor o členství v RS...je to pro každého. ) a jsem zvědav, jestli budeš -lítat denně-)))

                            Nking76 - Profil | Út 2.9.2014 22:50:06

                            Kajman60 >> a ty jsi denně u vody,že tu to tak rozepisuješ?Určitě né a na vícero revírech.

                              NDart Ness - Profil | Út 2.9.2014 10:51:14

                              Kajman60 >> Momentálně ne (myšleno letošní rok)....Proč? (to za 1.) A za 2. 100x kontrolovaný chlap si jednou řekne - "Zase kontrola,tak to jsem v klidu,to mě přejde bez zápisu" a pak se to pytlačí,protože spoléhá na "známý ksicht"........ (o to mi jde).

                                NKajman60 - Profil | Út 2.9.2014 10:14:03

                                Dart Ness >> .....ty nejsi denně u vody...viď?......aji když padají sračky z nebe...

                                  NKajman60 - Profil | Út 2.9.2014 10:13:34

                                  Fario >> ....někteří by chtěli -kontrolóóvat,,,ale kontrolóóóvat neumí (myslím ty co nejsou -kontrolóóóři-)))))). Fakt si myslí že budeme buzerovat chlapy každý den jedny a ty samé....ale jak se tam ukáže někdo jednou za čas...koho nikdo nezná, ...je kontrolóóóvan:-))...a hned -nasrááánn...:-)))))))))...a pak by chtěl psát dopisy na kraj (byť vonící udavačstvím jak za starého režimu)) ..-:))

                                    NFario - Profil | Út 2.9.2014 9:52:05

                                    Dart Ness >> No, jistě že to dělám pořádně.Ale pokud někde pravidelně kontroluji a chytá tam někdo ,kdo tam taky chytá pravidelně , tak ho pokaždé kontrolou neotravuji,když vím, že onen rybář měl při předchozích kontrolách vše v pořádku(vyprošťovač,míra,podběrák,pořádek na fleku, bezchybné zápisy v sumáři atd.)

                                      NDart Ness - Profil | Út 2.9.2014 8:14:03

                                      Fario >> To je teda fakt blbé přirovnání.......To mívají porybní tolik známých,že je jejich věc koho zkontrolují? Když něco dělám,tak to dělám pořádně,ne?

                                        NFario - Profil | Po 1.9.2014 18:17:37

                                        No to je kontrola jak cyp,vyskočit z auta zkontrolovat jen ty nejbližší sednout zpět a valit pryč.To není kontrola ale jen rozdávání razítek.Já si projdu po břehu vždy úsek co má nějaký ten kilometr.Jinak koho porybný zkontroluje je jen a jen jeho věcí. Dopravka taky nekontroluje každé auto co jede kolem(já vím, blbé přirovnání).