ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO33%

B) NE65%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 46 čtenářů.

NKurecPalec - Profil | Ne 13.7.2014 15:30:58

Nekdy az MOC zivo..... :o) ..... Mluvim z vlastni zkusenosti... :o) ....

    NLupeň291 - Profil | Ne 13.7.2014 15:12:49

    Osud má pravdu, přes léto je tam živo.

      NHunter 1 - Profil | Ne 13.7.2014 15:08:29

      kikin xD >> tak tak utíkej....

        Nosud - Profil | Ne 13.7.2014 15:06:35

        kikin xD >> co třeba zkusit katastrální mapu a zjistit majitele, poslat mu dopis nebo za ním osobně zajet na uvedenou adresu? Dělám to tak běžně když beru děti abych nemusel popřípadě v noci balit bivak a jet s nimi domů. Poslední dobou tam vídám lidi kteří to tak asi dělají protože mají klíče od závory.POkud chceš mít klid tak tam ani nejezdi teď přes léto sami plavci opalovači ohně bordel namrdaní rybáří ba dokonce už tam letos udělali fotbalové hřiště či bedmintonový kurt

          Nkikin xD - Profil | Ne 13.7.2014 12:49:14

          Tak to jsem rád :) Nejlépe nějak poslední týden tohoto měsíce.

            NLupeň291 - Profil | So 12.7.2014 22:58:35

            kikin xD >> Problém tam nikdy nebyl na bivakování, pokud neděláš bordel a uklidíš po sobě. Smysl to má vždy, ale musíš se dostat přes dorostence. Kdy tam chceš jet?

              NVslovacek - Profil | So 12.7.2014 20:46:39

              Hunter1

              Dik za vysvetleni, nevedel jsem jak to tu funguje, chodim hlavne na Hartu, tak jsem chtel vyzkouset neco jineho. Protoze budu nejaky cas pobyvat ve FM, tak se tam i tak vydam, akorad mi to bude trvat delsi dobu nez zjistim co a jak.

              Jinak diky za odpovedi

              Taky dekuji i tem co maji doma nadrzene BABY (krasne prirovnani inteligentniho cloveka)

                Nkikin xD - Profil | So 12.7.2014 20:45:57

                Ještě jsem se chtěl zeptat, pokud někdo neví, komu patří toto místo, nebo nemá číslo na nějakého majitele, či správce. Chtěli bychom tam na týden na ryby :) A má smysl tam i více zakrmit?

                  NHunter 1 - Profil | So 12.7.2014 15:55:35

                  Vslovacek >>jed jinam na velké kapry ti tu nikdo neporadí navíc je jich pár co se chytají pořád dokola a už by měli mít svá jména nebo číslice a jestli si chceš pochytat menší ryby tak bych volil něco menšího a hlavně kde nebude u vody takový bordel.

                    NPYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 14:56:01

                    čeman 29 >> první den na mrku:-)

                      Nkikin xD - Profil | So 12.7.2014 14:45:55

                      Díky moc :)

                        Nraďula - Profil | So 12.7.2014 14:24:13

                        čeman 29 >> Taky si říkám, to je jako pozvat cizího chlapa domů, mít nadrženou babu a jít na noční.

                          NFockeWulf - Profil | So 12.7.2014 12:30:39

                          Vslovacek >> Kolego, jestli si chceš zachytat, jeď raději jinam. Je to těžká voda.

                            Nčeman 29 - Profil | So 12.7.2014 12:20:02

                            Vslovacek >> Udivuje mě že ještě někdo napíše něco takového :)))

                              NVslovacek - Profil | So 12.7.2014 11:03:33

                              Zdravim,


                              chystam se na Zermanice, mohli byste mi prosim poradit kde jsou dobra mista na kapry a na dravce. Staci kdyz mi napisete souradnice, jeste nikdy jsem tam nechytal tak bych potreboval radu pro zacatek.

                              Dekuji moc za rady

                                NBlumik - Profil | Pá 11.7.2014 12:50:16

                                kikin xD >> Hlavně až na špicu z prave strany do zatoky ke kostelu ,tam jsou určitě ,ale chytit je.

                                  Nosud - Profil | Čt 10.7.2014 20:35:34

                                  kikin xD >> jsou, vlastní zkušenost

                                    Ngoter - Profil | Čt 10.7.2014 17:43:29

                                    Bnick >> jak za 70+ dáš mm tak máš pravdu :)

                                      NBnick - Profil | Čt 10.7.2014 17:26:32

                                      kikin xD >> Ja myslím že kapři 70+ jsou na 100 % všude ;)

                                        Nkikin xD - Profil | Čt 10.7.2014 15:08:25

                                        Myslíte, že jsou v té zátoce u biologičáku (trochu dál) kapři 70+?