- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Štěrk- Ostrožská Nová Ves
Navštěvuje někdo tyto revíry- Těžěbní, Kun.tabule a Vodárenská?
Autor diskuse: Gall - Profil , 8.2.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
131x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
Nc.13 - Profil | Út 22.3.2016 5:57:08
Obiš >> Jaké info, já dodám pytle :-) Jinak vše jak píšeš.......počasí,občerstvení a odvoz bordelu zajištěn :-)
NObiš - Profil | Po 21.3.2016 21:57:24
Klucííí,takže tuto sobotu u sloviště na rybnících. Začátek je v osum ráno. Bude to pohodová akce jako každý rok. Všichni jste zváni. :)
C13-ka určo dodá další info. Věřím,že bude i klobáska a doufám,že u okénka v kánojce bude zase nějaká pěkná študéééntka k pokoukání. :)
C13-ka určo dodá další info. Věřím,že bude i klobáska a doufám,že u okénka v kánojce bude zase nějaká pěkná študéééntka k pokoukání. :)
Nc.13 - Profil | Ne 20.3.2016 11:33:24
Zdenal77 >> Super, v sobotu si zavoláme. Odvoz je domluvený s obcí. Dík
NZdenal77 - Profil | Pá 18.3.2016 19:38:30
Levák Bob >> Ahoj Péťo, vezmu děti a budu klidný i tak. Jj jsou tam opravdu hovada co tam nechají všechno. Myslím že rybáři taky ale budou opravdu v menšině.
NLevák Bob - Profil | Pá 18.3.2016 15:52:10
Zdar Zdenále, "lesicek" na zacatku cesty mezi okem a těžbou je tradičně hoooodně vyzivny, vem si i něco silnějšího na uklidnění. :-)
NZdenal77 - Profil | Pá 18.3.2016 14:18:59
c.13 >> Chylice a oko uklidíme...taky v tu sobotu. Pytle snosíme jako v minulosti k mostku na hromadu.
NMája1 - Profil | Út 1.3.2016 18:48:42
Zdar rybáři a rybářky, byli jste někdo už letos na Štěrku, podařilo se vám tam něco? ;-) Sdílejte odpovědi jen ti, co chcete ;-) Díky :-) Lovu zdar pro letošní sezónu ;-) A naviděnou u vody :-) Mája
Nkokosek - Profil | Čt 25.2.2016 21:59:31
sidla >> u kokoska ve sklepě možeš tak akorát udělat pořádek v rybářských věcech, bo hrozný nepořádek) Ale cosi by se tam možná našlo ;-)
Nsidla - Profil | Čt 25.2.2016 21:49:23
čtverda >> bude zima aj u kokoska ve sklepě u pitneho zdroje?
Nčtverda - Profil | Čt 25.2.2016 20:42:53
Dalas >> U podvodního tunelu v promítací místnosti je poněkud chladno, takže jestli zítra dorazíte doporučuji si vzíti teplé spodní prádlo:).
Nčtverda - Profil | Čt 18.2.2016 19:56:26
kokosek >> tož zkusím někde po cestě kůpit trochu bíuého. Ale klidně něco vem, bo u tunelu bude kosa :).
Nkokosek - Profil | Čt 18.2.2016 19:34:04
čtverda >> Já taky přijdu, vlastně akorát slezu z kopca ) Mám to vzít nebo bude aj neco tekutého k mání?
NDalas - Profil | Čt 18.2.2016 18:23:40
čtverda >>hezky) dojdu aj s mojů , nachystej zas nekde po cestě tu pilu, třeba to tentokrát vyjde)
NDalas - Profil | Čt 18.2.2016 15:25:29
sidla >> no vem vem a nekibicuj o tem a esi chceš, čtverda ti ukáže přesně kde je to pro baby na kůpání nejlepčí a pak možeš jet do Itošky kolikrát se tobě zachce)))
Nsidla - Profil | Čt 18.2.2016 13:44:52
c.13 >> taky bych se ukázal, mám volný víkend,....možná dohůkám aj moju, aby si to koupání nějak zasloužila :-D
Červené karty: kolinkovýdědek
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic

















