- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Česká pošta a její "super" služby ...
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
21x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
Nsupinna - Profil | Ne 29.11.2015 15:35:46
Nu.x.a. - Profil | Ne 29.11.2015 15:19:27
Nkožich007 - Profil | Ne 29.11.2015 12:06:07
Ndada11 - Profil | Ne 29.11.2015 11:54:09
Ncomputerfish - Profil | Ne 29.11.2015 11:50:34
NPoušťák - Profil | Ne 29.11.2015 11:07:12
NHonza7 - Profil | Ne 29.11.2015 10:23:13
Uvidíme co to s poštou udělá po její částečné privatizaci, tedy pokud proběhne.
Nbarbusna - Profil | Ne 29.11.2015 10:02:58
Ndrvoštěp - Profil | Ne 29.11.2015 9:45:22
Ndrvoštěp - Profil | Ne 29.11.2015 9:42:38
Nsumec 1950 - Profil | Ne 29.11.2015 9:42:26
Nbarbusna - Profil | Ne 29.11.2015 9:41:42
NHonza7 - Profil | Ne 29.11.2015 9:36:47
Samozřejmě zboží v uvedený termín nedodal. Volal jsem na jejich slavnou linku kde mám balík a tam mi sdělili, že ve 14 hodin u nás nikdo nebyl. Vytočený na kvalitu služeb jsem napsal na PPL stížnost a šel si koupit jiné futro na závody.
Bohužel téhle tragédii nebyl konec. V pondělí mi dovezli pro jistotu balík do špitálu. Balík byl poškozen a jedno balení futra chybělo. Při reklamaci řidič zásilku poškozenou naštěstí nezapřel, ale podle PPL mám chybějící balení si vyreklamovat u dodavatele.
Pro mě už PPL nikdy!!!!!!!!!
NSmrtak - Profil | Ne 29.11.2015 8:15:31
Nbarbusna - Profil | Ne 29.11.2015 7:52:07
V pondělí 23.11. mně byly poslány cestou ČP dvě zásilky z různých míst. U obou jsem si s odesílatelem dohodl zaslání čísla zásilky. Nechci tady vypisovat román, ale po opakované zkušenosti jsem se rozhodl s touto institucí skončit. Proč?
Ve zkratce: po zadání čísla zásilky na https://www.postaonline.cz/trackandtrace to dva dny hlásilo, že taková zásilka neexistuje. Třetí den jsem se dozvěděl, že zásilka byla doručena na poštu v místě mého bydliště. Po zavolání na tuto pobočku jsem byl informován, že zásilku tohoto čísla nemají. Po delším hovoru byla paní na přepážce ochotná nakouknout do systému a sdělila mně, že balíček má nejspíš v autě balíkář. A tady je asi zakopaný pes. Po zavolání balíkářovi (na těch lístcích, které s oblibou háží do schránky je uveden kontakt na doručovatele; mám uloženo v telefonu) zase info, že podle jména a adresy takovou zásilku nemá. Číslo nechtěl ani slyšet. No a nakonec jsem se dozvěděl, že s poštovní pobočkou v místě mého bydliště nemá nic společného, protože on jezdí z okresního města. Pro mě celkem zbytečná informace.
Nakonec jsem se zásilek dočkal ve čtvrtek... Na výšeuvedených stránkách jsem se dozvěděl jak zásilka putovala po vlastech českých a moravských. Celkem nelogická cesta, kdy dokonce jela přes moji rodnou vísku a já mohl mít balíček o den dříve. Bydlím na spojnici Brno-okr. město a celkem jsem nepochopil , proč tedy zásilku nevyložili přímo tady a museĺa putovat na okr. poštu.
Pro mě z toho vyplývá jediné.
Dnes má PPL tak rozšířené služby, že není problém si zásilku vyzvednout na tzv. ParcelShopu. Odkaz přikládám https://www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap . Věřím, že každý si najde něco poblíž. Tedy pokud mně nezastihnou doma, vyzvednu po dohodě s doručovatem/řidičem tady. Můžu odsud i odeslat. Pokud podám zásilku do 12:00, má ji adresát druhého dne.
Vypisuji to tady proto, že to třeba někomu pomůže.
Na stránkách pošty je mně celkem k ničemu zjistit, že balíček šel ze Soběslavi do Prahy, odsud do Brna a pak (přes moje bydliště!) do Třebíče. Já chápu, že v předvánoční čas toho má ČP hodně, ale taková služba, kterou poskytuje je na dvě věci. A to nespílám pracovníkům té „mojí“ pobočky. S většinou se znám osobně a vím, že oni neovlivní organizační blázinec
Nmr.B - Profil | Ne 29.11.2015 7:25:39
Další zážitek je horší: Na Aukru sem vydražil batoh na NTB a vzhledem k tomu že sem každé ráno vodil děti kolem pošty do školi tak sem se tam cestou Z5 ptal jak sem na tom s tím balíkem a jeden den mi ta slečna říká: balíček vám přišel,ale je zrovna na rozvozu ,možná že zrovna u vás zvoní ,tak sem se zeptal kdy se ten rozvoz vrací Z5 a zašel tam ještě jednou a balíček sem dostal.Druhý den se ve schránce objevil papírek že tu byl pošťák z balíčkem a nezastihl mě (byl sem doma celej den)
Nmlaďoch - Profil | Ne 29.11.2015 5:30:06
NVendys 65 - Profil | Ne 29.11.2015 0:42:20
Nmickey marauder - Profil | So 28.11.2015 22:29:50
ČP už dávno srovnala krok co se týká rychlosti doručování a pro mě je mnohem pohodlnější a jednodušší si balík vyzvednout na poště tehdy kdy já mám čas! (jsem pracující a většiou si nechávám zaslat balík na poštu)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NNa ryby na kole194
NKutilské jádro MRKu5344
NOpravy a úpravy navijáků5905
NUdírny a uzení51139
NBushcraft, zálesáctví, pobyt v přírodě2177
Kde to žije - všechna témata
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
20:11NRybáři vs ochránci přirody 65
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
19:26NATTs hlásiče a ATTx příposlech 543
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











