Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nmishak - Profil | Po 26.1.2009 19:40:44

    Huky >> krásná ryba ,dej podrobnosti váha míra a další co můžeš poskytnout

      NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 19:40:13

      mishak >> Já si minulej rok koupil Nivu.Když sem tam byl s fordem tam sem tam neprojel kolem závry,ale s Nivou tam dofrčím až k vodě. Zašiju auto a klid.

        NHuky - Profil | Po 26.1.2009 19:39:30

        Pěnkýřky v červnu 2004

          Nmishak - Profil | Po 26.1.2009 19:38:15

          Slyšel jsem od známího ,že tam jezděj na giga okouny,
          ale bohužel jak píšeš blbej přístup

            NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 19:36:15

            trnkáč >> Já tam dlouho nebyl,a když tak jsem si bojek nevšiml. To je něco novýho? V řádu jsem taky nečet,že by se tam nesmělo chytat??

              Ntrnkáč - Profil | Po 26.1.2009 19:33:50

              Maroš3310 jestli myslíš tu bílou kostku s molem a potrubím tak za ty bojky bejt tebou ani nepáchnu letos jsem tam jel s kámošem na candáty ty jsou tam fakt obří i přes 1m ale na tom mole jsou kamery do deseti minut tam byli poldové na motoráku z vranova naštěstí to skončilo jenom domluvou pokud bys to chtěl zkusit tak jedině po břehu a v noci hlavně moc nesvítit a držet se dál od mola blbý je že když budež za bojkama tak do tý prohlubně kde ty candáti jsou nedohodíš ale těch candátu jsou tam fakt mraky kolem 80cm asi proto že je nikdo neloví

                Nmishak - Profil | Po 26.1.2009 19:30:37

                Nitram. >> Pod Vranovem je pstruhovej revím v přehradě těžko a nad přehradou se občas taky nějakej lapne

                  NNitram. - Profil | Po 26.1.2009 19:27:10

                  Jak to je na vranově se pstruhama??

                    Nrosta.d - Profil | Po 26.1.2009 19:26:43

                    Malá babka

                      Nbroucek - Profil | Po 26.1.2009 19:23:31

                      Lonský lančov

                        NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 19:18:10

                        mishak >> Jo problém nastává s koupajícími se chataři,ale zrovna v zátoce fungovalo jistý pravidlo,že se chytalo na jedné straně a koupalo na druhé. Ale z hlediska rybáře,který chce mít klid to fakt není to pravé. To bych potom jel k čerpačce jak se čerpá voda pro znojmo. Chaty tam zbourali a je tam klid a flíček se taky najde. Jen je těžký se tam dostat. Nejlíp po vodě.

                          Nmishak - Profil | Po 26.1.2009 19:14:22

                          trnkáč >> má chajdu někde uprostřed,ale nemyslím si že by byl nadšenej z toho že mu prásknul jeho flek a on se nedostane k vodě

                            NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 19:14:08

                            trnkáč >> No nevím. Já spal i s několika kamarády několikrát a problém jsem nikdy neměl.

                              Nmishak - Profil | Po 26.1.2009 19:13:10

                              Ohledně bivakování je to tam z pohledu rybáře dost zlý.Je tam pár míst kde by člověk měl klid,ale těch je pomálu a nemyslím si,že by to bylo to pravý ořechový postavit si bivak někd pod chajdou.A to myslím ne z hlediska chataře,ale rybáře jemuž se budou neustále pohybovat kolem bivaku a prutů lidi jak na náměstí.

                                Nmishak - Profil | Po 26.1.2009 19:10:43

                                trnkáč >> a nejen tam

                                  Ntrnkáč - Profil | Po 26.1.2009 19:05:31

                                  Maroš3310 v zátoce je fleků dost a upřímě řečeno bivák jsem tam ještě neviděl není to proto že je to zakázaný to že tam nejsou policajti neznamená že je na tebe nikdo nezavolá jsme přece v česku

                                    NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 19:00:17

                                    trnkáč >> U zblovic to neznám tam sem nikdy nechytal. Musíš hledat. Nejlepší je loď a projet si to. Samože plánovaně jinak je přehrada moc dlouhá. S policajtama jsem tam nikdy žádnej problém neměl. A v té chval.zátoce je fleku na byvak dost. a policajty jsem tam nikdy neviděl.

                                      Ntrnkáč - Profil | Po 26.1.2009 18:55:41

                                      to my řekni kde na jedný straně chaty a na druhý straně taky krom toho je to vůbec legální nerad bych měl nějaký voplejtačky s policajtama a co u Zblovic jak je to tam se sumci

                                        NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 18:53:15

                                        Trnkáč:Tam je problém spíš ten, že když si někomu dřepneš před chatu tak dělají jak kdybys jim to tam chtěl zapálit. Si myslí že jim to patří až dovody.