Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 18:45:25

    trnkáč >> Hochu dá. A zrovna ve chvalatické zátoce krásně.

      Ntrnkáč - Profil | Po 26.1.2009 18:42:42

      jediný co mě na vranově štve je že se tam skoro nikde nedá postavit bivák kromě kempů který sou v létě narvaný k prasknutí takže tam stejně nic nechytíš kromě těch blbejch kempů je to chata na chatě

        NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 18:42:37

        mishak >> Víš co. Na kapra jsou tam nejlepší ty týdení lijáky. Když lije týden v tahu (a jestli tam jezdíš hodně tak víš,že tam takový období sou) a jak přestane a změní se počasí k lepšímu tak valí kapři jak zběsilí. Já tam mám nejlepší úspěchy na rousnice. To obbobí je nejlepší o prázdninách,když je teplá voda a ten déšť ju prokysličí. Pak dou ryby tak týden až 14 dní. Jinak tam chytám kapry víceméně sporadicky. No kecám,že chytám, už jsem tam 3 roky nebyl,ale letos o prázdninách se tam vydám. Někde si pronajmu chatku nebo tak něco.

          Ntrnkáč - Profil | Po 26.1.2009 18:36:26

          mishak a kde přesně ty sumce chytal

            Nmishak - Profil | Po 26.1.2009 18:30:01

            Maroš3310 >> tak to trochu rozveď ať víme jak na kapry na Vranově.Nástrahy návnady atd.......

              NJorjo - Profil | Po 26.1.2009 18:20:16

              mrkva >> ale ,ale ,ale :D pod naší jsou taky takový schody po takové skalce . A taky tam vede taková ta divná trubka vedle nich :D Škoda myslel jsem ,že se na naše schůdky taky dostalo slávy ;-)

                Nmrkva - Profil | Po 26.1.2009 18:18:13

                Jorjo >> tak to ne... nad náma ani pod náma žádné chaty nejsou, je o samotě... je to v petrových skalách...

                  NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 18:16:44

                  mishak >> Já tam měl v jistých obdobích a za jistého počasí celkem dobrý úspěchy na kapry. Sice žádní obři,ale zato hodně. největší cca 80.

                    NJorjo - Profil | Po 26.1.2009 18:15:48

                    mrkva >> tak přímo pod naší ne:-) My jsme nahoře a pod nama ještě 2 chatky. Tak asi jedna z nich je vaše. Ale pro jistotu mi řekni kde to přesně je :D

                      Nmrkva - Profil | Po 26.1.2009 18:14:06

                      Jorjo >> pod vaší?? :) to je u nás... nee, nikam sem ji neposílal, byla jen tady v ML...

                        NJorjo - Profil | Po 26.1.2009 18:09:53

                        mrkva >> s tou štikou si foceny pod naší chatou :-) a tu fotku už sem taky někde viděl . Neposílal si ji do rybářsktví nebo někam ?

                          Nmishak - Profil | Po 26.1.2009 18:01:52

                          Maroš3310 >> Kamarád tam má chajdu a nějaký polapal,ale žádný obry vše do metru.

                            Nmishak - Profil | Po 26.1.2009 18:01:12

                            bombardák >> přehrada je těžká a úsek od úseku rozdílnej.A to že když řekneš jed tam a tam ,nahoď tam a to tak si můžeš být jistej ,že si nesedneš :-).To je přece naše česká specialita

                              NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 17:58:55

                              trnkáč >> Ve chvalatické zátoce jsem proseděl skoro celý svoje dětství a největšího sumíčka co jsem tam chytil bych přirovnal k dospělému sumečku americkému. cca 30cm.:)

                                NLosfedos - Profil | Po 26.1.2009 17:57:35

                                Vase zprava

                                  NLosfedos - Profil | Po 26.1.2009 17:54:31

                                  snimek

                                    NLosfedos - Profil | Po 26.1.2009 17:53:35

                                    snimek

                                      NLosfedos - Profil | Po 26.1.2009 17:52:04

                                      snimek

                                        Nmrkva - Profil | Po 26.1.2009 17:50:20

                                        na Vranovské přehradě máme chatu (přesněji řešeno táta), takže tam během roku trávím docela dost času... ale je to dost těžká voda, tak doufám, že se v této otázce i něčemu přiučím... :-) přiložím i pár foteček... bohužel vše mobilem... :(

                                          Nbombardák - Profil | Po 26.1.2009 17:38:38

                                          Zajda >> Ahoj stará, vranovská vydro ! Poraď mladším kolegům rybářům, jak na Vranclu na ně..Já jsem minule, v dobrém úmyslu poradil a nakonec jsi měl 100% pravdu, že nebude místo k sezení...Skoro jsem dostal od kamaráda do - ryngle. Ahoj kamaráde !