Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    NJaromír - Profil | Po 26.1.2009 17:36:20

    A takto to vypadalo na pláži u Švýcarské zátoky.

      NJaromír - Profil | Po 26.1.2009 17:35:46

      Na přehradu jsem jezdil řadu let, prakticky vždy na konci září či počátku října. Přikládám snímky z roku 2003, kdy hladina byla cca o 11m nižší na hrázi, tj. na pláži dole o cca 120–150m.

        NVitali - Profil | Po 26.1.2009 17:17:12

        Sumce ne.....

          Ntrnkáč - Profil | Po 26.1.2009 17:14:00

          Vitali a sumce jsi tam nezkoušel

            NVitali - Profil | Po 26.1.2009 17:11:21

            Já bych se chtěl letos aspoň trochu zkusit věnovat také Chvalatické zátoce, ne lovem sumců, ale zkusit nějakého kapříka.Na podzim se tam bez větších problémů dají nachytat menší štičky.Letos to chci zkusit z jara na kapry....

              NZajda - Profil | Po 26.1.2009 16:53:51

              trnkáč >> Zkušenosti se vyvažují zlatem a každý si jich moc a moc váží...

                Ntrnkáč - Profil | Po 26.1.2009 16:45:13

                já jenom žasnu kolik je tady lidí co jezdí chytat na vrancl a přito když přidám otázku ohledně vranova tak nic chytám v oblasti chvalatická zátoka letos bych chtěl zkusit sumce pokud někdo máte zkušenosti se sumci v téhle oblasti tak mi prosím napište

                  Nmishak - Profil | Po 26.1.2009 16:28:03

                  vranka >>

                    Njakub stary - Profil | So 24.1.2009 12:27:36

                    ahoj lidi prosim vas nevite nekdo jak to vypada na vranovske prehrade u bitova?hlave s dravcema hlavne sumci,stiky a candati?dystak miá poslete soukromou zpravu diky moc

                      NDetreux - Profil | So 24.1.2009 12:25:42

                      švícarák

                        NDetreux - Profil | So 24.1.2009 12:25:01

                        neco málo fotek z Vranova

                          NMaroš3310 - Profil | So 24.1.2009 12:17:29

                          lindomira >> Nádhernej candát.

                            Nlindomira - Profil | So 24.1.2009 11:36:37

                            Vase zprava

                              Nlindomira - Profil | So 24.1.2009 11:31:29

                              Vase zprava

                                Nlindomira - Profil | So 24.1.2009 11:30:21

                                Vase zprava

                                  Nmishak - Profil | Pá 23.1.2009 21:00:34

                                  .

                                    Nmishak - Profil | Pá 23.1.2009 21:00:08

                                    Vase zprava

                                      Nmishak - Profil | Pá 23.1.2009 20:59:55

                                      .

                                        Nkajda - Profil | Pá 23.1.2009 20:57:16

                                        lindomira >> Moc hezke fotecky.......

                                          Nmishak - Profil | Pá 23.1.2009 20:42:30

                                          Kluci krásný fotky dejte sem nějaký úlovky z týto vody co stojí za řeč