Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nlindomira - Profil | Pá 23.1.2009 18:37:22

    Vase zprava

      NRomikS - Profil | Pá 23.1.2009 18:34:49

      ..

        Nlindomira - Profil | Pá 23.1.2009 18:32:07

        Vase zprava

          Nlindomira - Profil | Pá 23.1.2009 18:31:18

          Vase zprava

            Nlindomira - Profil | Pá 23.1.2009 18:30:36

            Vase zprava

              NRomikS - Profil | Pá 23.1.2009 18:30:26

              U pláže..

                Nlindomira - Profil | Pá 23.1.2009 18:29:21

                Vase zprava

                  Nlindomira - Profil | Pá 23.1.2009 18:28:26

                  Vase zprava

                    NRomikS - Profil | Pá 23.1.2009 18:20:53

                    mishak >> to je fakt,mě se tam ti větší taky nějak vyhýbají,nebo je to hold rukama.. :-))

                      Nmishak - Profil | Pá 23.1.2009 18:20:40

                      RomikS >> tam to taky znám mám odtud pár rybek na vláčku,ale pár let jsem tam už nebyl

                        Nmishak - Profil | Pá 23.1.2009 18:19:59

                        Kamoš má fajne místo a takové rybky se mu daří

                          Neda 2 - Profil | Pá 23.1.2009 18:13:02

                          mishak-vyvážel jsem to někam ke korytu,ale jaká hloubka tam byla vůbec nevim :-)ale dno bylo spíš bahnitý.Jinak ten kapr co jsi poslal je krásnej

                            NRomikS - Profil | Pá 23.1.2009 18:12:53

                            Z Lančova..

                              Nmishak - Profil | Pá 23.1.2009 18:07:34

                              eda 2 >> podle fotky jsi chytal v úseku s písčitým nebo bahnitám dnem,jakou hloubku jsi chytal?

                                Neda 2 - Profil | Pá 23.1.2009 18:06:29

                                mishak-chytal jsem na mikbaits URF s ananasem a krmil jsem k tomu 20-25 koulí,jinak jsem nekrmil ničim

                                  Nmishak - Profil | Pá 23.1.2009 18:06:01

                                  RomikS >> je pravda ,že bolenů je tam požehnaně jen ti větší se nějak nedaří dostat na háček

                                    NRomikS - Profil | Pá 23.1.2009 18:04:41

                                    něco se taky sem tam chytne :-)

                                      Nmishak - Profil | Pá 23.1.2009 18:04:18

                                      Sice není můj ,ale snad se kamarád nebude zlobit :-)

                                        Nmishak - Profil | Pá 23.1.2009 18:02:33

                                        eda 2 >> Jaký bobule jsi používal a jakou taktiku vnadění?

                                          Neda 2 - Profil | Pá 23.1.2009 18:02:11

                                          a můj největší z vranova